Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 19:30
Polecamy
Co zrobi Unibax?
 21.10.2013 9:14
Surowo w ocenie większości ukarany Unibax Toruń z pewnością złoży odwołanie do Trybunału. Od tego odwołania uzależnione są dalsze kroki klubu.

 

- Przed wyrokiem rozmawialiśmy sobie z właścicielem Romanem Karkosikiem i uznaliśmy, że jeśli przyjdzie nam zapłacić regulaminową karę plus odszkodowanie dla Falubazu, to już nawet nie będziemy się odwoływali. Minusowe punkty też byliśmy w stanie przełknąć, ale sześć, a nie dwanaście. Nie do zaakceptowania jest, to że mamy robić trzy mecze za złotówkę, bo to oznacza kolejne 1,5 miliona złotych straty - dowiedział się w klubie "Przegląd Sportowy".

 

Jeżeli odwołanie nic nie da, Unibax może ogłosić upadłość a jego zawodnicy zostaną przeniesieni do innych drużyn - możliwe, że do Wrocławia lub Gdańska. To byłby koszmar dla kibiców z Torunia. Ich zespół zostałby z długami a nowy twór musiałby zaczynać od rozgrywek 2 ligi.

Redakcja (za: Przegląd Sportowy)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
12 lat temu
Toruń sie nie popisał , to fakt , chociaz walkowery w sporcie się zdarzają i są wkalkulowane w sport . Ale taka "kara" to jest jeszcze większy cyrk niż sam walkower .
  Lubię
  Nie lubię
+27 / -12
© 2002-2024 Zuzelend.com