Tylko trzy biegi w Poole
 04.06.2014 22:51
Pogoda w Anglii kolejny raz pokrzyżowała plany żużlowcom. Mecz Poole Pirates z Wolverhampton Wolves został przerwany po trzech biegach.

Miał to być polski mecz w Poole. Barw gospodarzy bronić mieli Przemysław Pawlicki i Maciej Janowski a gości Piotr Pawlicki. Niestety pogoda po raz kolejny wygrała ze sportem. Walczący o kolejne ligowe punkty ekipy Piratów i Wilków zdołały odjechać tylko trzy wyścigi. W momencie przerwania spotkania przyjezdni prowadzili 10:8. Trójka Polaków spotkała się w trzeciej odsłonie dnia. Bracia Pawliccy zajęli w nim dwie pierwsze pozycje a Maciej Janowski był ostatni. Wilki wygrały tą gonitwę 4:2. Wynik meczu nie został oczywiście zaliczony a nowego terminu jeszcze nie ustalono.