Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Powrót wychowanka do Piły
 20.12.2014 12:16
Victora Piła robi wszystko, by zbudować silny zespół. Kontraktowanie zawodników odbywa się jednak z zachowaniem zdrowego rozsądku. Do Grodu Staszica udało się sprowadzić wychowanka, który w ostatnich sezonach ścigał się na torach ekstraligi.

Patryk Dolny, bo o nim mowa, zdecydował się na powrót do macierzystego klubu. Ostatnie lata spędził we Wrocławiu, gdzie zbierał żużlowe szlify pod okiem trenera Piotra Barona. Nadchodzący sezon będzie dla niego pierwszym w gronie seniorów. Jak poradzi sobie z tą zmianą? W Pile ucieszono się z jego powrotu. Dolny był zawsze bardzo lubiany przez kibiców. Wszyscy gorąco mu dopingowali, gdy jeździł w ekstralidze. W minionych sezonach pojawiał się przy Bydgoskiej przy okazji zawodów młodzieżowych lub turniejów indywidualnych, organizowanych przez Victorię. Patryk Dolny do tej pory w pilskich barwach wystąpił w sześciu spotkaniach i zdobył w nich 10 punktów.

 

Victoria zakontraktowała także kolejnego Duńczyka. Drugi rok w Pile zdecydował się startować Rasmus Jensen. Zawodnik ma ważny kontrakt ze Stalą Gorzów, jednak tak, jak to miało miejsce w poprzednich rozgrywkach, został wypożyczony do Piły. Młody zawodnik wystąpił trzykrotnie w meczach Victorii i wywalczył w nich 26 punktów.

Marcin Grabski (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com