Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRYK DOLNY - Wiadomości
114
W ostatnim czasie Patryk Dolny poinformował o zakończeniu kariery. Zawodnik jest wychowankiem Polonii Piła. Licencję zdał w 2010 roku. W poniższym wywiadzie przybliżył czytelnikom (...)
374
Za pośrednictwem mediów społecznościowych Patryk Dolny poinformował swoich kibiców o zakończeniu kariery żużlowca. Wychowanek pilskiej Polonii spędził na torach 10 sezonów. W oświa(...)
184
Spadek Polonii Piła przyciągnął Patryka Dolnego do swojego macierzystego klubu. O mijającym sezonie i swoim życiu osobistym opowiedział w krótkim wywiadzie dla regionalnej portalu.(...)
0
Patryk Dolny po latach startów w Ostrwie powraca na przyszły sezon do swojego macierzystego klubu.(...)
154
Patryk Dolny oraz Kamil Brzozowski zdecydowali sie przedłużyć kontrakty z TŻ Ostrów Wielkopolski. (...)
207
Sobotnie spotkanie 2. Ligi Żużlowej pomiędzy GTM Startem Gniezno a TŻ Ostrovią Ostrów zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 57:33. Zadowolony ze swojego występu nie mógł być Patryk(...)
99
W piątek w Gnieźnie został rozegrany ćwierćfinał eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawodnikiem, który jako ostatni wywalczył sobie prawo awansu do półfinału był Patryk D(...)
0
O ile pogoda nie pokrzyżuje nam szyków, jeszcze dziś wyjedziemy na tor - zapowiadają w Ostrowie Wielkopolskim, zapraszając jednocześnie wszystkich kibiców na stadion. (...)
0
Patryk Dolny już wie, jaka będzie jego klubowa przyszłość w polskiej lidze w przyszłym sezonie. Wychowanek pilskiej Polonii zmienia barwy na czerwono-białe, Ostrovię Ostrów.(...)
376
W tym roku okres transferowy rozpocznie się dopiero za dwa tygodnie (1-14 listopada). Pomimo to żużlowcy już sondują rynek i składają nieoficjalne zapytania na starty w danym klubi(...)
23
W dniu dzisiejszym dwaj zawodnicy : Patryk Dolny oraz Norbert Kościuch złożyli podpisy pod kontraktami na mocy, których w nadchodzącym sezonie będą reprezentowali barwy Polonii Pił(...)
1
W szóstej rundzie czeskiej Extralidze rozgrywanej na torze w Slany triumfowała ekipa AK Marketa Praga. Zawody zakończono po czternastu biegach z powodu zapadającego zmroku oraz dod(...)
0
Rozegrano już wszystkie spotkania 3. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Kolejka ta miała odbyć się 24 maja, jednak wówczas nie rozegrano spotkania w Lublinie, gdzie odwołano pojedy(...)
0
W niedzielę KMŻ Motor pokonał na własnym stadionie Polonię Piła 48:42. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny gości był Patryk Dolny.(...)
0
Za nami pierwsze mecze Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Niedzielne spotkania z pewnością przyniosły sporo emocji. My postanowiliśmy wybrać siódemkę najlepszych zawodników 2. kolejki najn(...)
0
Patryk Dolny w tym sezonie powraca do Piły. Ostatnie trzy lata spędził w zespole Sparty Wrocław, gdzie z pewnością nabrał sporo doświadczenia. Chcąc być dobrze przygotowanym do roz(...)
0
Sezon żużlowy zbliża się coraz większymi krokami. Zawodnicy od dłuższego czasu trenują w sali, by przygotować się kondycyjnie oraz siłowo. Od kilku dni pogoda pozwala także na tren(...)
0
Victora Piła robi wszystko, by zbudować silny zespół. Kontraktowanie zawodników odbywa się jednak z zachowaniem zdrowego rozsądku. Do Grodu Staszica udało się sprowadzić wychowanka(...)
0
W piątek na torze w Częstochowie odbył się sparing pomiedzy Stowarzyszeniem CKM Włókniarz Częstochowa, a ŻKS ROW-em Rybnik. W test meczu zwyciężyli częstochowianie, którzy pokonali(...)
0
We wczorajszym meczu 16. kolejki Enea Ekstraligi Betard Sparta Wrocław pokonał na Stadionie Olimpijskim Unibax Toruń 49:41. Mimo zwycięstwa wrocławianom nie udało się wywalczyć pun(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com