Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Dawid Wawrzyniak: Mam nadzieję, że z treningu na trening będę jeździł coraz lepiej
 19.03.2015 22:55
W środę swój pierwszy sparingowy mecz rozegrało Gniezno z ekipą z Zielonej Góry. Drużyna Łączyńskich-Carbon Startu uległa na swoim torze 38:52. Do udanych zawodów nie zaliczą juniorzy Startu, którzy zdobyli łącznie 6 punktów i bonus.

Dawid Wawrzyniak wywalczył co prawda 4 punkty, ale połowę z nich zdobył na swoim klubowym koledze. Oczywistym jest, że to dopiero pierwsze jazdy i wynikiem nie ma co się zbytnio przejmować. Ale jak ocenia pierwsze kółka sam zawodnik? - Było źle. Wiem, że stać mnie na więcej. Miałem nowe tłumiki, wcześniej na nich nie jeździłem. Dopiero dziś przed zawodami je testowałem - mówi Dawid. Zdradził również, że tłumikami które obecnie testuje są polskie Poldemy, ale w kolejce do testów czeka również King i dopiero wtedy zdecyduje, który tłumik bardziej mu odpowiada.

 

- Teraz będę dopasowywał ustawienia silników do tych konstrukcji. Mam nadzieję, że z treningu na trening będę jeździł coraz lepiej i motocykl będzie bardziej zgrany z nawierzchnią - dodaje junior Startu. Gnieźnianie dopiero zaczynają cykl przygotowań. W niedzielę zaplanowy jest sparing z Daugavpils, a następnie w kolejne dni dwumecz z Wrocławiem. W tym dwumeczu juniorzy z Gniezna będą mieli wysoko postawioną poprzeczkę, ponieważ znakomicie od początku sezonu spisują się juniorzy Sparty, Damian Dróżdż oraz w szczególności Maksym Drabik. 

Bartłomiej Głazowski (za: start.gniezno.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com