Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Stan zdrowia Norbeta Kościucha i Adriana Gomólskiego
 24.05.2015 22:27
W 14. wyścigu meczu Łączyńscy Carbon Start Gniezno - ŻKS ROW Rybnik doszło do fatalnie wyglądającego wypadku, w którym udział brali Norbert Kościuch, Adrian Gomólski i Kacper Woryna. Młodzieżowiec ze Śląska został wykluczony za spowodowanie tego karambolu.

Po wypadku z toru o własnych siłach podniósł się jedynie Woryna. Do zawodników gnieźnieńskiego klubu musiały wyjechać karetki. Od razu ze stadionu do szpitala odwieziony został Norbert Kościuch, który był nieprzytomny po wypadku. Adrian Gomólski zaś miał duże problemy z poruszaniem się i był wyraźnie zamroczony. Szczególnie źle przedstawiano sytuację Kościucha. Na szczęście skończyło się tylko na strachu.

Na oficjalnej stronie gnieźnieńskiego klubu - prezes Arkadiusz Rusiecki - poinformował, że Norbert Kościuch został już wypisany ze szpitala. U wychowanka leszczyńskiej Unii stwierdzono utratę pamięci, osłabienie oraz ogólne potłuczenia, a szpital opuścił z trzema szwami na głowie i kilkoma siniakami. Natomiast Adrian Gomólski w dalszym ciągu przebywa w szpitalu, gdzie czeka na wyniki tomografii. Starszy z braci Gomólskich podłączony jest do kroplówki.

Wojciech Sosna (za: start.gniezno.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com