Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Lewis Kerr w śpiączce!
 03.08.2015 14:22
Brytyjski żużlowiec, Lewis Kerr, zaliczył fatalny wypadek podczas niedzielnego turnieju czwórek w Peterborough. Obecnie żużlowiec, który reprezentuje drużynę z Newceastle przebywa w śpiączce w szpitalu Addenbrooke.

Wypadek Kerra miał miejsce podczas trzeciego wyścigu finałowego. Po koszmarnym wypadku Kerr dopiero po godzinie został zabrany przez helikopter ratowniczy do szpitala Addenbrooke w Cambridge. Po tym wypadku sędzia, Stuart Wilson, postanowił przerwać zawody za zgodą zawodników i kierowników drużyn, którzy nie chcieli kontynuować zawodów po kraksie Kerra.

Przewodniczący BSPA - Alex Harkess - mówi na łamach oficjalnej strony Peterborough Panthers: - Lewis jest w stabilnym stanie i znajduje się w miejscu, gdzie będzie miał zapewnioną najlepszą opiekę medyczną. Według naszych informacji obecnie znajduje się on w śpiączce. Gdy będziemy mieli więcej informacji na pewno wydamy stosowne komunikaty. Nie było innego wyjścia niż zakończenie tych zawodów. Nasze myśli są obecnie z Lewisem i jego rodziną. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia - mówi Harkess.

Załoga portalu ZUZELEND.com życzy Lewisowi Kerrowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Wojciech Sosna (za: peterboroughpanthers.co)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com