Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Trzech muszkieterów ? Emil Sajfutdinow
 04.09.2015 13:41
19 września 2014 roku w Czestochowie, Emil Sajfutdinow wznosił ręce w górę w geście triumfu. Wówczas na jego szyi zawisł złoty medal za zdobycie tytułu Indywidualnego Mistrzostwa Europy. Równo rok później, Rosjanin może powtórzyć swój wyczyn, tym razem w Ostrowie Wielkopolskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie dotychczasowe rundy dają pewność, że Sajfutdinow nie przypadkowo znajduje się na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej cyklu Speedway European Championships. Podczas inauguracyjnych zawodów na MotoArenie w Toruniu, Rosjanin w swoich pierwszych pięciu startach był niepokonany i z łatwością wygrywał z każdym z rywali. Pech chciał, że jedynej porażki doznał w finale, gdzie uległ Nickiemu Pedersenowi oraz Pawłowi Przedpełskiemu.

W Landshut zaś, zaczął nieco słabiej, by rozkręcić się w miarę upływu zawodów. Ostatecznie pewnie wszedł do finału, w którym wygrał bez większych problemów. Po dwóch turniejach miał dwa punkty przewagi nad swoim najgroźniejszym rywalem z Danii.

Kumla jednak okazała się być idealnym miejscem dla znajdującego się w wyśmienitej formie Emila Sajfutdinowa. Komplet 18 punktów i fenomenalna jazda sprawiło, że „rosyjska torpeda” jest już o krok od obrony mistrzowskiego tytułu. Dziewięć punktów przewagi nad Nickim Pedersenem sprawia, że żużlowiec z Baszkirii może przystąpić do Wielkiego Finału Speedway European Championships w Ostrowie Wielkopolskim bez presji i na dużym wewnętrznym spokoju. Czy dokładnie rok po zdobyciu mistrzostwa, Sajfutdinow obroni złoty medal? Przekonamy się o tym już niebawem!

Bilety na zawody dostępne za pośrednictwem serwisu www.ebilet.pl, w salonach Empik oraz biurze klubu ŻKS Ostrovia.

Redakcja (za: informacja prasowa)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Najlepsze opinie
10 lat temu
Na syfy najlepiej nie wchodzić. Aby po prostu niczego im nie nabijać.
I może należałoby przestać o nich pisać. Kibic żużla to kibic wytrawny, a tam byliśmy olewani od dawna. Bany bywały niezasłużone, kasację komentarzy również. I to w momencie, gdy niektóre teksty naprawdę kwalifikowały się na sankcje. Tak jakby pisane były przez modków i redachtorków. Miejmy nadzieję, że zuzelend złapie wiatr w żagle. mam również prośbę, abyśmy nie przenosili (przynajmniej teraz) naszych konfliktów z tamtego padającego portaliku, tutaj. PAX. A przynajmniej rozejm proponuję. Tutaj nie można blokować, ale też nie wypada. Budujmy zaufanie między naszą społecznością a naszą nową przystanią. Miejmy nadzieję, że zakotwiczymy tu na dłużej.
Lubię
Nie lubię
+41
10 lat temu
Liczba komentarzy tu nabitych w ciagu kilkunastu ostatnich godzin siegnela już chyba liczby wczesniejszych razem wzietych z calego okresu.Leze:D.
Powodzenia zuzelend,zycze wam wszystkiego dobrego:D
Lubię
Nie lubię
+31
Komentarze (301)
10 lat temu
@real_M pierwszym kryterium był format sekcji komentarzy,
  Lubię
  Nie lubię
+1
10 lat temu
Ale wolny serwerowo portal sobie obraliście na zemstę na SF. Ciekawe czy przetrwamy Gapińskiego czyli czy on się ugnie czy kibice będą podglądać jego portal. ha ale gratuluję solidarności widać że nic Polaków tak nie łączy jak wspólny wróg
  Lubię
  Nie lubię
+7
10 lat temu
i oby zrobili jakis kokpit użytkownika...i możliwość odpowiadania bezpośrednio....i będzie gitara.
  Lubię
  Nie lubię
+1
10 lat temu
Basia z Lubuskiego...no wiesz...takie słowa z ust kobiety....
  Lubię
  Nie lubię
+1
10 lat temu
rądek,ja zostaje.
  Lubię
  Nie lubię
+1
10 lat temu
@rądek. Dzięki.Myśleli, że nie mają z kim przegrać. Bo brak poważnej konkurencji. A tu komentatorzy pokazali moc. Teraz budujmy wzajemne zaufanie z ekipą z zuzelend.. Myśleli, że mogą nas traktować jak tępą masę, która wszystko zniesie i wciąż da sobą pomiatać.Ja zuzelend odwiedzałem od dawna. Artykuły tutejsze wydawały mi się lepsze niż tamtejsze, tylko brakowało mi komentatorów, z którymi można czasem "powojować", a czasem pożartować.Teraz wszystko gra.
  Lubię
  Nie lubię
+4
10 lat temu
Do Kaytek:
"@rądek spokojnie przecież.....itd " tak wiem o tym ale jestem nieziemsko wkurzony. Uzbroje sie w cierpliwośc bo na SyFy nie wrócę! Przynajmniej na mnie może liczyć Zuzelend na 100%. Aktualności są jak widzę na bieżąco i rozsadnie napisane! Co tu sie będzie działo po pierwszych półfinałach PO..? oby juz poradzili sobie z szybkością.
  Lubię
  Nie lubię
+1
10 lat temu
Do Łukasz, dzięki za info. Ciekawe co na wszystko Damianek i spółka haha
  Lubię
  Nie lubię
+2
10 lat temu

Do Leszek SG: 3 godziny temu z najlepszych opinii- od rądek: "święte słowa", zgadzam sie z Tobą!
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
Konto usunięte
Przy 300 komentarzach obecne serwery nie wytrzymują.Zapraszam do knajpy u Harrisa tam piszemy :)
  Lubię
  Nie lubię
+1
© 2002-2024 Zuzelend.com