LIVE
Ipswich Witches
Oxford Spires
25.04.2024 - 20:30
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
EMIL SAYFUTDINOW - Wiadomości
0
W niedzielne południe Fogo Unia Leszno podjęła na swoim torze Betard Sparta Wrocław, pokonując ją 50:40. Najlepszym rajerem po stronię gospodarzy okazał się Emil Sayfutdinow zdob(...)
203
Emil Sayfutdinow zwyciężył w 69. Memoriale Alfreda Smoczyka, tylko raz w ciągu całych zawodów zajął drugą pozycje. Za nim na podium stanął Jarosław Hampel i Bartosz Smektała, który(...)
144
Poznaliśmy pełną obsadę XVI Memoriału Edwarda Jancarza, który odbędzie się 31 marca na torze w Gorzowie.(...)
325
Emil Sajfutdinow przyznał, że jego postępy w tegorocznym cyklu FIM Speedway Grand Prix zostały zahamowany przez problemy sprzętowe.(...)
91
Emil Sajfutdinow przed startem w Grand Prix Niemiec w Teterow wciąż wierzy w możliwość sięgnięcia po medal tegorocznych mistrzostw świata.Rosjanin zajmuje obecnie siódme miejsce w (...)
100
Zawodnicy startujący w cyklu Grand Prix od kilku lat mogą wybierać swoje numery startowe, zamiast tych odzwierciedlających ich pozycję w klasyfikacji Speedway Grand Prix. Właśnie o(...)
105
Emil Sajfutdinow jest pierwszym z sześciu zawodników, którzy wystąpią w zespole Reszty Świata podczas meczu towarzyskiego z Polską, 9 października w Zielonej Górze. O zestawieniu r(...)
335
Wiele osób było nieco zaskoczonych tym, że partnerem Emila Sajfutdinowa w Team Fogo Power podczas inauguracyjnej rundy Speedway Best Pairs w Toruniu będzie Bartosz Zmarzlik. Statys(...)
4
Niki Pedersen wygrał Wielki finał Speedway European Championship rozgrywany na torze w Ostrowie. Drugie miejsce w biegu finałowym zdobył Janusz Kołodziej, zaś trzecie Antonio Lindb(...)
301
19 września 2014 roku w Czestochowie, Emil Sajfutdinow wznosił ręce w górę w geście triumfu. Wówczas na jego szyi zawisł złoty medal za zdobycie tytułu Indywidualnego Mistrzostwa E(...)
0
Wygraną Rosjanina, Emila Sayfutdinowa zakończyła się 2 runda Speedway European Championship rozgrywana w niemieckim Landshut. Zaraz po zawodach szczęśliwy zwycięzca powiedział dla (...)
0
Dzisiaj odbyła się IX kolejka Enea Ekstraligi. Betard Sparta Wrocław podejmowała na własnym torze Dospel Włókniarz Częstochowa. Mecz zakończył się wysoką wygraną Spartan - 58:32. N(...)