Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Chris Harris: Pragnę brać udział w Grand Prix w wielu kolejnych latach
 04.09.2015 19:09
Już jutro w Rybniku odbędzie się turniej Grand Prix Challenge, podczas którego wyłonionych zostanie trzech zawodników, którzy wezmą udział w przyszłorocznym cyklu GP. Tuż przed nadchodzącymi zawodami Chris Harris komentuje swój ostatni gorzowski występ i zdradza plany na przyszłość.

Po sobotnim turnieju Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim Brytyjczyk uplasował się na niskim, 13. miejscu w klasyfikacji generalnej. Do zajmującego 8. pozycję Michaela Jepsena Jensena wciąż brakuje mu 25 punktów, co nie pozostawia zawodnikowi większych nadziei na pojawienie się w gronie ośmiu triumfatorów GP 2015. Harris nie jest tym jednak zniechęcony - jego determinacja sięga daleko w przyszłość, jako że Bomber nie planuje rezygnacji z udziału w cyklu w następnych kilku sezonach. - Pierwsza ósemka jest już prawdopodobnie poza moim zasięgiem. Wiem za to, że mogę pojechać do Rybnika i dostać się tam do pierwszej trójki, jeśli zaliczę parę dobrych startów. Lubię ten tor i nie mogę się doczekać, aż tam przyjadę.

Wszystkie z moich sezonów w Grand Prix były dobre. Mam nadzieję, że ten też taki będzie. Pragnę brać udział w Grand Prix w przyszłym roku i w wielu kolejnych latach. Jeśli denerwuje to ludzi, którzy mnie tam nie chcą, to jest dla mnie dodatkową zachętą. Będziemy walczyć. Chcę jeździć w GP, szczególnie pracując nad rozwojem moich silników.

 

Chris Harris współpracuje obecnie ze szwajcarskim tunerem Marcelem Gerhardem, co zaowocowało podczas jego występu w Gorzowie - Bomber pokonywał wiraże znacznie szybciej niż dotychczas. Pomimo że liczył na wynik lepszy niż finalnie zdobytych 5 punktów, ze swojego sprzętu jest całkowicie zadowolony. - Czułem się szybciej niż kiedykolwiek indziej w historii moich startów w GP. Miałem dobrą prędkość i czułem się nieźle na motorze. Dojechałem z pięcioma punktami, ale silnik działał dobrze. Jest jeszcze wiele do poprawy, ale myślę, że idziemy w dobrym kierunku. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Miło było wynieść trochę szybkości. Marcel i chłopacy świetnie sobie radzą. Marcel wciąż dąży do lepszego, mieliśmy nowe wałki rozrządu na zeszły weekend. Mam nadzieję, że będę mógł zrobić krok naprzód, a wkrótce zobaczymy GTR [silnik Gerharda - przyp. red.] na podium.

 

Grand Prix Challenge w Rybniku rozpocznie się już jutro o godzinie 18:00. Oprócz Chrisa Harrisa, na torze zobaczymy również takich zawodników jak Antonio Lindbaeck, Przemysław i Piotr Pawliccy czy Bartosz Zmarzlik, który wraz z Peterem Kildemandem otrzymał na tę okazję dziką kartę. Łącznie 16 zawodników powalczy o 3 miejsca w cyklu Grand Prix 2016.

Maria Mikołajczak (za: speedwaygb.com)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Najlepsze opinie
10 lat temu
tomas przecież się nie dowie o przenosinach... bo skąd, jak wszystkich poblokował? :D
Lubię
Nie lubię
+31 / -4
10 lat temu
dzień dobry.
To teraz tutaj będziemy trolić?
Lubię
Nie lubię
+12 / -1
Komentarze (127)
10 lat temu
Konto usunięte
Zejdż na ziemię Maciuś.Strzelec,Miedziak,a nawet najlepszy Rajder Pampersiaka z Torunia Kasprzak są lepsi od ciebie:)
  Lubię
  Nie lubię
+5 / -3
10 lat temu
Pierwsze skrzypce na SF grają teraz tomas i symaptyk żu-żla. Już niedługo będą jedynymi ikonami portalu :)
  Lubię
  Nie lubię
+5 / -1
10 lat temu
Trzeba tu ściągnąć dziadka
  Lubię
  Nie lubię
+1 / -2
10 lat temu
Dzień dobry i witam wszystkich na nowym portalu
  Lubię
  Nie lubię
+2 / -1
10 lat temu
NIGHT
Jak kto kto? Krzyżak rządzi to dostana wszyscy oprócz tych z Torunia:))))))))
  Lubię
  Nie lubię
+3 / -1
10 lat temu
~Gość (Night): Wstaw avatar,
  Lubię
  Nie lubię
+1 / -3
10 lat temu
Jestem ciekaw kto dostanie PIERWSZY BANA xd
  Lubię
  Nie lubię
+8 / -1
10 lat temu
Siema Login Nick. Zaczynamy zabawe XD
  Lubię
  Nie lubię
+1
10 lat temu
Siema night :D zrobimy potęgę z tego portalu. Na pohybel SyFom!
  Lubię
  Nie lubię
+2
10 lat temu
Konto usunięte
Nowy,stary portal i jedziemy z koksem.Gdzie kibel stali 1 i jego wafel mecenas fugiel.
  Lubię
  Nie lubię
+2
© 2002-2024 Zuzelend.com