Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Dakota North niespodzianką na prezentacji ROW-u Rybnik
 05.03.2016 16:28
Mimo, że Dakota North przed sezonem poinformował, że jest zmuszony zrezygnować ze startów w ligach europejskich pojawił się w Polsce, aby pożegnać się z kibicami. Australijczyk ma podpisany kontrakt z Swindon Robins i ROW-em Rybnik. Właśnie to podczas prezentacji beniaminka PGE Ekstraligi zawodnik się niespodziewanie pojawił na scenie.

Przez parę sezonów startów w rybnickiej drużynie North zaskarbił sobie serca kibiców. Mimo, że nigdy nie był liderem swojej drużyny, to fani doceniali jego ambitność, pomoc zespołowi i oddanie. Co prawda Australijczyk przedłużył kontrakt z ROW-em, ale problemy rodzinne zmusiły go do zrezygnowania z jazdy w Europie. Dakota skupi się na prowadzeniu rodzinnego interesu i okazyjnych startach na żużlu u siebie w Australii.

 

Kangur chciał jednak podziękować swoim fanom i pożegnać się z nimi podczas prezentacji rybnickiej drużyny. North specjalnie z tej okazji przyleciał do Polski i wziął udział w corocznej prezentacji. Widoczne było wzruszenie na jego twarzy, kiedy kibice dziękowali mu za 2 lata spędzone w drużynie z Górnego Śląska. 

Bartłomiej Głazowski (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com