Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Kup bilet od Grigorija Laguty
 15.09.2016 20:10
To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich kibiców, którzy nie posiadają jeszcze biletu na Wielki Finał SEC 2016. Grigorij Laguta od godziny 18:00 w punkcie Halo! Rybnik będzie osobiście sprzedawał wejściówki na sobotnią rundę Indywidualnych Mistrzostw Europy.
Grigorij Laguta zajmuje obecnie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu SEC, ale ma ogromne szanse na prześcignięcie Antonio Lindbaecka. Sympatyczny Rosjanin traci w tym momencie do Szweda zaledwie dwa punkty. Dodając do tego znajomość rybnickiego toru, można łatwo wywnioskować, że ?Grisza? jest wielkim faworytem sobotnich zawodów.
 
Dzisiaj od godziny 18.00 do 19.00 będzie zaś osobiście sprzedawał bilety na Wielki Finał  SEC. Sprzedaż wejściówek odbywać się będzie w punkcie Halo! Rybnik na rybnickiej starówce (Jana III Sobieskiego 20). Oprócz biletu, kibice będą mogli otrzymać autograf oraz zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolem.
 
To jednak nie koniec atrakcji. Grigorij Laguta będzie również jednym z gości specjalnych podczas piątkowego spotkania w Galerii Focus Park w Rybniku. O godzinie 18:00 będzie odpowiadał na pytania kibiców, robił sobie pamiątkowe zdjęcia oraz rozdawał autografy. Nie zabraknie również konkursów. 
 
Bilety na wielki finał rywalizacji najlepszych żużlowców Europy zakupić można także za pośrednictwem portalu internetowego www.eventim.pl, w siedzibie klubu KS ROW Rybnik S. A., a także w salonach Empik, Saturn oraz Media Markt w całym kraju.
 
 
Trybuna kryta (bilet normalny): 100 zł
Trybuny, amfiteatr (normalny): 45 zł
Trybuny, amfiteatr (ulgowy): 30 zł
Meet & Greet: 250 zł
Program zawodów: 10 zł
Redakcja (za: One Sport)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com