Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
Polecamy
Andreas Lyager: Nie mogłem znaleźć odpowiednich ustawień
 21.07.2018 12:51
Andreas Lyager zdobył siedem punktów podczas pierwszej rundy FIM Speedway U21 World Championship, która odbyła się w Daugavpils. Duńczyk przyznaje, że nie mógł dopasować się do tamtejszej nawierzchni.
Zawodnik, dla którego obecny sezon jest ostatnim w gronie młodzieżowców, na torze w Daugavpils nie wywalczył biegowego zwycięstwa. Lyager z siedmioma punktami na koncie zajął miejsce tuż za pierwszą ósemką premiowaną awansem do półfinałów. Duńczykowi zabrakło jednego „oczka” by móc ubiegać się o awans do finału.
 
- To nie były dla mnie udane zawody. Nie mogłem znaleźć odpowiedniego ustawienia na tamtejszy tor, a podczas wyścigów wybierałem złe ścieżki. Taki jest speedway – powiedział Lyager.
 
Po pierwszej rundzie zmagań najlepszych młodzieżowców na świecie, zawodnik reprezentacji Danii traci już dziesięć punktów do pozycji medalowej. 
 
- Wszystko jest możliwe. Na pewno dam z siebie wszystko. Zobaczymy, gdzie znajdę się po ostatniej rundzie w Pardubicach – dodał Duńczyk.
 
Druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata juniorów odbędzie się na torze w Lesznie. Dla Andreasa Lyagera to dobra informacja, ponieważ tamtejszy tor odpowiada zawodnikowi z Fredericii.
 
- To bardzo dobry tor, z wieloma liniami do wyprzedzania. Na takim obiekcie wszystko się może zdarzyć – zakończył Andreas Lyager.
Redakcja (za: inf.prasowa)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com