Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
DPV Logistic Team Północ
vs
Elnaft Team Południe
Dzisiaj o 18:45
Polecamy
Artur Czaja wraca do Tarnowa
 07.11.2018 10:46
W nadchodzącym sezonie Artur Czaja wróci do tarnowskiego zespołu.

Zawodnik, jak sam podkreślił nie maiał problemów z podjęciem decyzji nt. wyboru klubu: W ogóle nie musiałem się zastanawiać nad wyborem klubu. Od dawna wiedziałem gdzie chcę jeździć. Mam nadzieję, że zostanę tutaj dłużej niż jeden sezon.

 

Jednym z czynników, który wpłynął na podjęcie decyzji była współpraca z Jackiem Rempałą: Z Panem Jackiem Rempałą współpracujemy cały czas, ale wiadomo, że współpraca na odległość to nie to samo. Teraz wracam do Tarnowa i po prostu będę miał go obok siebie. Wierzę, że znów wszystko ułoży się naprawdę dobrze.

 

W kilku słowach porównał też siłę rażenia swojego klubu na tle konkurencji w Nice Polskiej Lidze Żużlowej: W Tarnowie będzie ciekawy zespół, ale wygląda, że w tym sezonie każdy zespół w tej lidze będzie dobry. Chcemy robić to, co do nas należy. Mi osobiście bardzo zależy, żeby robić wyniki nie gorsze niż te sprzed dwóch lat, a mam nadzieję, że będą jeszcze lepsze.

 

A jakie indywidualne osiągnięcia będą zadowalały 24 – letniego dziś żużlowca? Zawsze mam swoje cele na sezon, jednak nie chciałbym o tym głośno mówić. Na pewno będę mocno dążył do ich zrealizowania. Jestem pewien, że jazda w Tarnowie mi w tym pomoże, bo bardzo dobrze się tutaj czuję.

 

Czy powrót Czaji do Tarnowa będzie swoistym „deja vu” dla miejscowych kibiców? W 2017 roku startując z „Jaskółką” na plastronie był częścią team`u, który wywalczył awans do PGE Ekstraligi.

Michał Lewandowski (za: unia.tarnow.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com