Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórzanie przystępowali do dzisiejszego spotkania podbudowani zdobyciem 1 punktu w wyjazdowym meczu z Betard Spartą Wrocław. Żużlowcy Moje Bermudy Stali Gorzów sezon zaczęli bardzo źle, ale w ostatnim przerwanym meczu z Eltrox Włókniarzem Częstochowa pokazali, że wszystko idzie w dobrą stronę.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARTUR CZAJA - Wiadomości
1
Kolejarz Opole przekazał informację o kolejnym zawodniku, który będzie w przyszłym sezonie startował w ich barwach. (...)
14
W niedzielnym spotkaniu czwartej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów 43:35. Mecz zakończono po 13. wyścigu z powodu złego stanu nawier(...)
0
W nadchodzącym sezonie Artur Czaja wróci do tarnowskiego zespołu. (...)
2
Włodarze wicemistrza Szwecji, Dackarny Malilla poinformowali, że do ich przyszłorocznego składu dołączył Artur Czaja, który w mijającym sezonie bronił barw Masarny Avesta. (...)
141
Zawodnicy uczcili pamięć tragicznie zmarłego Krystiana Rempały.(...)
0
W dzisiejszym zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien Vastervik Speedway rozgromiło na własnym torze Masarne Avesta 61:29. Bonus za dwumecz w tabeli przypisała sobie ekipa Vasterv(...)
6
Olbrzymią niespodziankę sprawiła dzisiaj Masarna Avesta w meczu szwedzkiej Elitserien z Smederną Eskilstuna. Zespół skazywany na porażkę, po tym jak niedawno opuścili Tai Woffinden(...)
2
Dwa zwycięstwa i w sumie pięć dużych punktów zdobyli zawodnicy Indianerny Kumla w dwumeczu z Masarną Avesta. Tym razem Indianie triumfowali na wyjeździe 43:47. Po raz kolejny dobry(...)
0
W dzisiejszym meczu 9 rundy szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla pokonała minimalnie na własnym torze Masarnę Avesta 46:44. (...)
0
Rospiggarna Hallstavik w 8. rundzie szwedzkiej Elitserien na domowym torze pokonała Masarna Avesta 49:41(...)
303
W jednym z niedzielnych spotkań szóstej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik zdeklasował na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno 68:22. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził (...)
22
W niedzielnym spotkaniu Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik zmierzył się na własnym torze z Orłem Łódź. Mecz zakończył się zwycięstwem ROW-u 48:42. Dobry występ w tym spotkaniu zalicz(...)
124
Wczoraj na stadionie przy ulicy Gliwickiej odbył się pierwszy tegoroczny trening żużlowców ROW-u Rybnik. Mimo temperatury poniżej zera i trudnej nawierzchni rybniczanom udało się w(...)
162
Artur Czaja po dobrym sezonie w barwach drużyny z Tarnowa zmienił klub. Jego nowym pracodawcą został ROW Rybnik. W nadchodzących rozgrywkach 23-latek będzie chciał pokazać się z do(...)
49
Artur Czaja zdecydował się na przedłużenie swojego kontraktu w szwedzkiej Elitserien. W przyszłym sezonie Polak nadal będzie reprezentował barwy Masarny Avesta.(...)
102
Podczas dzisiejszego spotkania z kibicami prezes ROW-u Rybnik zdradził pierwsze nazwiska zawodników, którzy reprezentować będą rybnicki klub w przyszłym sezonie. Szeregi Zielono-Cz(...)
249
Zwycięstwem Jakuba Jamroga zakończył się I Memoriał Krystiana Rempały rozegrany na Stadionie Miejskim w Tarnowie. Drugie miejsce zajął Artur Czaja, zaś trzecie Bartosz Smektała. (...)
0
Smederna Eskilstuna wygraną w pierwszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien na torze Masarny Avesta 38:52 niemal przesądziła o awansie do finału. W zespole gospodarzy wystąpiło dwóch P(...)
100
W meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Masarna Avesta a Lejonen Gislaved, gospodarze zdeklasowali gości 67:23. W zespole Lwów jedynie Chris Holder nawiązał walkę z zawodnikami Masa(...)
0
Dzisiaj spotkaniem w Avescie odrobione zostały zaległości w szwedzkiej Elitserien. Masarna Avesta bez większych problemów pokonała obecnego DM Szwecji Rospiggarna Hallstavik 59:31.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com