Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
King Lynn Stars
vs
Oxford Spires
Wczoraj o 20:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
0
Prezes Zarządu Unii Tarnów wraz z Akcjonariuszami Spółki i Radą Nadzorczą po uzyskaniu gwarancji finansowej podjęli decyzję o starcie w Krajowej Lidze Żużlowej w sezonie 2024 (...)
5
Sensacyjne doniesienia dochodzą z Tarnowa, którego klub uznawany jest za faworyta do wygrania tegorocznej Krajowej Ligi Żużlowej. Wieloletni główny sponsor, Grupa Azoty ze względu (...)
5
Jakub Jamróg okazał się najlepszym w VI Memoriale Krystiana Rempały drugie miejsce zajął Filip Seniuk a trzecie Nazar Parnicki.(...)
0
Już w niedzielę 22 października o 14:00 w Tarnowie odbędzie się VI Memoriał Krystiana Rempały. Poznaliśmy już listę startową na te zawody(...)
11
W rewanżu meczu półfinałowego 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
W pierwszym meczu półfinałowym 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 38:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Przed decydującą fazą sezonu, dobre wieści nadchodzą z Tarnowa, tamtejsza Unia dostała dodatkowy zastrzyk pieniężny od głównego Grupy Azoty S.A(...)
31
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 46:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
20
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Marko Lewiszyn, zaliczył upadek podczas ostatniego meczu ligowego w Pile. Po upadku Lewiszyn nie był zdolny do dalszej jazdy i został przetransportowany do szpitala na szczegółowe (...)
3
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Enea Polonia Piła w stosunku 35:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
12 miesięcy temu
Zawodnik młodzieżowy Cellfast Wilki Krosno, Szymon Bańdur został do końca obecnego sezonu wypożyczony do Grupy Azoty Unii Tarnów.(...)
2
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 37:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
18
GTM Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Paweł Miesiąc zdecydował się na starty w Grupa Azoty Unii Tarnów. Wychowanek rzeszowskiej Stali został wypożyczony z do końca sezonu z ekstraligowego Platinum Motor Lublin.(...)
5
GTM Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na wyjeździe Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
165
Grupa Azoty Unia Tarnów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Niedawno zapowiadaliśmy spotkanie Polonii Piła przeciwko Unii Tarnów. Informowaliśmy o problemach kadrowych i walce o pierwsze punkty. Finalnie to drużyna z Małopolski zdobyła 2 oc(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com