Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Polecamy
Karnety i bilety cz.1
 13.01.2019 9:40
PGE Ekstraliga

Znajdujemy się na półmetku przerwy międzysezonowej. Kluby zbudowały skład a teraz pochylają się nad formą swoich zawodników. Obozy są ku temu rewelacyjną okazją. Dla kibiców, tych najzagorzalszych to jednak ostatni moment aby zakupić stałe wejściówki na zbliżający się żużlowy sezon. Karnety upoważniają bowiem do wstępu na wszystkie domowe spotkania drużyny w rundzie zasadniczej. Ceny są zróżnicowane. Ich wielkość zależy od stadionu, sektora na jaki zdecyduje się kibic, siły zespołu a także jego renomy. Sprawdzimy zatem kto, gdzie i za ile będzie mógł podziwiać swoich ulubieńców. Na pierwszy rzut idzie ekstraliga.

 

FOGO Unia Leszno

Najtańsze bilety ulgowe można nabyć już w cenie 130 zł. Najtańszy normalny kosztuje 190 zł. Najdroższą opcją jest zakup karnetu na sektor „0” za 750 zł. Oprócz tych standardowych opcji zespół Mistrza Polski wprowadził do sprzedaży karnety dziecięce w cenie 12 zł, szkolne w przedziale od 90 do 170 zł a także kobiece od 150 do 250 zł. Wartość karnetu zależy od wybranego sektora. Ceny ulgowe przysługują uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz studentom, szkolne osobom ze szkół podstawowych i gimnazjum a dziecięce małoletnim do 7. roku życia. Klub wydzielił sektor rodzinny, na który istnieje możliwość zakupu karnetu 1+3 (tj. jedna osoba dorosła i max 3 dzieci uczących się w szkole podstawowej) w cenie 210 zł lub 2+6 (kobieta + mężczyzna i max 6 dzieci) w cenie 420 zł. Klub poinformował również o cenach na pojedyncze spotkania ligowe. Za bilet dziecięcy trzeba zapłacić 2 złote, bilety ulgowe zaczynają się od 22 złotych a normalne od 32 złotych. 

 

Cash Broker Stal Gorzów

Ceny ulgowe wahają się od 160 zł do 260 zł. Normalne od 200 zł do 310 zł. Poza standardowymi opcjami klub oferuje karnet rodziny, dla których wydzielono 5 sektorów. Z tej opcji mogą skorzystać opiekunowie wraz z dziećmi do 13 roku życia. Karnet dla dziecka wynosi w tym przypadku 95 zł. Dla bardziej wymagających kibiców istnieją karnety premium: Silver i Gold. Pierwsza opcja kosztuje 1000 zł. Druga jest droższa o 1500 tysiąca złotych. W obydwu przypadkach po zakończonych zawodach istnieje możliwość wejścia do parku maszyn a także nabycie karty parkingowej. W wersji Gold dla kibica przewidziany jest również catering. Oprócz zawodów ligowych każdy posiadacz karnetu może liczyć na bezpłatny wstęp na sparingi i imprezy młodzieżowe a także na zniżki przy zakupie biletów ma memoriał Jancarza czy, w przypadku awansu także na mecze w rundzie play – off. Pewnym bonusem jest flaga samochodowa wydawana do każdego karnetu. Firmy, które zdecydują się nabyć minimum 10 sztuk wejściówek mogą liczyć na indywidualne ceny.

 

forBET Włókniarz Częstochowa

Od 1 stycznia do końca lutego br. trwa II termin przedsprzedaży karnetów w Częstochowie. Tutaj klub podzielił ceny na 4 opcje: ulgowy (140 zł), normalny (200 zł), srebrny (290 zł) i złoty (1100 zł). Karnet ulgowy przysługuje osobom uczącym się lub studiującym do 25. roku życia a także kibicom którzy ukończyli 65. rok życia. Opcja ulgowa i normalna upoważniają oczywiście do wejścia na wszystkie domowe spotkania „Lwów” a także turnieje indywidualne i młodzieżowe organizowane w tym roku w Częstochowie przez PZM. Posiadacz karnetu srebrnego będzie miał prawo wyboru miejsca na sektorze centralnym. Karnet złoty upoważnia dodatkowo do wejścia na sparingi, zajęcie miejsca w sektorze vip, możliwość skorzystania z parkingu a także program zawodów w rundzie zasadniczej i catering. Warto nadmienić, że dzieci do 12. roku życia mają wstęp darmowy podobnie jak osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku inwalidzkim. Działacze Włókniarza przedstawili także ceny pojedynczych wejściówek na ligowe żużel. Bilet ulgowy kosztuje 25 zł, normalny jest 10 zł droższy a bilet srebrny można nabyć za 50 zł.

 

Betard Sparta Wrocław

Wrocławianie wypuścili w obieg 4 rodzaje karnetów: junior, ulgowy, normalny i pakiet rodzinny. Cena w danej klasie, za wyjątkiem pakietu rodzinnego, różni się w zależności od sektora na jaki zakupiona zostanie wejściówka. Najtańszy karnet Junior, który przeznaczony jest dla uczących się w wieku od 7 do 15 lat jest w cenie 60 zł. Za najdroższy trzeba wyłożyć 150 zł. Ceny karnetów ulgowych wahają się w przedziale 150 – 300 zł i korzystać z niego mogą uczący się od 16. do 24. roku życia a także seniorzy, którzy ukończyli 65. rok życia. Za karnet normalny trzeba zapłacić od 210 złotych do 450 zł. Pakiet rodzinny kosztuje 420 zł + 6 zł za każde dziecko. Skorzystać mogą dwie osoby dorosłe i dziecko (pierwsze i każde kolejne) które mieści się w wieku 7 – 15 lat. Dzieci poniżej 7. roku życia wchodzą bezpłatnie na bilet zakupiony przez opiekuna.

 

Get Well Toruń

Torunianie wprowadzili karnety na rundę zasadniczą a także całoroczne. Te drugie obejmują ewentualne play – offy. Na rundę zasadniczą karnet ulgowy nabyć mogą osoby urodzone od 2001 oraz studenci urodzeni od 1995 roku. Cena wynosi 200 zł. Karnet normalny kosztuje 240 zł. Na trybunę główną cena jest jedna i wynosi 650 zł. W tym przypadku jest możliwość dokupienia karty parkingowej w cenie 150 zł. Karnety całoroczne ulgowe są droższe o 40 zł w stosunku do karnetów tej samej kategorii ale tylko na rundę zasadniczą, normalne o 70 zł a na trybunę główną o 150 zł. Karta parkingowa w obu przypadkach kosztuje tyle samo. Osoby które zakupiły w poprzednim sezonie karnet mogą skorzystać z upustu nabywając karnet normalny lojalnościowy. Ten jest o 20 zł tańszy od karnetu normalnego. Dzieci do lat 7. wchodzą bezpłatnie. Get Well opublikował jednocześnie ceny pojedynczych wejściówek na spotkania ligowe. W zależności od strefy, bilety ulgowe wahają się od 10 do 35 zł a normalne od 35 do 110 zł.

 

MRGARDEN GKM Grudziądz

Tu najtańszy karnet kosztuje 180 zł. Jest to wersja ulgowa. Normalny jest w cenie 240. Poza nimi w obiegu są karnety na prostą, których cena jest zależna od miejscówki i waha się od 280 zł do 450 zł. W tym przypadku nie wprowadzono podziału na ceny normalne i ulgowe. Ponadto klub przewidział zniżki dla firm, które byłyby zainteresowane kupnem większej ilości karnetów. Rabat może wynieść nawet 12%. Grudziądz to kolejny ośrodek, który podał ceny wejściówek jednorazowych. Te w wersji ulgowej wynoszą 30 zł a normalnej 40 zł. Cena ta obowiązuje w tzw. przedsprzedaży. W dniu zawodów do tych wartości należy doliczyć 5 zł. Do końca stycznia br. osoby z I grupą inwalidzką mogą składać dokumenty o karnet w cenie 30 zł. Bilety ulgowe przysługują standardowo osobom uczącym się do 24. roku życia, emerytom i rencistom powyżej 65. roku życia a także kobietom powyżej 60 roku życia. Dzieci do lat 7. wchodzą bezpłatnie.

 

Falubaz Zielona Góra

Zielona Góra podzieliła stadion na 5 stref, które determinują ceny karnetów. Najtańszy ulgowy wynosi 219 zł a najdroższy 299 zł. Ceny karnetów normalnych wahają się od 279 do 359 zł. Te karnety obejmują mecze w rundzie zasadniczej a także imprezy młodzieżowe. Niektóre z nich, te ze strefy czerwonej pozwalają również wejść na przedsezonowe sparingi. Poza tymi standardowymi karnetami w sprzedaży są także: karnet VIP w cenie 1500 zł, karnet dziecięcy (do 13. roku życia) w cenie 49 zł pozwalający również wejść na sparingi a także karnet dla osoby niepełnosprawnej z opiekunem w cenie 1 zł + 1 zł.

 

Speed Car Motor Lublin

Tegoroczny beniaminek wprowadził 3 opcje karnetów: normalny w cenie 250 zł, ulgowy za 180 zł oraz dziecięcy za 50 zł. Wszystkie te trzy propozycje obejmują 7 spotkań rundy zasadniczej na domowym torze w Lublinie. Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 26. roku życia a także emerytom i rencistom. Karnet dziecięcy skierowany jest do dzieci, które nie ukończyły nauki w szkole podstawowej. Na stronie internetowej klubu pojawiła się wzmianka, że w sprzedaży pojawi się karnet na trybunę główną w cenie 490 zł. I jak dalej można przeczytać, osoba która dokona zakupu wspominanego karnetu będzie mogła „wprowadzić na stadion dziecko do 100 cm wzrostu i trzymać je na kolanach podczas meczu”.

Podobał Ci się ten artykuł?
Daj plusa autorowi, by zwiększyć jego szanse na nagrodę!
Aktualna ocena: 2
Michał Lewandowski (za: inf. własna/ strony klubowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com