Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Kolejny kontrakt w Polonii. 7 listopada poznamy wszystkich bydgoszczan
 04.11.2019 23:13
Dziś poznaliśmy trzeciego zawodnika, który w przyszłym sezonie zasili szeregi bydgoskiej Polonii. Po zabezpieczeniu formacji seniorskiej, którą wzmocnią David Bellego i Kai Huckenbeck, nadszedł czas na pozycje juniorskie. Do „Gryfów” dołącza Mateusz Błażykowski, podpisując z klubem dwuletni kontrakt.

Zawodnik w poprzednim sezonie startował w barwach Startu Gniezno. Zaliczył jeden oficjalny występ w Nice 1. Lidze Żużlowej. W trzech biegach nie zdołał jednak pokonać żadnego ze swoich rywali.

Najważniejsze było zabezpieczenie osobowe pozycji juniorskich, np. na wypadek kontuzji. Nie odmawiam jednak Mateuszowi ambicji i chęci do nauki i jazdy. Czas pokaże, co z tego wyjdzie - skomentował Jerzy Kanclerz.

 

Kto jeszcze dołączy do klubu? Na 7 listopada klub zaplanował konferencję prasową, podczas której zaprezentuje skład na najbliższy sezon. Na ten moment wiemy tyle i powiedział prezes Kanclerz:

Skład będzie zbudowany na tyle, na ile budżet pozwala. To ma być drużyna walczaków, ambitnych zawodników. Mam nadzieję, że kibice będą zadowoleni.

Michał Lewandowski (za: ekspressbydgoski.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (3)
rok temu
oby nie byl jaj jak bazykowkixd
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
witam
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Na pewno nie Lindbeack :)
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com