Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 19:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZOOLESZCZ POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
3
1 stycznia to okazja do podsumowania tego co za nami oraz naznaczenia sobie nowych celów. Jerzy Kanclerz za pośrednictwem strony klubowej jeszcze raz ocenił mijający sezon w wykona(...)
211
Za Polonią Bydgoszcz udany sezon ligowy. Po pełnym dramaturgii sezonie i ostatecznym pokonaniu PSŻ Poznań w finale 2. Ligi Żużlowej, odrabiając 28 punktów straty z pierwszego meczu(...)
11
Atrakcja dla kibiców Polonii.(...)
146
To już oficjalnie(...)
104
Dzisiejszego dnia, Falubaz Zielona Góra poinformował o przedłużeniu kontraktu z Mateuszem Tonderem. (...)
103
David Bellego był najskuteczniejszym zawodnikiem na torach drugoligowych. Ze średnią 2,439 pkt/bieg nie miał sobie równych. Nic zatem dziwnego, że wielu prezesów widziało go w swoi(...)
182
Na dzisiejszej konferencji prasowej, Jerzy Kanclerz ogłosił nazwiska osób, którzy będą bronić barw Polonii Bydgoszcz w nadchodzących rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej.(...)
3
Dziś poznaliśmy trzeciego zawodnika, który w przyszłym sezonie zasili szeregi bydgoskiej Polonii. Po zabezpieczeniu formacji seniorskiej, którą wzmocnią David Bellego i Kai Huckenb(...)
188
Prezes bydgoskiego klubu wspomina chwile związane z awansem Nice 1. Ligi Żużlowej. Wie, że teraz czeka trudniejsze zadanie. Trzeba wzmocnić klub. Jakie plany ma sternik "Gryfów"?(...)
130
Dobra wiadomość dla fanów w Bydgoszczy(...)
102
16 zawodników, na zakończenie sezonu w mieście nad Brdą powalczy o puchar prezydenta miasta Bydgosczy.(...)
763
Wielkimi krokami zbliżają się Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy, które 6 października odbędą się na stadionie przy Sportowej 2. Klub opubl(...)
13
Chyba wszystko jasne.(...)
153
Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz SA na zakończenie sezonu 2019 organizuje turniej indywidualny „Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy”,(...)
162
Budowa składu rozpoczęła się od kapitana!(...)
0
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz zrobiła wielką niespodziankę swoim kibicom, odrabiając z nawiązką straty z pierwszego spotkania w Poznaniu. Jerzy Kanclerz podsumował występ swojego zes(...)
136
Przed meczem rewanżowym w Bydgoszczy było pewne jedno. Ktoś dziś się bardzo ucieszy. Kibice tłumnie wypełnili stadion przy Sportowej 2 , choć wynik z Poznania nie napawał optymizme(...)
5
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 61:29. Dzięki temu Bydgoszczanie odrobili starty z pierwszego meczu finałowego i ty(...)
104
3 września w Bydgoszczy ruszyła przedsprzedaż na drugi z meczów finałowych – rewanżowy na najniższym szczebli rozgrywek żużlowych w naszym kraju, zaplanowane na 15 września. Zainte(...)
35
Power Duck Iveston PSŻ Poznań wysoko wygrał z ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz w pierwszym meczu finałowym, którego stawką jest awans do Nice 1. Ligi Żużlowej. Na gorąco po spotkaniu sw(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com