Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Eltrox Włókniarz Częstochowa jako pierwszy klub oficjalnie zaprezentował skład w jakim przystąpi do rozgrywek PGE Ekstraligi. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MATEUSZ BLAZYKOWSKI - Wiadomości
0
Mijają pierwsze godziny od zakończonego meczu Unia Tarnów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Gospodarze wygrali ten mecz w stosunku 53:37. Polonia w tym meczu doznała poważniejszych st(...)
3
Dziś poznaliśmy trzeciego zawodnika, który w przyszłym sezonie zasili szeregi bydgoskiej Polonii. Po zabezpieczeniu formacji seniorskiej, którą wzmocnią David Bellego i Kai Huckenb(...)
60
Mateusz Błażykowski jest pierwszym w historii wychowankiem Orła Łódź. Młody zawodnik odpowiedział na pytania dotyczące jego kariery na żużlowych torach. (...)
4
W środę Polski Związek Motorowy wydał komunikat, w którym zostały zawarte zostały wyniki egzaminu na licencję żużlową. Przypomnijmy, że w 11 sierpnia adepci zdawali część praktyczn(...)
3
W czwartek na gnieźnieńskim stadionie przeprowadzony został egzamin na certyfikat żużlowy. Zgłoszonych zostało szesnastu , ale adeptów, ale ostatecznie do części praktycznej przyst(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com