Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Kolejny, duński akcent w cyklu Grand Prix
 09.12.2019 19:20
FIM Speedway Grand Prix zawarło umowę sponsorską z duńskim dostawcą instalacji elektrycznych firmą Kjaergaard.

Kjaergaard jest dostawcą instalacji elektrycznych, automatyki i robotyki dla firm w Danii z działaniami rozprzestrzeniającymi się wzdłuż różnych przedsiębiorstw i procesów maszynowych.

 

Firma oferuje rozwiązania w obszarach zawierających produkcję opakowań w przemyśle żywieniowym, w produktach farmaceutycznych oraz procesach plastikowych i metalowych.

 

Kjaergaard długoterminowo wspiera żużel i już w przeszłości sponsorowało cykl SGP oraz duńską ligę żużlową.

 

Dyrektor zarządzający BSI Steve Gould mówi: Jesteśmy zaszczyceni mając Kjaergaard na pokładzie cyklu SGP 2020 i fantastyczna jest ich kontynuacja długiego zaangażowania w speedway. Z Leonem Madsenem, który zajął drugie miejsce w mistrzostwach świata oraz Nielsem Kristianem Iversenem wracającym znów do cyklu, Duńczycy są w grze o najwyższe sportowe honory. Cykl SGP oferuje Kjaergaard szansę zaznaczenia swojego biznesu w Danii i na całym świecie i liczy na owocną współpracę w przyszłym roku.

 

Właściciel Kjaergaard Per Smedegaard mówi: To byłą łatwa decyzja by przedłużyć naszą współpracę z SGP i będzie to nas piąty wspólny rok. Bardzo podziwiamy ten sport o pomysł na SGP. Mieścimy się w Danii oraz w mamy klientów na rynku europejskim jeśli chodzi o automatykę i robotykę, więc cykl SGP to dobra droga promocji naszej marki. Podniecenie było w tym roku niesamowite, także wraz z doskonałymi duńskimi rezultatami. To dało nam kapitalną ekspozycję w TV i mediach. Spodziewamy się kolejnego dobrego roku, tym razem 2020.

Michał Lewandowski (za: speedwaygp.com)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
9 miesięcy temu
Konto usunięte
Każdy pieniążek sie liczy.
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com