Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Prace na torze w Swindon Robins
 15.01.2020 15:52
Prawdopodobnie do końca roku powinna zakończyć się modernizacja na Robins Abbey Stadium. Landlords Gaming International otrzymało pozwolenie od gminy na podjęcie prac.

Poprzedniej zimy Swindon Robins skróciło tor aby pomieścić wokół niego nowe trybuny. Gaming International ma teraz wyburzyć obecne i postawić nowoczesne budowle.

Skrócenie toru przyczyniło się zwiększenia atrakcyjności spotkań. Alun Rossister nie ukrywa radości, że projekt ruszył dalej do przodu z realizacją. Rozumiem frustrację w międzyczasie, ale było wiele przeciwności. Clarke Osborne z Gaming International był na przesłuchaniu planistycznym i był tak samo zadowolony jak ja i Lee Kilby (współtwórca Swindon).

 

Instalacja nowych stanowisk obserwacyjnych dla kibiców nie powinna zająć wiele czasu. Mają być prefabrykowane.

 

Swindon Robins podziękował lokalnemu posłowi do parlamentu Justinowi Tomlinsonowi za jego pomoc w realizacji projektu a jednocześnie zobowiązał się do współpracy z Gaming International w celu zapewnienia płynnego przejścia do nowych obiektów.

 

Kilby dodał: „Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tych wiadomości. To świetny wynik, a właściciele stadionu byli obecni na rozprawie i pozytywnie wypowiadali się o planach. Wszystko idzie w dobrym kierunku, aby stadion Abbey zyskał nowy wygląd do końca 2020 roku. ”

Michał Lewandowski (za: strony ligowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com