Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dominik Kubera dzisiaj oficjalnie stał się zawodnikiem Motoru Lublin.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SWINDON ROBINS - Wiadomości
107
Podczas gdy British Speedway planuje wznowić rozgrywki żużlowe w tym sezonie, niespodziewanie o rezygnacji ze startu informuje Swindon Robins. (...)
101
Alun Rossiter, promotor Swindon Robins uważa, że w przyszłym roku tor na Abbey Stadium będzie zbliżony do optymalnego, po tym jak go przebudowali.(...)
284
Na Wyspach sezon żużlowy został odwołany. Jednak dla zainteresowanych jest możliwość zorganizowania pojedynczych zawodów. To już pewne, że w Swindon do końca roku nic się nie odbęd(...)
80
Menadżer Swindon Robins, Alun Rossiter jest pełen nadziei, że jego zespół zdoła obronić mistrzostwo ligi jeszcze w tym roku. (...)
0
Jason Doyle podpisał porozumienie na starty we Włókniarzu Częstochowie. Australijczyk w tym sezonie miał również startować m.in. w barwach angielskiego Swindon Robins. Obecny zakaz(...)
0
Prawdopodobnie do końca roku powinna zakończyć się modernizacja na Robins Abbey Stadium. Landlords Gaming International otrzymało pozwolenie od gminy na podjęcie prac.(...)
989
W rewanżowym meczu finałowym SGB Premiership, Swindon Robins nie dało szans Ipswich Witches wygrywając 62:27 a w dwumeczu 111:68. (...)
53
Swindon Robins pokonał na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 62:27. Tym samym Rudziki ze Swindon sięgnęły po puchar SGB Premiership 2019.(...)
0
Nie dobiegło jeszcze końca spotkanie finałowe pomiędzy Swindon Robins a Ipswich Witches, a już można głosić zwycięstwo Rudzików w SGB Premiership w sezonie 2019.(...)
21
Drużyna Swidon stoi przed szansą sportowego dubletu. Do pucharu mogą dołożyć zwycięstwo w lidze. Aby zdobyć mistrzostwo Wielkiej Brytanii wystarczy, że obronią 8 punktową zaliczkę (...)
43
W pierwszym meczu finałowym angielskiej SGB Premierhip Swindon Robins pokonał na wyjeździe Ipswich Witches w stosunku 41:49. (...)
662
Dzisiejszego wieczora pierwszy mecz finałowy w angielskiej lidze na żużlu. Zespół Ipswich WItches ostatni raz tytuł świętował w 1998 roku, kiedy jeszcze nie było fazy play – off. S(...)
0
Swindon Robins pokonał na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 58:32 a w całym dwumeczu 107:71. Tym samym to "Rudziki" awansowały do finału, w którym czekają już "Wiedźmy"(...)
36
Swindon Robins pokonał na wyjeździe w pierwszym meczu półfinałowym Premiership Wolverhampton Wolves w stosunku 39:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
169
Swindon Robins pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Panthers w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
23
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Swindon Robins w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
165
Swindon Robins pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
23
Swindon Robins pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 66:24. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Swindon Robins pokonał(a) na własnym torze Poole Pirates w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
17
Swindon Robins pokonał(a) na wyjeździe Ipswich Witches w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com