Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Okazjonalne logo z okazji 20 - lecia startów w Cardiff
 21.02.2020 10:04
Unikatowe logo ukazujące celebrację 20 lat Adrian Flux SGP Wielkiej Brytanii w Cardiff zostało przedstawione. Zawody przypomnijmy odbędą się 18 lipca.

Zawody po raz pierwszy zagościły na Principality Satdium, wtedy znanej jako Millenium Satdium, w roku 2001. Wówczas wygrał je sześciokrotny mistrz świata Tony Rickardsson. Zwycięstwo było historyczne, gdyż pierwszy raz zawody żużlowe odbyły się przy zamkniętym dachu.

Odtąd jest to największe wydarzenie motocyklowe w Wielkiej Brytani na zamkniętym obiekcie, które może pomieści ponad 40 000 widzów. Kibice z całego świata napływają do Cardiff by obejrzeć te zawody.

 

Do tej pory tylko raz w Cardiff tryumfował Brytyjczyk. Był nim Chris Harris a jego zwycięstwo w 2007 roku było wielkim wydarzeniem. Polacy na najwyższym stopniu podium stawali dwukrotnie. Dokonali tego po razie Maciej Janowski i Bartosz Zmarzlik.

 

By uczcić 20 lecie zawodów Adrian Flux SGP Wielkiej Brytanii na Principality Stadium wyprodukowano specjalne logo oraz sporo pamiątek, a wszystko będzie dostępne w weekend, na które zaplanowano zawody.

 

Logo z okazji 20 - lecia startów GP w Cardiff

Michał Lewandowski (za: speedwaygp.com)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com