Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Abramczyk Polonię wspiera kolejny, były jej zawodnik
 10.05.2020 15:17
Obecna sytuacja gospodarcza stawia znak zapytania wokół budżetów klubów. Wiele zespołów już dziś martwi się jak zrównoważyć przychody i wydatki. Kryzys zdaje się omija Abramczyk Polonię Bydgoszcz. Gdy inni liczą każdą złotówkę, prezes Kanclerz podpisuje kolejne umowy partnerskie.

Tym razem do grona sponsorów dołączył Robert Bonin, były zawodnik Polonii Bydgoszcz w latach 91 – 93 a obecnie kapitan żeglugi śródlądowej. Porozmawialiśmy sobie przy kawie o speedway’u – mówi prezes Polonii. – On jeździł dla naszego klubu przez trzy sezony. Wyniki juniorskie miał niezłe, ale jako senior się nie przebił. Odnalazł się jednak w życiu, dzięki cechom, które nabył, uprawiając sport. Sam powiedział, że jego charakter ukształtował żużel. Teraz jest kapitanem żeglugi śródlądowej. Kursuje między Niemcami i Holandią, a w wolnych chwilach wpada do Bydgoszczy.

 

Robert Bonin będzie wspierał drugi rok z rzędu bydgoską Polonię. Nie to jedyny były zawodnik, który pomaga klubowi. Mamy umowę z Michałem Robackim, no a Bonin jest z nami już drugi rok. Mnie to oczywiście bardzo cieszy, że byli żużlowcy potrafili sobie ułożyć życie po zakończeniu kariery – zauważa Kanclerz i dodaje – Cieszy się też moja żona, bo mamy taką umowę, że jak nie znajdę więcej niż 49. sponsorów dla klubu, to ona zostanie tym pięćdziesiątym. Brakuje jeszcze dwóch kontraktów sponsorskich, więc być może to wsparcie mojej żony nie będzie potrzebne.

Michał Lewandowski (za: polskizuzel.pl / strony klubowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
2 lata temu
Szkoda, ze w Polsce żegluga śródlądowa leży. Bo z Gorzowa możnaby dopłynąć do Berlina i Amsterdamu
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com