Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
101
Jerzy Kanclerz, prezes Polonii Bydgoszcz, o budowaniu drużyny: Byłem już liczony przez sędziego(...)
105
Abramczyk Polonia Bydgoszcz ogłosiła skład na 2022 r.(...)
103
Włodarze Abramczyk Polonii Bydgoszcz uzgodnili warunki porozumienia z pierwszymi zawodnikami na sezon 2021.(...)
108
Runda zasadnicza za pasem. Wraz z jej końcem, zapraszamy na oceny wszystkich ekip z eWinner 1 ligi, kolejnością od najlepszej do spadkowicza, przed fascynującą walką w play-off. (...)
148
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
209
Grzegorz Zengota kontuzjowany, takie informacje przekazał fanpage zawodnika Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Na skutek niedzielnego upadku polskiego lidera Polonii, zawodnik doznał odm(...)
156
Cellfast Wilki Krosno pokonały na wyjeździe Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 37:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Bydgoszcz będzie gospodarzem tegorocznego finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów(...)
277
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 27:63. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
68
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
5 miesięcy temu
Przekładany mecz 5 rundy eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Abramczyk Polonia Bydgoszcz a Aforti Start Gniezno został ponownie odwołany z powodu opadów jakie przeszły wraz z rozpoczę(...)
603
Pokaz siły podopiecznych Lecha Kędziory, bezbronne Wybrzeże- tak można w skrócie określić przebieg spotkania Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Znakomicie spisa(...)
107
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
204
Do ciekawego pojedynku dojdzie dzisiaj wieczorem w Bydgoszczy. Gospodarze by móc nadal myśleć o awansie do fazy play - off muszą zdobyć 3 punkty. (...)
0
Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
W niedzielne popołudnie, w ramach zaległej 7 kolejki eWinner 1 ligi, do skutku dojdzie pojedynek dwóch pretendentów do zajęcia czwartego miejsca w tabeli, a mianowicie Orła Łódź z (...)
106
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Aforti Start Gniezno w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W niedzielę o godz. 16.30 rozpocznie się pojedynek na torze w Gnieźnie w ramach X rundy eWinner 1 ligi żużlowej pomiędzy Aforti Start Gniezno a Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Zaprasz(...)
283
W najbliższą niedziele o godzinie 16:30, miejscowy Start będzie u siebie gościć Polonię Bydgoszcz, w ramach 10 rundy eWinner 1 ligi. Dziś poznaliśmy awizowane składy obu drużyn. Po(...)
197
Jak informuje klub Abramczyk Polonia Bydgoszcz, jutrzejsze spotkanie eWinner 1.Ligi żużlowej z Aforti Start Gniezno podobnie jak dzisiejszy 1 finał SEC zostaje odwołane.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com