Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
232
Jacek Frątczak ocenia okres transferowy w wykonaniu Abramczyk Polonii Bydgoszcz, która mocno przebudowała zwłaszcza formację seniorską. – Widzę trzech pewniaków i dwa znaki zapytan(...)
156
Kontrakty podpisane! Oto skład Abramczyk Polonii Bydgoszcz na sezon 2023.(...)
205
Polonia Bydgoszcz niedawno poinformowała o przedłużeniu współpracy z firmą Abramczyk. Teraz, bracia prowadzący firmę zostali nagrodzeni także przez miasto. W uroczystości odsłonięc(...)
102
Po rocznej przygodzie w PGE Ekstralidze, David Bellego opuszcza klub z Leszna i wraca do ABRAMCZYK POLONII Bydgoszcz. Francuski zawodnik jest zadowolony z debiutanckiego sezonu i m(...)
103
Abramczyk Polonia Bydgoszcz poinformowała o osiągnięciu porozumienia z dwoma nowymi zawodnikami. Do klubu dołączyli dwaj dobrze znani kibicom żużlowcy: David Bellego i Andreas Lyag(...)
103
W piątek (7 października) w Lublinie odbył się ostatni tegoroczny turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Zawody wygrał młodzieżowiec ABRAMCZYK POLONII Bydgoszcz, Wiktor Przyjemski, który(...)
126
Jacek Woźniak, trener Abramczyk Polonii podsumowuje sezon 2022 i mówi o przyszłości Wiktora Przyjemskiego, który w tym roku zrobił wielki postęp i znalazł się w TOP10 najskutecznie(...)
233
4 miesiące temu
Benjamin Basso będzie reprezentował barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz w sezonie 2023!(...)
104
Lider Polonii Bydgoszcz, Kenneth Bjerre, zostaje w drużynie na kolejny sezon. Zaraz po zakończonym meczu półfinałowym o tym fakcie poinformował prezes Jerzy Kanclerz.(...)
20
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 47:43. Pomimo porażki Zielonogórzan to i tak dzięki zaliczce z pierwszego meczu oni (...)
117
Podczas meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz, na trybunach doszło do wielu incydentów. Główna Komisja Sportu Żużlowego po zapoznaniu się z zebranym mate(...)
205
Abramczyk Polonia Bydgoszcz w obliczu dużego osłabienia kadrowego spowodowane poważną kontuzją Adriana Miedzińskiego, postanowiła wypożyczyć ze SpecHouse PSŻ Poznań, Benjamina Bass(...)
164
Fatalne wieści otrzymujemy po upadku z biegu 8 w półfinałowym meczu eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Stelmet Falubaz Zielona Góra a Abramczyk Polonia Bydgoszcz. W upadku na wyjściu(...)
283
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 55:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Już w piątek o godzinie 17.00 na stadionie przy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze odbędzie się pierwsze półfinałowe spotkanie EWINNER 1 Ligi pomiędzy miejscowym Falubazem a Abramczy(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
57
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
191
Zdunek Wybrzeże Gdańsk sprawiło niemałą sensację i pokonało w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Abramczyk Polonię Bydgoszcz 46:43.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Przed nami starcia w ramach ćwierćfinałów eWinner 1 ligi żużlowej. W jednym z nich zmierzą się ze sobą ekipy Abramczyk Polonii Bydgoszcz oraz Zdunek Wybrzeża Gdańsk. W związku z wi(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com