Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
297
Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz SA informuje, że 3 grudnia rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2021.(...)
204
Grzegorz Zengota zdecydował się na podpisanie kontraktu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz na rok 2021.(...)
366
Rosjanin, Vadim Tarasienko odkrył karty i poinformował jaki klub będzie reprezentował w przyszłym roku. W przyszłym sezonie Tarasienko będzie startował z Gryfem na plastronie repr(...)
1428
Dzisiaj dowiedzieliśmy dokąd trafił Adrian Gała po czteroletnim pobycie w Starcie Gniezno. Od przyszłego sezonu zawodnik będzie reprezentował barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz.(...)
102
Sezon ligowy dla Polonii Bydgoszcz dobiegł końca. Zespół z kujawsko – pomorskiego utrzymał się eWinner 1. Lidze zajmując ostatecznie 7. miejsce z 11 punktami ligowymi. Nad ostatnią(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 58:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
206
Z powodu złego stanu toru po opadach deszczu, zaplanowane na dziś spotkanie 14. kolejki eWinner 1. LŻ pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz i Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wielkop(...)
0
Powoli dobiega końca przyśpieszony sezon żużlowy w naszym kraju. Niektóre kluby już zakończyły ligowe ściganie, inne zrobią to w ten weekend. Jednym z tych klubów, która ma przed s(...)
0
Drugie podejście w sobotę(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 49:41. Punkt bonusowy przypadł gościom. Prezentujemy Państwu wynik niedzielnego spotkania.(...)
153
Abramczyk Polonia Bydgoszcz nie rezygnuje z walki o utrzymanie w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Klub zakontraktował wracającego po ciężkiej kontuzji Grzegorza Zengotę. Żużlowiec zosta(...)
50
W przypadku Polonii Bydgoszcz, każde ostatnie mecze są z cyklu: o być albo nie być. jednak zawodnicy "Gryfów" nie potrafią się zmobilizować nawet na takie spotkania i w efekcie uci(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
3 miesiące temu
We wczorajszym meczu Polonia Bydgoszcz wygrała z Lokomotivem Daugavpils 46:44.(...)
0
W zaległym meczu 9. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej, Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 46:44. Punkt bonusowy przypadł Łotysz(...)
0
W czwartkowe popołudnie w zaległym meczu 9. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej zmierzą się drużyny okupujące dwa ostatnie miejsca w tabeli. Do Bydgoszczy przyjadą goście z Łotwy. (...)
109
Polonia Bydgoszcz z każdym kolejnym meczem oswaja kibiców z myślą, że ten sezon trzeba będzie jak najszybciej wykreślić z pamięci. Z dwoma punktami po 9. meczach zajmuje ostatnie m(...)
1
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 49:40. Punkt bonusowy z dwumeczu trafia na konto ekipy z Gniezna. Pr(...)
9
W poniedziałek o godz. 17.00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno a Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Mecz niezwykle istotny dla układu tabeli. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com