Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
04.10.2022 - 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
233
Benjamin Basso będzie reprezentował barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz w sezonie 2023!(...)
104
Lider Polonii Bydgoszcz, Kenneth Bjerre, zostaje w drużynie na kolejny sezon. Zaraz po zakończonym meczu półfinałowym o tym fakcie poinformował prezes Jerzy Kanclerz.(...)
20
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 47:43. Pomimo porażki Zielonogórzan to i tak dzięki zaliczce z pierwszego meczu oni (...)
117
Podczas meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz, na trybunach doszło do wielu incydentów. Główna Komisja Sportu Żużlowego po zapoznaniu się z zebranym mate(...)
205
Abramczyk Polonia Bydgoszcz w obliczu dużego osłabienia kadrowego spowodowane poważną kontuzją Adriana Miedzińskiego, postanowiła wypożyczyć ze SpecHouse PSŻ Poznań, Benjamina Bass(...)
164
Fatalne wieści otrzymujemy po upadku z biegu 8 w półfinałowym meczu eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Stelmet Falubaz Zielona Góra a Abramczyk Polonia Bydgoszcz. W upadku na wyjściu(...)
283
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 55:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Już w piątek o godzinie 17.00 na stadionie przy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze odbędzie się pierwsze półfinałowe spotkanie EWINNER 1 Ligi pomiędzy miejscowym Falubazem a Abramczy(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
57
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
191
Zdunek Wybrzeże Gdańsk sprawiło niemałą sensację i pokonało w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Abramczyk Polonię Bydgoszcz 46:43.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Przed nami starcia w ramach ćwierćfinałów eWinner 1 ligi żużlowej. W jednym z nich zmierzą się ze sobą ekipy Abramczyk Polonii Bydgoszcz oraz Zdunek Wybrzeża Gdańsk. W związku z wi(...)
0
W niedzielę Abramczyk Polonia uda się do Gdańska, gdzie rozpocznie rywalizację w fazie play-off. Rywalem bydgoszczan będzie Zdunek Wybrzeże. Prezes Jerzy Kanclerz spodziewa się tru(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W niedzielę o godz. 14.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Abramczyk Polonia Bydgoszcz a Trans MF Landshut Devils. Zapraszamy na zapowiedź tego spotkania. (...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
151
Lider kontra 5 drużyn eWinner 1 Ligi. Do takiego meczu dojdzie już w najbliższą niedzielę o godzinie 17 w Gdańsku. Wybrzeże musi wygrać żeby powalczyć o Play Off, Abramczyk Polonia(...)
105
Abramczyk Polonia Bydgoszcz do ostatniego biegu walczyła z H.Skrzydlewska Orzeł Łódź o wygraną na własnym torze. Ostatecznie Bydgoszczanie wygrali minimalnie 46:44.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała przed własną publicznością zespół H.Skrzydlewska Orzeł Łódź. Posłuchajcie, co po meczu powiedzieli trener Jacek Woźniak, Olegs Mihailovs i Wi(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com