Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
0
Pomimo starań obsługi technicznej w dostosowaniu nawierzchni toru do bezpiecznej jazdy po opadach deszczu, sędzia zawodów musiał podjąć decyzję o odwołaniu meczu OrzechowskaOsada P(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Energa Wybrzeże Gdańsk w stosunku 21:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
W meczu drugiej rundy Metalkas 2. Ekstraligi Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Na torze w Bydgoszczy zainaugurowany zostanie sezon 2024 w Polsce. Pierwszymi oficjalnymi zawodami ma być Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych, które jeśli tylko pozwoli pogoda, r(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz postanowił wzmocnić formację juniorską i dlatego do zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia trafia Franciszek Karczewski. (...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Potwierdziły się przypuszczenia, które od kilku dni pojawiły się w przestrzeni publicznej o tym, że kontuzja Wiktora Przyjemskiego jest na tyle poważna, iz wykluczy go na dłuższy c(...)
0
Już w sobotę na torze w Bydgoszczy odbędzie się trzecia runda Tauron Speedway Euro Championship. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Bardzo pechowo rozpoczął dzisiejszy finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski Wiktor Przyjemski.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
6
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com