Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś są doskonale znane fanom Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
1
Na torze w Bydgoszczy zainaugurowany zostanie sezon 2024 w Polsce. Pierwszymi oficjalnymi zawodami ma być Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych, które jeśli tylko pozwoli pogoda, r(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz postanowił wzmocnić formację juniorską i dlatego do zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia trafia Franciszek Karczewski. (...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Potwierdziły się przypuszczenia, które od kilku dni pojawiły się w przestrzeni publicznej o tym, że kontuzja Wiktora Przyjemskiego jest na tyle poważna, iz wykluczy go na dłuższy c(...)
0
Już w sobotę na torze w Bydgoszczy odbędzie się trzecia runda Tauron Speedway Euro Championship. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Bardzo pechowo rozpoczął dzisiejszy finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski Wiktor Przyjemski.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
6
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Stało się to o czym mówiło się od jakiegoś czasu. Abramczyk Polonia Bydgoszcz, cały czas walczy o PGE Ekstraligę. Do klubu wypożyczony został Mateusz Szczepaniak.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe InvestHousePlus PSŻ Poznań w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Ebebe PSŻ Poznań w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com