Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Tor w Peterborough będzie gotowy
 28.05.2020 20:43
Współpromotor angielskiego klubu Peterborough Panthers, Colin Pratt uspokaja, że tor Arena East of England będzie gotowy do rywalizacji. Na obecną chwilę znak zapytania pojawia się co do terminu kiedy miałaby być zainaugurowana 1. kolejka Premiership.

Z tego, co wiem, Arena East of England była dokładnie monitorowana pod względem bezpieczeństwa, ale kiedy zielone światło dostanie liga na start, nie musimy już nic robić. Prace torowe przeprowadzone zimą na przełomie 2018 i 2019 r. przyniosły nam nagrody w ubiegłym sezonie. Wyścigi regularnie charakteryzowały się fenomenalnie wysokim standardem. Widzieliśmy tutaj kilka wspaniałych spotkań - szczególnie na początku i na końcu sezonu – mówi Pratt.

 

Przypomnijmy, że początkowo rozgrywki miały ruszyć w połowie czerwca br. po tym jak stwierdzono kolejne przypadki koronawirusa na Wyspach i z tego względu odwoływano kolejne wydarzenia sportowe. Wiemy, że ten termin nie zostanie podtrzymany ze względu na pozamykane stadiony przed publicznością. O ile PGE Ekstraliga założyła plan powrotu do ścigania przy pustych trybunach o tyle Anglicy na taki „luksus” sobie pozwolić nie mogą. Pojawia się też problem z przemieszczaniem się zawodników, którzy na ten moment przebywają w Polsce. Część z nich przed epidemią miała podpisane kontrakty zarówno w Polsce jak i na Wyspach.

Michał Lewandowski (za: strony ligowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
2 miesiące temu
witam :)
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com