Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, zaś trzeci na mecie biegu finałowego zameldował się Grzegorz Zengota.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PETERBOROUGH PANTHERS - Wiadomości
54
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Sheffield Tigers zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Peterborough Panthers w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W meczu otwierającym angielską SGB Premiership spotkały się zespoły, które w mijającym sezonie mierzyły się w wielkim finale o tytuł najlepszej drużyny na Wyspach. (...)
102
Peterborough Panthers pokonując na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 51:39 sięgnął po tytuł SGB Premiership 2021. W dwumeczu Pantery okazały się lepsze w stosunku 95:85. (...)
103
Peterborough Panthers nie dał szans Wolverhapton Wolves i zwyciężył na własnym torze 52:38, a w dwumeczu 98-82. (...)
101
Ipswich Witches przegrywa na wyjeździe z Peterborough Panthers w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Współpromotor angielskiego klubu Peterborough Panthers, Colin Pratt uspokaja, że tor Arena East of England będzie gotowy do rywalizacji. Na obecną chwilę znak zapytania pojawia się(...)
2
Właściciel Peterborough Panthers Keith Chapman nadal wierzy, że tegoroczny sezon żużlowy na Wyspach w końcu zostanie wznowiony. Zauważył, że w wyniku dalszych działań mających na c(...)
0
Scott Nicholls wraca do Peterborough Panthers. Brytyjczyk ma zastąpić Bradleya Wilsona-Dean'a, który zamierza skorzystać z rad chirurga i wziąć półroczny rozbrat z żużlem. Wszystko(...)
46
Wszystko wskazuje na to, że Bradley Wilson-Dean wycofa się z rozgrywek żużlowych w najbliższym czasie. Zawodnik m. in. Zdunka Wybrzeża Gdańsk, Peterborough Panthers i Somerset Rebe(...)
0
Duński żużlowiec Niels – Kristian Iversen wraca w pełnym wymiarze do startów na Wyspach. To kolejny żużlowiec ze światowej czołówki, który zdecydował się na taki krok.(...)
23
Peterborough Panthers pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
169
Swindon Robins pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Panthers w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
50
Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Panthers w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
165
Swindon Robins pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Poole Pirates pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Kings Lynn Stars pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com