Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
W Leicester na początek akademia brytyjskich talentów
 05.08.2020 12:24
Po tym jak odwołano sezon żużlowy na Wyspach, kluby starają się organizować sesje treningowe, czy turnieje aby w jakiś sposób przeczekać ten czas. W Leicester natomiast kolejny raz zagoszczą przedstawiciele młodego pokolenia.

Stewart Dickson potwierdził, że możliwe są prywatne treningi na Paul Chapman & Sons Arena. W planach jest organizacja kilku treningów do końca października. Akademia żużlowa chce w Leicester urządzić spotkanie dla młodych żużlowców.Musieliśmy poczekać do najnowszej aktualizacji sytuacji w rejonie Leicester, ale teraz otrzymaliśmy pozwolenie do ponownego otwarcia – powiedział Dickson. To krok po kroku. W ten weekend zaczynamy od brytyjskich młodych zawodników i cieszymy się, że możemy powitać GB Academy w składzie GB Speedway Team.

 

Oprócz wspomnianych treningów w planach są jeszcze inne eventy żużlowe. Mogę potwierdzić, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby organizować tutaj spotkania w Leicester, od teraz do końca października. W planach mamy mecze w standardzie National League, jak i inne wydarzenia - kończy Dickson.

Michał Lewandowski (za: strony ligowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com