Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Krystian Piszczek nowym kapitanem Wybrzeża
 02.01.2021 14:18
Wychowanek gdańskiego klubu wybrany na jego kapitana.

Wyboru Krystiana Pieszczka na kapitana Zdunek Wybrzeża Gdańsk w nowym sezonie dokonał sztab szkoleniowy klubu, a dokładniej menadżer Eryk Jóźwiak oraz trener młodzieży Piotr Szymko. - Wybór był naturalny. Krystian to wychowanek naszego klubu, gdańszczanin, najdłużej jeździ w Wybrzeżu z obecnych zawodników. Skonsultowałem moją decyzję z Piotrem - wspólnie doszliśmy do wniosku, że to będzie najlepsza kandydatura. Krystian przyjął nominację, z czego bardzo się cieszymy. - poinformował na łamach strony internetowej klubu menadżer Jóźwiak.

 

Swojego zadowolenia z nominacji na kapitana nie krył sam Pieszczek. - Rola kapitana w macierzystym klubie jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Zostałem doceniony przez sztab szkoleniowy, dzięki temu mogę być w tym miejscu. Na pewno będę chciał jak najlepiej dla całej drużyny, oddam serce żebyśmy wszyscy osiągnęli wspólny cel, który założymy sobie przed sezonem. W poprzednich zespołach współpracowałem z takimi kapitanami jak Piotr Protasiewicz i Krzysztof Buczkowski. Każda z tych osób dużo wniosła do mojego życia. Dużo się nauczyłem, tak naprawdę miałem sporo możliwości do czerpania wiedzy od nich - powiedział Pieszczek.

 

Funkcję kapitana drużyny Zdunek Wybrzeża Gdańsk w poprzednich latach pełnił Mikkel Bech. Duńczyk postanowił zakończyć karierę wraz z końcem minionego sezonu.

Marek Kania (za: wybrzezegdansk.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com