Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś są doskonale znane fanom Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRYSTIAN PIESZCZEK - Wiadomości
0
W zespole Texom Stal Rzeszów doszło do dużych przetasowań personalnych. Jako, że mamy maj i sezon żużlowy w trakcie aż trzy zmiany w składzie rzeszowskiego klubu to na prawdę spora(...)
54
Zbyt mała ilość startów to główny powód, dla którego Krystian Pieszczek postanowił rozstać się z ROW-em Rybnik.(...)
35
Wygraną miejscowego ROW-u Rybnik zakończył się mecz sparingowy z Texom Stalą Rzeszów. Gospodarze wygrali nieznacznie 47:43.(...)
208
Krystian Pieszczek to kolejny zawodnik który predłużył kontrakt z ROW-em Rybnik. Polski senior podpisał z "Rekinami" roczny kontrakt.(...)
104
Krystian Pieszczek dochodzi do zdrowia po wypadku do którego doszło podczas obchodów 90-lecia ROW-u Rybnik. Klub poinformował, że zawodnik przejdzie niedługo zabieg.(...)
155
Krzysztof Mrozek, i jego ROW Rybnik, przedstawił nazwisko drugiego zawodnika który uzgodnił warunki z drużyną z Rybnikiem. W Rybniku drugi rok z rzędu spędzi Krystian Pieszczek.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 45:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
„Przed spotkaniem wzięlibyśmy remis w ciemno” – wypowiedzi po meczu Bydgoszcz – Rybnik(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
181
Krystian Pieszczek: Przeanalizowałem błędy. Chcę zmienić wszystko(...)
0
Wychowanek gdańskiej drużyny w sezonie 2022 będzie kontynuował swoją karierę w innym klubie. (...)
102
3 lipca w Gdańsku, odbędzie się już trzecia runa Speedway Euro Championship. Ze względu na miejsce rozgrywania imprezy, organizator na tą finałową rundę SEC, przyznał dziką kartę w(...)
686
Polski żużlowiec to drugi, po Frederiku Jakobsenie "gość" grudziądzan zakontraktowany na nowy sezon.(...)
0
Wychowanek gdańskiego klubu wybrany na jego kapitana.(...)
21
Krystian Pieszczek niezbyt miło będzie wspominał końcówkę sezonu żużlowego w 2020 roku. Zawodnik nie dokończył rozgrywek z powodu złamanej ręki. Kontuzja jednak zdaje się być prakt(...)
102
Ze średnią 1,954 pkt. na bieg Krystian Pieszczek był 14. najskuteczniejszym zawodnikiem w eWinner 1. Lidze. Miał też epizod w GKM – ie Grudziądz startując na zasadzie gościa. W dwó(...)
103
Wczorajszego dnia Wybrzeże Gdańsk wygrało wyjazdowe spotkanie z Unią Tarnów 53:37. Niestety zwycięstwo zostało okupione kontuzją Krystiana Pieszczka, który sezon kończy ze złamaną (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com