Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Stadion Vastervik z umową sponsorską na kolejne trzy lata
 05.01.2021 15:34
Dobre wiadomości płyną dla kibiców szwedzkiego klubu Vastervik. Klub poinformował, że stadion przez kolejne lata będzie miał sponsora tytularnego.

Vastervik Speedway nadal będzie ścigał się na stadionie, który oficjalnie nosi nazwę Hejla Arena. Obecna umowa sponsorska jest ważna do 2021 roku. Klub nie czekając na ostatnią chwilę podjął temat przedłużenia trwającej współpracy. Porozumienie zostało zawarte do 2024 roku: Jesteśmy oczywiście bardzo zadowoleni z dalszej współpracy z naszym partnerem stadionu. Pracujemy długoterminowo i dotyczy to nie tylko nazwy naszej miejscówki. Zdecydowaliśmy się szybko rozpocząć rozmowę z właścicielem Torbjörnem Strelinem, ponieważ nie chcemy tak ważnej sprawy zostawiać na ostatnią chwilę. Firma od wielu lat jest łączona razem ze sportem żużlowym zarówno drużynowo, jak i zawodnikami, dlatego jestem zadowolony, że Hejla Skärteknik docenia to, co robimy z naszej strony –  mówi Seimour Ostervall, przewodniczący.

 

Z przedłużenia umowy zadowolony jest także dyrektor generalny Torbjörn Strelin, Hejla Skarteknik. Klub zawsze wychodził naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego decyzja o nie należała do najtrudniejszych: Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, jaką mamy z Västervik Speedway, więc nie musiałem dłużej zastanawiać się nad kwestią przedłużenia umowy w sprawie nazwy stadionu do 2024 roku. Nie przegapiliśmy żadnego meczu w Västervik. Zawsze jest tam dobra obsługa. Muszę powiedzieć, że jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy widoczni jako Hejla Arena, ponieważ Västervik ma jeden z absolutnie najlepszych i najatrakcyjniejszych torów na świecie, a sam stadion jest zawsze w dobrym stanie.

Michał Lewandowski (za: strony klubowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com