Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
VASTERVIK SPEEDWAY - Wiadomości
1
4 miesiące temu
W poprzednim sezonie Vastervik zajęło 3. miejsce w lidze szwedzkiej. Do play – off awansowali dzięki pokonaniu Indianerny, choć po pierwszym meczu mieli do odrobienia 10 punktów. W(...)
143
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Vastervik Speedway.(...)
105
Fatalnie zakończyło się dla Olivera Berntzona spotkanie Elitserien pomiędzy Dackarną Malilla a Vastervik. Zawodnik Dackarny wylądował w szpitalu, po bardzo groźnie wyglądającym upa(...)
50
Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Vastervik Speedway w stosunku 56:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Vastervik Speedway pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Vastervik Speedway pokonał(a) na wyjeździe Piraterna Motala w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
39
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien Eskilstuna Smederna pokonała na własnym torze Vastervik Speedway w stosunku 49:41. (...)
116
We wtorkowy wieczór czeka nas kolejna runda szwedzkiej Elitserien. Najciekawiej zapowiada się spotkanie na szczycie pomiędzy Vastervik Speedway a Indianerną Kumla. Tylko Rospiggarn(...)
0
W drugim ćwierćfinałowym meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Vetlanda Speedway a Vastervik Speedway padł remis 45:45. (...)
82
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla uległa na własnym torze Vastervik Speedway 37:53. (...)
0
W dzisiejszym zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien Vastervik Speedway rozgromiło na własnym torze Masarne Avesta 61:29. Bonus za dwumecz w tabeli przypisała sobie ekipa Vasterv(...)
0
Dzisiejszy mecz szwedzkiej Elitserien pomiędzy Vaestervik Speedway a Masarną Avesta z powodu złych warunków torowych spowodowany padającym deszczem został odwołany. (...)
0
Swoje mecze w ramach 12. kolejki rozgrywa liga szwedzka.(...)
0
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Vastervik Speedway doznał dotkliwej porażki na swoim domowym torze z Rospiggarną Hallstavik 36:54. (...)
0
Vastervik Speedway w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na własnym torze zremisowałą z Vastervik Speedway 45:45.(...)
527
Beniaminek z Vastervik pokonał dzisiaj na własnym torze Vetlanda Speedway 49:41. Jest to druga wygrana Vastervik Speedway w tym sezonie, co daje jej obecnie czwartą lokatę w tabeli(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, beniaminek ligi Vastervik Speedway pokonał na własnym torze Indianerne Kumla 48:42. (...)
102
Ekipa ze Szwecji zamknęła swój skład na sezon 2017 transferem "Toninho".(...)
0
W dniu dzisiejszym rozgrywano mecze w Szwedzkiej lidze Allsvenskan. Drużyna Vastervik Speedway pokonała na własnym torze ekipę Vargany Norrkoeping rezultatem 54:36. (...)
0
W zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala na wyjeździe pokonała po zaciętym spotkaniu Vastervik Speedway 44:46. Dla gospodarzy jst to czwarta porażka w czterech (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com