Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Soenderjylland Elite Speedway
vs
Slangerup Speedway
Wczoraj o 19:00
Polecamy
Lista startowa ćwierćfinałów IMP
 17.04.2021 13:00
Na czwartek 22 kwietnia w Bydgoszczy, Rawiczu oraz Łodzi zaplanowane zostały ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Ostatni czwarty ćwierćfinał odbędzie się 13 maja w Rzeszowie.

64 zawodników walczyć będzie o 32 przepustki do półfinałów w Krośnie i Gnieźnie (26 maja).

Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski zaplanowano na 11 lipca na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.

 

 

 

 

1/4 IMP BYDGOSZCZ (22.04.2021)
1. Grzegorz Zengota (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
2. Tomasz Orwat (OK Bedmet Kolejarz Opole)
3. Adrian Gała (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
4. Kamil Brzozowski (OK Bedmet Kolejarz Opole)
5. Piotr Protasiewicz (Marwis.pl Falubaz Zielona Góra)
6. Gleb Chugunov (Betard Sparta Wrocław)
7. Bartłomiej Kowalski (Eltrox Włókniarz Częstochowa)
8. Damian Pawliczak (Marwis.pl Falubaz Zielona Góra)
9. Tomasz Gapiński (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
10. Szymon Woźniak (Moje Bermudy Stal Gorzów)
11. Jakub Krawczyk (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
12. Piotr Gryszpiński (ZdunekWybrzeże Gdańsk)
13. Mateusz Bartkowiak (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
14. Jarosław Hampel (Motor Lublin)
15. Norbert Krakowiak (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
16. Robert Chmiel (specHouse PSŻ Poznań)
R1. Jakub Poczta (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
R2. Denis Zieliński (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
 
1/4 IMP RAWICZ (22.04.2021)
1. Damian Baliński (Fogo Unia Leszno)
2. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno)
3. Michał Gruchalski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
4. Damian Dróżdż (Fogo Unia Leszno)
5. Patryk Dudek (Marwis.pl Falubaz Zielona Góra)
6. Jakub Miśkowiak (Włókniarz Częstochowa)
7. Fabian Ragus (Marwis.pl Falubaz Zielona Góra)
8. Marcin Nowak (Orzeł Łódź)
9. Bartosz Smektała (Eltrox Włókniarz Częstochowa)
10. Daniel Kaczmarek (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
11. Tobiasz Musielak (eWinner Apator Toruń)
12. Grzegorz Walasek (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
13. Kacper Gomólski (ROW Rybnik)
14. Mirosław Jabłoński (Aforti Start Gniezno)
15. Przemysław Pawlicki (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
16. Kevin Fajfer (Aforti Start Gniezno)
R1. Jakub Osyczka (Marwis.pl Falubaz Zielona Góra)
R2. Kacper Grzelak (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
 
1/4 IMP RZESZÓW (13.05.2021)
1. Patryk Rolnicki (7R Stolaro Stal Rzeszów)
2. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
3. Dawid Stachyra (7R Stolaro Stal Rzeszów)
4. Hubert Łęgowik (7R Stolaro Stal Rzeszów)
5. Wiktor Trofimow (ROW Rybnik)
6. Mateusz Cierniak (Motor Lublin)
7. Kacper Woryna (Eltrox Włókniarz Częstochowa)
8. Wiktor Lampart (Motor Lublin)
9. Daniel Jeleniewski (Cellfast Wilki Krosno)
10. Jakub Jamróg (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
11. Patryk Wojdyło (Cellfast Wilki Krosno)
12. Mateusz Szczepaniak (Cellfast Wilki Krosno)
13. Ernest Koza (Unia Tarnów)
14. Mateusz Tonder (Marwis pl. Falubaz Zielona Góra)
15. Oskar Bober (Unia Tarnów)
16. Artur Mroczka (Unia Tarnów)
R1. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów)
R2. Dawid Rempała (Unia Tarnów)
 
1/4 IMP ŁÓDŻ (22.04.2021)
1. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź)
2. Oskar Polis (OK Bedmet Kolejarz Opole)
3. Piotr Pióro (Orzeł Łódź)
4. Lars Skupień (specHouse PSŻ Poznań)
5. Oskar Fajfer (Aforti Start Gniezno)
6. Adrian Cyfer (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
7. Krzysztof Buczkowski (Motor Lublin)
8. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
9. Pawel Przedpełski (eWinner Apator Toruń)
10. Krystian Pieszczek (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)
11. Adrian Miedziński (eWinner Apator Toruń)
12. Mateusz Świdnicki (Włókniarz Częstochowa)
13. Wiktor Jasiński (Moje Bermudy Stal Gorzów)
14. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
15. Rafał Karczmarz (Moje Bermudy Stal Gorzów)
16.
R1. Kacper Łobodziński (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
R2. Alan Szczotka (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
 
Redakcja (za: inf. własna/pzm.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1000)
2 tygodnie temu
Dzisiaj lub jutro podobno spotkanie gdzje mają wyrzucić z ligi mistrzów City,Chelsea,Real i PSG z automatu wygra lige mistrzów.Mysle jednak,że to mało prawdopodobne bo na tym najwięcej UEFA straci.
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Oficjalnie: 12 klubów Europy dołącza do Superligi. W skład nowych rozgrywek będą wchodzić AC Milan, Arsenal, Atlético, Chelsea, Barcelona, Inter, Juventus, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Real Madryt i Tottenham...
Ale dymy w necie zwiazane z tą super ligą
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
Oficjalnie: 12 klubów Europy dołącza do Superligi. W skład nowych rozgrywek będą wchodzić AC Milan, Arsenal, Atlético, Chelsea, Barcelona, Inter, Juventus, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Real Madryt i Tottenham...
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
To zawsze przyjemność hahah a skutki tej przyjemności już są rozne
Na całe szczęście takich niespodzianek nie będzie.
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Youtuber aresztowany na miesiąc
Który?
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Jaki ???
kamerzysta
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Youtuber aresztowany na miesiąc
Jaki ???
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
Youtuber aresztowany na miesiąc
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Dlaczego?
No chyba nie trudno się domyśleć :)
  Lubię
  Nie lubię
2 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
A Zawiszy i Legii nienawidzę :)
Dlaczego?
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com