Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bardzo dobra wiadomość dla Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Klub podpisał z dwoma podmiotami umowy na sponsoring tytularny. Do tego rzeszowianie wrócili do tradycyjnej nazwy Stal.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
IMP - Wiadomości
98
Maciej Janowski po raz drugi w swojej karierze sięgnął po tytuł najlepszego żużlowca Polski. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zaś brąz IMP zdobył Szymon Woźniak. Na czwartym (...)
175
Janusz Kołodziej w niedzielny wieczór wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Zawodnik w finałowym starciu pokonał Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego oraz Piotra Pawlic(...)
21
W niedzielę na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrany został finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na torze w Lesznie najlepszy okazał się Janusz Kołodziej, który w biegu finał(...)
297
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Bartosz Zmarzlik wygrał wszystkie biegi w rundzie zasadniczej, jednak w fin(...)
79
Na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, a tytułu bronił Piotr Pawlicki, kapitan Fogo Unii Leszno nie obronił jednak tytułu. Na(...)
802
O godzinie 19:00 na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozpocznie się 71 finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich do śledzenia(...)
19
Dzisiaj po raz 71 wyłoniony zostanie Indywidualny Mistrz Polski na żużlu. Tym razem Stadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie będzie areną zmagań, na którym rozstrzygnie się kto w sez(...)
510
Historia Indywidualnych Mistrzostw Polski sięga początków żużla w Polsce. Finałowe starcie odbywa się co roku w mieście, które w minionym sezonie zdobyło Drużynowe Mistrzostwo Pols(...)
28
W niedzielę o godzinie 19.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W poniedziałkowe popołudnie w leszczyńskim Ratuszu wylosowano nu(...)
146
W środowe popołudnie na torze im. Floriana Kapały odbył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody w Rawiczu trwały niemal trzy godziny, a powodem był nie tylko upał i c(...)
63
Zwycięstwem Maksyma Drabika zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Krakowie. Drugie miejsce zajął Oskar Fajfer, a podium uzupełn(...)
0
Na torze stadionu im. Floriana Kapały w Rawiczu został rozegrany półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody zakończyły się zwycięstwem Adriana Miedzińskiego, na drugim miej(...)
101
W trzecim wyścigu półfinału IMP w Rawiczu doszło do groźnego wypadku. Na wyjściu z pierwszego łuku pociągnęło motocykl Przemysława Pawlickiego, który poszerzył tor jazdy. W wyniku (...)
0
Szymon Woźniak z 12 punktami został sklasyfikowany na pierwszym miejscu ćwierćfinału IMP w Gdańsku. Drugą i trzecią lokatę z taką samą zdobyczą punktową zakończyli odpowiednio: Mak(...)
0
Zwycięzcą ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych na torze w Opolu został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Hubert Łęgowik.(...)
240
Triumfem Kacpra Woryny zakończył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Krośnie. Drugie miejsce zajął Jakub Jamróg, a podium uzupełnił (...)
0
22 maja br. w Poznaniu, Opolu i Krośnie miały się odbyć ćwierćfinały IMP. Pogoda po raz kolejny w tym roku pokrzyżowała jednak plany. Poznaliśmy nową date rozegrania tychże zawodó(...)
100
Silna stawka zawodników została wyznaczona do startu w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski, który w najbliższą środę odbędzie się w Bydgoszczy. Wśród rywalizujących żużlo(...)
0
Poznaliśmy obsadę ćwierćfinałów tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Turnieje odbędą się 22 maja na torach w Opolu, Poznaniu, Krośnie i Bydgoszczy. (...)
129
Janusz Kołodziej podczas sobotniego finału Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczył brązowy medal, a zawody zakończył za plecami Piotra Pawlickiego i Macieja Janowskiego. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com