Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
7R Stolaro Stal Rzeszów vs Opibet Lokomotiv Daugavpils - 50:40 (wyniki)
 28.07.2021 23:45
7R Stolaro Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.
7R Stolaro Stal Rzeszów: 50
9. Tim Soerensen (1*, 1, 1, 3, 1) 7+1
10. Adrian Cyfer (3, 3, 0, 0) 6
11. Hubert Łęgowik (2, 3, 3, 1, 3) 12
12. Karol Baran (2, 2*, 1, 2*, 1) 8+2
13. Sam Masters (0, 1, 3, 2, 3) 9
14. Dawid Rempała (1*, 1, 1) 3+1
15. Mateusz Majcher (2, 3, w) 5


Opibet Lokomotiv Daugavpils: 40
1. Jewgienij Kostygow (3, 0, 2*, 1, 2) 8+1
2. Frederik Jakobsen (3, 2, 2, 3, 3, 0) 13
3. Thomas H. Jonasson (0, 0, 1) 1
4. Daniils Kolodinskis (0, 1) 1
5. Oleg Mihailovs (1, 2, 0, 3, 2) 8
6. Francis Gusts (3, 2, 0, 2, 0) 7
7. Ricards Ansviesulis (0, 0, 2*, 0) 2+1


Bieg po biegu
1. Jewgienij Kostygow, Hubert Łęgowik, Tim Soerensen, Thomas H. Jonasson 3-3 (3:3)
2. Francis Gusts, Mateusz Majcher, Dawid Rempała, Ricards Ansviesulis 3-3 (6:6)
3. Frederik Jakobsen, Karol Baran, Oleg Mihailovs, Sam Masters 2-4 (8:10)
4. Adrian Cyfer, Francis Gusts, Dawid Rempała, Daniils Kolodinskis 4-2 (12:12)
5. Hubert Łęgowik, Karol Baran, Daniils Kolodinskis, Thomas H. Jonasson 5-1 (17:13)
6. Mateusz Majcher, Frederik Jakobsen, Sam Masters, Jewgienij Kostygow 4-2 (21:15)
7. Adrian Cyfer, Oleg Mihailovs, Tim Soerensen, Ricards Ansviesulis 4-2 (25:17)
8. Sam Masters, Frederik Jakobsen, Dawid Rempała, Francis Gusts 4-2 (29:19)
9. Frederik Jakobsen, Jewgienij Kostygow, Tim Soerensen, Adrian Cyfer 1-5 (30:24)
10. Hubert Łęgowik, Francis Gusts, Karol Baran, Oleg Mihailovs 4-2 (34:26)
11. Tim Soerensen, Karol Baran, Jewgienij Kostygow, Francis Gusts 5-1 (39:27)
12. Frederik Jakobsen, Ricards Ansviesulis, Hubert Łęgowik, Mateusz Majcher 1-5 (40:32)
13. Oleg Mihailovs, Sam Masters, Thomas H. Jonasson, Adrian Cyfer 2-4 (42:36)
14. Sam Masters, Jewgienij Kostygow, Tim Soerensen, Ricards Ansviesulis 4-2 (46:38)
15. Hubert Łęgowik, Oleg Mihailovs, Karol Baran, Frederik Jakobsen 4-2 (50:40)




Szczegółowy Raport Meczowy - Kliknij
Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (106)
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
bedzie na styku
Zależy od Tungata
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
Orzeł Łódź:
1. Brady Kurtz
2. Norbert Kościuch
3. Piotr Pióro (U24)
4. Marcin Nowak
5. Aleksandr Łoktajew
6. Mateusz Dul
7. Aleksander Grygolec
bedzie na styku
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
Skład Tarnowa na mecz z Łodzią:
9. Artur Mroczka
10. Oskar Bober
11. Ernest Koza
12. Niels K. Iversen
13. Rohan Tungate
14.
15. Przemysław Konieczny
Orzeł Łódź:
1. Brady Kurtz
2. Norbert Kościuch
3. Piotr Pióro (U24)
4. Marcin Nowak
5. Aleksandr Łoktajew
6. Mateusz Dul
7. Aleksander Grygolec
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
Skład Tarnowa na mecz z Łodzią:
9. Artur Mroczka
10. Oskar Bober
11. Ernest Koza
12. Niels K. Iversen
13. Rohan Tungate
14.
15. Przemysław Konieczny
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
dzis
dzieki
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
kiedy beda znane numery na gp we wrocku?
dzis
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
siema
siema
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
Przecież nie chodzi tylko o dostanie się do PO ale o uniknięcie jazdy z rozpędzoną Spartą. Nam do tego wystarczy bonus na Lesznie, Unia musi jeszcze wygrać za 3 z Falubazem i nami. Muszą się sprężać, żeby ułatwić sobie drogę do finału.
otoz to
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
kiedy beda znane numery na gp we wrocku?
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
siema
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com