Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Vaestervik Speedway vs Smederna Eskilstuna - 52:38 (wyniki)
 07.09.2021 21:26
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Smederna Eskilstuna w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaestervik Speedway: 52
9. Bartosz Smektała (3, 3, 3, 2, 1) 12
10. Jaimon Lidsey (0, 1, 1, 2, 1*) 5+1
11. Fredrik Lindgren (3, 3, 3, 1*, 3) 13+1
12. Vadim Tarasienko (0, 2*, 2*, 1*, 3) 8+3
13. Paweł Przedpełski (3, 3, 0, 3, 0) 9
14. Anton Karlsson (1, 0, 2, d, 2) 5
15. Noel Wahlqvist NS


Smederna Eskilstuna: 38
1. Michael J. Jensen (2, 0, 1, 3, 0, 2) 8
2. Kacper Woryna (1*, 1, 3, 1, 3, 2) 11+1
3. Grigorij Łaguta (2, 2, 2, 0, 0) 6
4. Andrzej Lebiediew (1*, 1*, 0, 0) 2+2
5. Pontus Aspgren (2, 2, 0, 2, 3, 1*) 10+1
6. Johannes Stark (0, 0, 1) 1
7. Joel Kling NS


Bieg po biegu
1. Bartosz Smektała, Michael J. Jensen, Kacper Woryna, Jaimon Lidsey 3-3 (3:3)
2. Fredrik Lindgren, Grigorij Łaguta, Andrzej Lebiediew, Vadim Tarasienko 3-3 (6:6)
3. Paweł Przedpełski, Pontus Aspgren, Anton Karlsson, Johannes Stark 4-2 (10:8)
4. Fredrik Lindgren, Vadim Tarasienko, Kacper Woryna, Michael J. Jensen 5-1 (15:9)
5. Paweł Przedpełski, Grigorij Łaguta, Andrzej Lebiediew, Anton Karlsson 3-3 (18:12)
6. Bartosz Smektała, Pontus Aspgren, Jaimon Lidsey, Johannes Stark 4-2 (22:14)
7. Kacper Woryna, Anton Karlsson, Michael J. Jensen, Paweł Przedpełski 2-4 (24:18)
8. Bartosz Smektała, Grigorij Łaguta, Jaimon Lidsey, Andrzej Lebiediew 4-2 (28:20)
9. Fredrik Lindgren, Vadim Tarasienko, Kacper Woryna, Pontus Aspgren 5-1 (33:21)
10. Kacper Woryna, Bartosz Smektała, Vadim Tarasienko, Grigorij Łaguta 3-3 (36:24)
11. Paweł Przedpełski, Pontus Aspgren, Johannes Stark, Anton Karlsson 3-3 (39:27)
12. Michael J. Jensen, Jaimon Lidsey, Fredrik Lindgren, Andrzej Lebiediew 3-3 (42:30)
13. Pontus Aspgren, Anton Karlsson, Jaimon Lidsey, Michael J. Jensen 3-3 (45:33)
14. Vadim Tarasienko, Michael J. Jensen, Pontus Aspgren, Paweł Przedpełski 3-3 (48:36)
15. Fredrik Lindgren, Kacper Woryna, Bartosz Smektała, Grigorij Łaguta 4-2 (52:38)




Szczegółowy Raport Meczowy - Kliknij

Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (105)
9 miesięcy temu
Eleven odkupilo sublicencji od canal +. 2022 -2025 Olkowicz zadowolony
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
nie dosc ze zawody z dupy
son junior
to jeszcze jedyny atut zeby sciagnac kibicow poszedl w piz..du
cyrk
Tak jak w 2014 GP Bydgoszcz. Frekwencja nie była dobrze rokująca to zamiast dać dzikusa Woźniakowi żeby ściągnąć więcej ludzi to potem był śmiech na sali 4 tysiące publiki
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Kto rokuje najbardziej z tych chłopaków?
Pawełczak z pewnością zapowiada się bardzo ale to bardzo dobrze.
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
bry
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Kto rokuje najbardziej z tych chłopaków?
nie wiem
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Bez zmian.
yhm
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Lista startowa finału IMP:
1. Wiktor Jasiński (BTŻ Polonia Bydgoszcz)
2. Ksawery Słomski (SSSM Stal Toruń)
3. Krystian Gręda (ZKŻ SSA Zielona Góra)
4. Wiktor Andryszczak (UKS Speedway Rędziny)
5. Krzysztof Harendarczyk (MKMŻ Rybki Rybnik)
6. Paweł Wyczyszczok (MKMŻ Rybki Rybnik)
7. Marcel Kowolik (MKMŻ Rybki Rybnik)
8. Mikołaj Duchiński (SSSM Stal Toruń)
9. Kewin Nycz (GUKS Speedway Wawrów)
10. Mikołaj Krok (GUKS Speedway Wawrów)
11. Miłosz Kowalski (UKS Speedway Rędziny)
12. Filip Bęczkowski (GUKS Speedway Wawrów)
13. Adam Putkowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz)
14. Maksymilian Pawełczak (BTŻ Polonia Bydgoszcz)
15. Paweł Caban (Włókniarz Częstochowa)
16. Oskar Kręglicki (KM Cross Lublin)
Kto rokuje najbardziej z tych chłopaków?
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Skład Zdunek Wybrzeża:
1. Rasmus Jensen
2. Krystian Pieszczek
3. Jakub Jamróg
4.
5. Wiktor Kułakow
6. Alan Szczotka
7. Piotr Gryszpiński
Bez zmian.
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
Skład Zdunek Wybrzeża:
1. Rasmus Jensen
2. Krystian Pieszczek
3. Jakub Jamróg
4.
5. Wiktor Kułakow
6. Alan Szczotka
7. Piotr Gryszpiński
  Lubię
  Nie lubię
9 miesięcy temu
Lista startowa finału IMP:
1. Wiktor Jasiński (BTŻ Polonia Bydgoszcz)
2. Ksawery Słomski (SSSM Stal Toruń)
3. Krystian Gręda (ZKŻ SSA Zielona Góra)
4. Wiktor Andryszczak (UKS Speedway Rędziny)
5. Krzysztof Harendarczyk (MKMŻ Rybki Rybnik)
6. Paweł Wyczyszczok (MKMŻ Rybki Rybnik)
7. Marcel Kowolik (MKMŻ Rybki Rybnik)
8. Mikołaj Duchiński (SSSM Stal Toruń)
9. Kewin Nycz (GUKS Speedway Wawrów)
10. Mikołaj Krok (GUKS Speedway Wawrów)
11. Miłosz Kowalski (UKS Speedway Rędziny)
12. Filip Bęczkowski (GUKS Speedway Wawrów)
13. Adam Putkowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz)
14. Maksymilian Pawełczak (BTŻ Polonia Bydgoszcz)
15. Paweł Caban (Włókniarz Częstochowa)
16. Oskar Kręglicki (KM Cross Lublin)
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com