Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Niels-Kristian Iversen kolejnym Duńczykiem w Peterbourgh Panthers
 26.01.2023 10:13
Duńska gwiazda Niels-Kristian Iversen, został nowym zawodnikiem Peterborough Panthers. Iversen to już czwarty zawodnik w tali promotora Carla Johnsona.

Iversen w przeszłości ścigał się w Peterbourgh, startował tam od 2006 do 2010 roku, później podpisał kontrakt w 2020 roku, ale sezon został odwołany z powodu pandemii korono wirusa. Drużyna z Peterbourgh, jako jedyna jeszcze nie ma zamkniętej kadry na sezon 2023, a Iversen ze średnią na poziomie 7,59 jest dopiero czwartym zawodnikiem w kadrze.

 

- To fantastyczne, że możemy dokonać takiego transferu jak on i sprowadzić go z powrotem do klubu, zwłaszcza po tym, jak nie mógł dla nas jeździć w 2020 roku. Jestem przekonany że znów będzie ulubieńcem publiczności i myślę, że patrząc na jego formę z ostatniego sezonu gdzie był wybitnym zawodnikiem w King's Lynn, dopóki nie musiał odejść. Sprowadziliśmy kogoś, kto jest sprawdzony i o kim wiemy, że może wyjść i zdobyć dwucyfrowe punkty w dowolnym miejscu czy to w domu czy na wyjeździe. - Powiedział promotor Carl Johnson dla oficjalnej strony klubowej .

Magdalena Kociemba (za: https://twitter.com/PboroPanthers)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com