Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Piraterna Speedway
vs
Vaestervik Speedway
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Vetlanda Speedway
vs
Dackarna Malilla
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna Kumla
vs
Rospiggarna Hallstavik
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Lejonel Gislaved
vs
Masarna Avesta
Dzisiaj o 19:00
Po ostatnim okrążeniu dnia, kiedy cichnie warkot żużlowych motocykli można na spokojnie zebrać myśli i przeanalizować to, co zobaczyliśmy na torze. Czytelnicy Zuzelend.com mają okazję poznać spojrzenie Dariusza Momota, pasjonata sportu żużlowego, który współtworzył historię rybnickiego klubu sportow(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NIELS KRISTIAN IVERSEN - Wiadomości
1
Dzisiaj Moje Bermudy Stal Gorzów powalczą o pierwsze ligowe punkty na wyjeździe w pojedynku z Motorem Lublin. Gorzowianie udają się do Lublina osłabieni brakiem w składzie Duńczyka(...)
0
Duński żużlowiec Niels – Kristian Iversen wraca w pełnym wymiarze do startów na Wyspach. To kolejny żużlowiec ze światowej czołówki, który zdecydował się na taki krok.(...)
333
Żużlowiec z kraju Hamleta po dwuletniej przerwie postanowił wrócić do miasta nad Wartą. (...)
7
Leon Madsen z kompletem punktów zakończył ostatnią rundę cyklu Grand Prix na toruńskiej MotoArenie. Na drugiej pozycji w biegu finałowym przyjechał Emil Sajfutdinow, zaś trzeci lin(...)
517
Niels Kristian Iversen doskonale zaprezentował się na Bergring Arenie w Teterowie i z trzynastoma punktami na koncie uplasował się na czwartej pozycji.(...)
135
Maciej Janowski triumfował w rozgrywanej w niemiecki Teterow 7 rundzie cyklu Speedway Grand Prix. Dugie miejsce zajął kolejny z naszych zawodników, Bartosz Zmarzlik, zaś na najniżs(...)
0
Najjaśniejszą postacią przegranego spotkania w Częstochowie w drużynie toruńskiej był Niels Kristian Iversen. Duńczyk sześciokrotnie pojawił się na torze i zdobył 14 punktów. Dobra(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa w drugim piątkowym spotkaniu 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Get Well Toruń 52:38 i tym samym torunianie mają już tylko iluzoryc(...)
0
Kenneth Bjerre wywalczył dzisiaj tytuł Indywidualnego Mistrza Danii, podczas dzisiejszych zawodów wywalczył komplet osiemnastu punktów. Drugie miejsce zajął Niels Kristian Iversen,(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
549
W sobotnim treningu punktowanym Get Well Toruń pokonał na własnym torze pierwszoligowy ROW Rybnik 53:37.(...)
41
Duński mistrz Niels-Kristian Iversen ma nadzieję, że mniej da więcej i zrezygnował z ligi brytyjskiej w tegorocznym kalendarzu. (...)
555
Kolejna nagroda w jego dorobku.(...)
3
Zwycięstwem Janusza Kołodzieja zakończył się turniej Grand Prix Callallenge. Na drugim miejscu podium stanął Niels Kristian Iversen. Antonio Lindbaeck po biegu dodatkowym z Craigem(...)
129
Niels-Kristian Iversen po roku przerwy powraca do angielskiej SGB Premiership. Duński zawodnik w sezonie 2018 będzie bronił barw Kings Lynn Stars. (...)
114
Dzisiaj podczas konferencji Get Well Toruń wszystko stało się niemal jasne. W przyszłym sezonie Moto Arena stanie się domowym torem Niels Kristiana Iversena. Z kolei po 20 latach t(...)
65
Dzisiaj oficjalnie potwierdzono to o czym od dłuższego już czasu spekulowali kibice w Gorzowie. Po siedmiu sezonach spędzonych w gorzowskiej Stali, Niels Kristian Iversen postanowi(...)
209
Niels Kristian Iversen na długo zapamięta 14 kolejkę PGE Ekstraligi, gdzie miejscowa Stal podejmowała drużynę z Częstochowy. (...)
0
Po raz szósty z rzędu Niels Kristian Iversen triumfował w Indywidualnych Mistrzostwach Danii. Tym razem popularny Puk na torze w Fjelsted pokonał w biegu finałowym drugiego, Michae(...)
16
Pechowo zakończył wczorajsze zawody w lidze duńskiej Nicki Pedersen. Zawodnik upadł na tor podczas siódmej gonitwy meczu pomiędzy Holsted Tigers oraz Esbjerg Vikings. Duńczyk zosta(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com