W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje im nieustannie iść do przodu, mimo tłumionego bólu. Jednak nie wszystkie urazy można przeczekać z zagryzionymi zębami. (...)
NIELS KRISTIAN IVERSEN - Wiadomości
333
Żużlowiec z kraju Hamleta po dwuletniej przerwie postanowił wrócić do miasta nad Wartą. (...)
7
Leon Madsen z kompletem punktów zakończył ostatnią rundę cyklu Grand Prix na toruńskiej MotoArenie. Na drugiej pozycji w biegu finałowym przyjechał Emil Sajfutdinow, zaś trzeci lin(...)
517
Niels Kristian Iversen doskonale zaprezentował się na Bergring Arenie w Teterowie i z trzynastoma punktami na koncie uplasował się na czwartej pozycji.(...)
135
Maciej Janowski triumfował w rozgrywanej w niemiecki Teterow 7 rundzie cyklu Speedway Grand Prix. Dugie miejsce zajął kolejny z naszych zawodników, Bartosz Zmarzlik, zaś na najniżs(...)
0
Najjaśniejszą postacią przegranego spotkania w Częstochowie w drużynie toruńskiej był Niels Kristian Iversen. Duńczyk sześciokrotnie pojawił się na torze i zdobył 14 punktów. Dobra(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa w drugim piątkowym spotkaniu 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Get Well Toruń 52:38 i tym samym torunianie mają już tylko iluzoryc(...)
0
Kenneth Bjerre wywalczył dzisiaj tytuł Indywidualnego Mistrza Danii, podczas dzisiejszych zawodów wywalczył komplet osiemnastu punktów. Drugie miejsce zajął Niels Kristian Iversen,(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
549
W sobotnim treningu punktowanym Get Well Toruń pokonał na własnym torze pierwszoligowy ROW Rybnik 53:37.(...)
41
Duński mistrz Niels-Kristian Iversen ma nadzieję, że mniej da więcej i zrezygnował z ligi brytyjskiej w tegorocznym kalendarzu. (...)
555
Kolejna nagroda w jego dorobku.(...)
3
Zwycięstwem Janusza Kołodzieja zakończył się turniej Grand Prix Callallenge. Na drugim miejscu podium stanął Niels Kristian Iversen. Antonio Lindbaeck po biegu dodatkowym z Craigem(...)
129
Niels-Kristian Iversen po roku przerwy powraca do angielskiej SGB Premiership. Duński zawodnik w sezonie 2018 będzie bronił barw Kings Lynn Stars. (...)
114
Dzisiaj podczas konferencji Get Well Toruń wszystko stało się niemal jasne. W przyszłym sezonie Moto Arena stanie się domowym torem Niels Kristiana Iversena. Z kolei po 20 latach t(...)
65
Dzisiaj oficjalnie potwierdzono to o czym od dłuższego już czasu spekulowali kibice w Gorzowie. Po siedmiu sezonach spędzonych w gorzowskiej Stali, Niels Kristian Iversen postanowi(...)
209
Niels Kristian Iversen na długo zapamięta 14 kolejkę PGE Ekstraligi, gdzie miejscowa Stal podejmowała drużynę z Częstochowy. (...)
0
Po raz szósty z rzędu Niels Kristian Iversen triumfował w Indywidualnych Mistrzostwach Danii. Tym razem popularny Puk na torze w Fjelsted pokonał w biegu finałowym drugiego, Michae(...)
16
Pechowo zakończył wczorajsze zawody w lidze duńskiej Nicki Pedersen. Zawodnik upadł na tor podczas siódmej gonitwy meczu pomiędzy Holsted Tigers oraz Esbjerg Vikings. Duńczyk zosta(...)
3
Kenneth Bjerre, Niels Kristian Iversen i Sam Masters, to czołowa trójka turnieju - "testimonialu" Simona Lamberta, rozegranego wczoraj na torze w King's Lynn.(...)