Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
WOŚP 2023. Żużlowa Reprezentacja Polski zaprasza do parku maszyn
 26.01.2023 18:40
W tym roku zapraszamy Was na moc atrakcji i niezapomnianych przeżyć wraz z Żużlową Reprezentacją Polski. Jesteście dla nas bardzo ważni i kierując się tym przesłaniem przychodzimy do Was w nowym sezonie, przy okazji robiąc coś dobrego – grając z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
Żużlowa Reprezentacja Polski gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 31. Finał WOŚP zagra już 29 stycznia 2023 pod hasłem: “Chcemy wygrać z Sepsą! Gramy dla wszystkich -  małych i dużych! Z tej właśnie okazji mamy do wylicytowania bilety VIP na mecz Reprezentacji Polski w 2023 roku. 
 
Jednak to nie wszystko. Bilet VIP pozwoli Wam na wejście do parku maszyn przed meczem i śledzenie, jak nasi kadrowicze przygotowują się do zawodów. To niepowtarzalna okazja spotkać się z całą Reprezentacją oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Wspomnienia, które z pewnością zostaną z Wami na lata. Tego nie można przegapić! Żużlowcy już za moment wyjadą ponownie na tory, a Wy będziecie mieli jedyną taką możliwość, by być realną częścią tego starcia. Nie możemy się doczekać!
 
To właśnie na Ciebie czekamy i mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia na meczu Żużlowej Reprezentacji Polski w 2023 roku! Wspólnie zagrajmy dla małych i dużych i pokażmy, że kibice żużla mają moc. 
Redakcja (za: inf.prasowa)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com