Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Duński żużlowiec Niels – Kristian Iversen wraca w pełnym wymiarze do startów na Wyspach. To kolejny żużlowiec ze światowej czołówki, który zdecydował się na taki krok.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
0
Odkrywamy kolejną kartę dotyczącą nominacji na żużlowy mecz Północ – Południe, który oficjalnie zainauguruje w Polsce sezon 2020. Zawody zaplanowano w niedzielę, 29 marca 2020 r., (...)
0
Poznaliśmy pierwszą nominację na żużlowy mecz Północ – Południe, który oficjalnie zainauguruje w Polsce sezon 2020. Zawody zaplanowano 29 marca 2020 r. o godzinie 16.45 na stadioni(...)
0
Tym razem zmiany dotyczą MIMP(...)
0
Już w niedzielę, 29 marca 2020 r. o godzinie 16.45, na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku rozpocznie się mecz Północ vs Południe. Składy drużyn będą oparte o najlepszych(...)
0
Poznaliśmy już datę XII edycji Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. Zawody odbędą się 11 czerwca (czwartek) 2020 roku w Gnieźnie na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej. (...)
27
Czterokrotny mistrz świata, ikona światowego żużla, Amerykanin, Greg Hancock ogłosił zakończenie wieloletniej kariery żużlowca.(...)
0
Speedwayevents.pl zaprasza wszystkich fanów żużla na trzecią w historii edycję Super Meczu. W sobotę, 28 marca 2020 r. o godzinie 18.00 Polonia Bydgoszcz zmierzy się na stadionie i(...)
0
2 tygodnie temu
Tegoroczny finał IMP, której gospodarzem będzie Leszno odbędzie się nie jak pierwotnie planowano 26 a 19 lipca. Tym samym wydarzenie mogło pokrywać się z 12. koleją 1. Ligi Żużlowe(...)
0
29 marca 2020 roku na Motoarenie w Toruniu, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z Australią. Selekcjoner Marek Cieślak ujawnił skład Biało-czerwonych na to spotkanie. (...)
0
Czterokrotni Drużynowi Mistrzowie Świata, Australijczycy będą rywalem Żużlowej Reprezentacji Polski w pierwszym spotkaniu towarzyskim w sezonie 2020. Mecz odbędzie się 29 marca na (...)
26
MK MED Michała Kliby jest jednym z najpopularniejszych gabinetów fizjoterapeutycznych w środowisku sportowym. Z usług korzystają także żużlowcy, którzy niejednokrotnie mieli możliw(...)
1
4 tygodnie temu
Światowe Stowarzyszenie Zawodników Żużlowych od lutego będzie kierowane przez nowego prezesa. Na tą funkcję wybrano jedynego Indywidualnego Mistrza Świata z Niemiec, Egona Mullera.(...)
0
Do 30 dnia stycznia trwa zgrupowanie żużlowców należących do szerokiej kadry. Obóz w tym roku odbywa się w Szklarskiej Porębie.(...)
1
Zwycięstwem Polski nad zespołem Czech, a także indywidualnym triumfem Antoniego Kawczyńskiego z Gdańska zakończyła się XVI Opolska Gala Żużla na Lodzie. (...)
27
Do grona osób, nad którymi patronat medyczny w przyszłym sezonie pełnić będzie MK MED Michała Kliby dołączył kolejny zawodnik. Jest nim żużlowiec, startujący w lubelskim klubie Wik(...)
0
Opolska Gala Żużla Na Lodzie to przedsięwzięcie cykliczne, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez o istotnym znaczeniu dla miasta Opola i całego naszego regionu. Już wkrótce(...)
0
O tym, ze Pani Ania z Leszna choruje na stwardnienie rozsiane pisaliśmy już w grudniu. Dzięki kosztownej operacji w poznańskiej klinice CCSVI Clinic leszczynianka ma szansę na leps(...)
1
Żużel to nie tylko sport. Dla nas ludzi tworzących portal Zuzelend to pasja, którą dzielimy się z naszymi Czytelnikami dla których speedway jest nieodłącznym elementem codziennej (...)
38
Menager żużlowej reprezentacji Wielkiej Brytanii pochwalił swoich podopiecznych za umiejętne przystosowanie się do nieznanych sobie warunków w Perth. Wielka Brytania pokonała Austr(...)
0
Równo tydzień pozostał do corocznej Opolskie Gali Żużla na Lodzie której 25 stycznia o godzinie 17:00, rozegrana zostanie XVI edycja. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com