Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówią Wojciech Stępniewski i Piotr Szymański nie ma planów aby start rozgrywek opóźnić, mimo że wielce prawdopodobne są spot(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
173
Bartosz Zmrzlik zajął 5 miejsce w 86 plebiscycie Przeglądu Sportowego na najpopularniejszego sportowca Polski 2020 roku. (...)
4
Redakcja portalu ZUZELEND.COM wszystkim czytelnikom, współpracownikom oraz przyszłym sponsorom życzy wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyś(...)
5
Bartosz Zmarzlik nie próżnuje. Dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata niedawno brał udział w zawodach „błotniaków” w Lasku Wierzbnickim pod Myśliborem.(...)
0
Smutną informacją kończymy dzisiejszy dzień. W wieku 54 lat zmarł Wojciech Grodzki - arbiter międzynarodowy z Opola. (...)
0
Zwycięstwem Jaimona Lidsey`a zakończył się turniej indywidualny w Gillman. (...)
10
4 tygodnie temu
Redakcja portalu żużlowego ZUZELEND.COM chce złożyć wszystkim czytelnikom, współpracownikom, kibicom, zawodnikom, trenerom, działaczom ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.(...)
299
Zgodnie z zapowiedziami, jeszcze przed świętami Bożonarodzeniowymi nowy menager Żużlowej Reprezentacji Polski podał kandydatów do jazdy w kadrze. (...)
2
Dobiegła pewna era w historii polskiego żużla. Od dawna było wiadomo, że rok 2020 będzie ostatnim w karierze Marka Cieślaka w pracy z Żużlową Reprezentacją Polski. Dziś podano, że (...)
0
Max Ruml został triumfatorem mistrzostw Północnej Ameryki. Ruml z kompletem punktów pokonał Broca Nicola oraz weterana amerykańskiego speedwaya Billyego Janniro.(...)
30
Jake Allen został triumfatorem zorganizowanych w North Brisbane zawodów Darcy Ward Invitational 2020. Jako drugi sklasyfikowany został Josh Grajczonek, zaś trzeci Ryan Douglas.(...)
209
Sobotnie zawody Darcy Ward Invitational 2020 w North Brisbane po tym jak odwołano IM Australii wydają się być największym wydarzeniem żużlowym tego lata w Australii.(...)
5
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chor(...)
810
Po 25 latach Rafał Okoniewski postanowił zakończyć karierę żużlowca. (...)
824
Kolejny żużlowiec postanowił przed sezonem 2021 zakończyć karierę. Na ten krok zdecydował się Marcel Kajzer.(...)
251
Niestety nie będziemy mieli już szansy zobaczyć kolorowego ptaka jakim był bez wątpienia Antonio Lindbaeck w speedwayu. Szwed ogłosił zakończenie kariery zawodniczej.(...)
139
Jak poinformował komentator redakcji Canal+, Marcin Majewski, Tomasz Gollob zmagający się z przewlekłymi problemami zdrowotnymi w poniedziałek trafił do szpitala. (...)
470
Wychowanek rybnickiego ROW-u, Kacper Woryna po ośmiu latach postanowił zmienić barwy klubowe. Dzisiaj za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformował o swoim ruch dotycząc(...)
753
3 miesiące temu
Cykl IM Australi w sezonie 2021 mający wystartować w styczniu ze względu na obostrzenia koronawirusa został odwołany.(...)
458
Polki Związek Motorowy opublikował już nowy regulamin Regulamin Drużynowych Mistrzostw Polski jaki obowiązywać będzie w sezonie 2021.(...)
1555
Trzy pierwsza miejsca 68. Turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego obsadzili juniorzy gospodarzy. Triumfował Sebastian Szostak, przed Jakubem Krawczykiem oraz trzecim, Ka(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com