Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ostatni bieg Reprezentacji Polski w dzisiejszym finale Monster Energy FIM Speedway of Nations był zarazem ostatnim na stanowisku selekcjonera dla Marka Cieślaka, który bez kurtuazji uznawany jest za najlepszego trenera Polski w historii speedwaya nad Wisłą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
900
Ostatni bieg Reprezentacji Polski w dzisiejszym finale Monster Energy FIM Speedway of Nations był zarazem ostatnim na stanowisku selekcjonera dla Marka Cieślaka, który bez kurtuazj(...)
419
Reprezentacja Polski triumfowała dzisiaj we włoskim Terenzano w finale Mistrzostw Europy Par. Drugie miejsce przypadło dla Łotyszy, zaś trzecie dla Reprezentacji Francji.(...)
4
Dzisiaj z rana w wieku 82 lat zmarł legendarny zawodnik Stali Gorzów, Andrzej Pogorzelski. (...)
191
W związku z zakazem organizacji imprez sportowych z udziałem publiczności nie odbędzie się zaplanowany na 25 października IV Memoriał Krystiana Rempały.(...)
175
Z powodu nowych obostrzeń ogłoszonych przez rząd w związku z sytuacją pandemiczną, organizatorzy niedzielnej imprezy zmuszeni zostali do odwołania Zooleszcz DPV Logistic Turniej As(...)
1259
Speedwayevents.pl wraz z Abramczyk Polonią Bydgoszcz już w najbliższą niedzielę zapraszają na stadion im. Józefa Piłsudskiego. Na zakończenie sezonu żużlowego przy Sportowej 2 odbę(...)
209
Dzisiaj na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku odbyły się finały European U21 Individual Speedway Championship czyli Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów na żużlu. W (...)
52
Tę przypomnijmy, firma utraciła po wrocławskiej rundzie Grand Prix. Eray Savci zabrał głos, w której wytłumaczył co było powodem cofnięcia pozwolenia na używanie produktów firmy An(...)
1
Nie dojdą do skutku zaplanowane na jutro zawody o Indywidualne Mistrzostwa Ligi Juniorów. Turniej miał odbyć się na zielonogórskim torze we wtorek 13 października br.(...)
104
Po opadach deszczu stan krośnieńskiego toru uniemożliwił rozegranie młodzieżowego indywidualnego turnieju Nice Cup. Nowa data zmagań to 16 października (piątek), godzina 13. Podkar(...)
140
Zakończyły się zmagania w ramach Ligi Juniorów. Klasyfikację końcową wygrał RM Solar Falubaz Zielona Góra przed Włókniarzem Częstochowa i Motorem Lublin. W czwartek we Wrocławiu od(...)
0
14 punktów wczoraj i tyle samo dzisiaj zdobywali zwycięzcy Zaplecza Kadry Juniorów w Lublinie. Środowe zmagania wygrał reprezentant Zdunek Wybrzeża Gdańsk, Karol Żupiński, przed wc(...)
102
Na torze w Lublinie odbył się we wtorek, (6.10) turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Najlepszy był Mateusz Świdnicki z Włókniarza Częstochowa (14 pkt.), a na drugim stopniu podium st(...)
102
2 tygodnie temu
Już za tydzień, 12 października 2020, poznamy medalistów Indywidualnych Mistrzostw Europy do lat 21 na żużlu. Zawody odbędą się na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku o g(...)
0
Jason Doyle zwyciężył przed chwilą w 72 Zlatej Prilbie miasta Pardubice. Na drugim miejsce zawody ukończył reprezentant gospodarzy Jan Kvech, zaś na najniższym stopniu podium staną(...)
0
Jakub Miśkowiak z kompletem zwycięstw sięgną po wygraną w dzisiejszych zawodach 46. Zlata Stuha juniorów w czeskich Pardubicach. Polak w biegu finałowym pokonał odpowiednio Madsa H(...)
442
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig British Final. Zwycięzcą turnieju został Rory Schlein. Za nim uplasowali się Richard Lawson oraz Jason Crump.(...)
557
Młodzi reprezentanci Czech sięgnęli dzisiaj w niemieckim Gustrow po złoto Mistrzostw Europy Par U-19.Nadrugim stopniu podium zameldowali się Łotysze, zaś na trzecim Reprezentacja P(...)
105
Z powodu urazu odniesionego podczas meczu PGE Ekstraligi, Wiktor Lampart nie wystąpi w finale Fogo FIM Speedway U21 World Championship, który odbędzie się w Pardubiach. Jego miejsc(...)
626
W Lublinie rozegrano zaległą, pierwszą rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepsi byli młodzieżowcy Lokomotivu Jauniba Daugavpils. Zawody z kompletem punktów ukończył r(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com