Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dominik Kubera dzisiaj oficjalnie stał się zawodnikiem Motoru Lublin.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
0
Nasz zespół szuka nowych osób. Nieważne czy masz za sobą pierwsze kroki dziennikarskie czy też chciałbyś rozpocząć swoją medialną przygodę. Z nami rozwiniesz skrzydła.(...)
1
Na jednym z serwisów do tworzenia zbiórek pieniężnych pojawiła się akcja mająca na celu zebrać pieniądze na sprzęt, który pozwoli powrócić Oskarowi Ajtner Gollob do żużla.(...)
139
Tegoroczne Mistrzostwa Polski Par Klubowych na żużlu odbędą się ostatecznie 28 czerwca (poniedziałek) na torze w Grudziądzu . Do walki o medale tradycyjnie przystąpią reprezentanci(...)
1
2 tygodnie temu
W wieku 53 lat zmarł nagle Jacek Gomólski. Przez większość swojej kariery żużlowej reprezentował barwy Startu Gniezno(...)
17
Redakcja portalu ZUZELEND.COM pragnie złożyć wszystkim czytelnikom, współpracownikom, partnerom i sponsorom najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.(...)
106
Zapraszamy do wywiadu z wychowankiem Polonii Bydgoszcz, a obecnie zawodnikiem Moje Bermudy Stal Gorzów - Szymonem Woźniakiem, który w najbliższy poniedziałek będzie rywalizował w X(...)
1
Po 9 latach przerwy, Stadion Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydgoszczy będzie gospodarzem zmagań Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Zawod(...)
280
Ze względu na rosnącą liczbę zakażeń COVID-19 oraz zapowiadany „lockdown”, które znacząco utrudnią realizację planów zgrupowania, trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobruc(...)
264
W dniu dzisiejszym Marcin Turowski po przez media społecznościowe poinformował o zakończeniu kariery żużlowca.(...)
328
PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha – taka będzie nazwa corocznego turnieju, w którym biorą udział najlepsi zawodnicy najlepszej żużlowej ligi (...)
0
Zabiorę Was dziś do kraju Hamleta, gdzie mieszka młody żużlowiec- Oscar Grøndahl wraz ze swoim tatą. Dlaczego 14-latek wybrał żużel? Czy Covid-19 zmienił coś w życiu Oscara? Jeśli (...)
513
W poniedziałek o 19:00 zapraszamy na kolejny odcinek Best Speedway Magazyn. (...)
124
5 czerwca 2021 roku w kalendarzu europejskiego czempionatu zagości nowe wydarzenie – European U19 Pairs Speedway Championship. Zawody odbędą się w Polsce, a dokładniej na stadionie(...)
385
O 19:00 zapraszamy Best Speedway Magazyn, który gościć będzie szkoleniowca Fogo Unii Leszno, Piotra Barona, a także szkoleniowca eWinner Apator Toruń, Tomasza Bajerskiego.(...)
240
Wszystkich kibiców spragnionych rozmów o wspaniałej dyscyplinie sportu, jakim bez wątpienia jest żużel, zapraszamy serdecznie w czwartek na godzinę 19:00 do obejrzenia Best Speedwa(...)
368
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa opublikowała terminarz zmagań tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Najlepszego młodzieżowca na świecie ponownie wyłoni trzyr(...)
122
To gratka dla fanów czarnego sportu i okazja, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Motocykl, a do tego atrakcyjne żużlowe gadżety przekazała firma kurierska GLS. 29. fi(...)
183
Zawody o Indywidualne Mistrzostwa Polski trafiały z automatu do Drużynowego Mistrza Polski. Od przyszłego roku ma się to zmienić.(...)
0
3 miesiące temu
Bardzo smutna wiadomość napłynęła dzisiaj z Torunia. W wieku 28 lat zmarł były wychowanek toruńskiego klubu, Kamil Pulczyński.(...)
173
Bartosz Zmrzlik zajął 5 miejsce w 86 plebiscycie Przeglądu Sportowego na najpopularniejszego sportowca Polski 2020 roku. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com