Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
52
PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi odbędą się 15 sierpnia (sobota), o godz. 19:15 na toruńskiej MotoArenie.(...)
0
Były czasy, że żużel nie był tak szeroko rozpowszechniony dzięki transmisjom telewizyjnym. Kibice o wynikach dowiadywali się dzięki fizycznej obecności na stadionach. Jednak Ci, kt(...)
0
Apple przez ostatnich kilkanaście lat wypuściło na rynek wiele rewolucyjnych urządzeń. Jednym z nich jest iPhone, dzięki któremu możliwe są obecnie niezwykłe zdjęcia, możliwości mu(...)
36
Tegoroczna walka o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w całości rozegrana zostanie w lipcu w Polsce na czterech obiektach. (...)
225
Od 19 czerwca na stadionach będą mogli pojawić się kibice na trybunach. (...)
34
Ryan Sullivan to Australijczyk mający duzy sentyment do miasta Toruń. Spędził tu kilka pięknych sezonów reprezentując KS Toruń. Tu też wziął ślub z Pauliną, rodowitą Torunianką. Ja(...)
48
Uwielbiamy przekraczać granice i badać własne możliwości, dlatego kobiety, bo o nich mowa, dumnie i odważnie wkroczyły w męski wcześniej świat czarnego sportu. Jedną z prekursorek (...)
62
Na oficjalnym profilu Martina Smolinskiego podano, że zawodnik podczas dzisiejszych jazd treningowych odniósł bardzo poważny upadek.(...)
65
Obecna sytuacja na świecie jest trudna, ale jednocześnie wydobywa z ludzi to, co najlepsze. Zwracamy także większą uwagę na codziennych bohaterów, których często nie docenialiśmy. (...)
28
Władze duńskiej Metal Speedway League po raz kolejny zorganizowały konstruktywne spotkanie. Wciąż panuje zgoda, że ​​ligi nie można rozegrać bez publiczności. Jednomyślne stowarz(...)
23
Za nami kolejna rocznica śmierci Lee Richardsona. Przy tej okazji w mediach, a dokładniej na łamach „Daily Star” pojawiło się oskarżenie, jakoby Brytyjczyk miał stracić życie poprz(...)
0
Z wielkim żalem FIM, One Sport, Niemiecka Federacja Sportów Motorowych (DMSB) oraz lokalny organizator MSC Cloppenburg postanowili odwołać zawody FIM Speedway Youth World Champions(...)
0
Planowane na 29 marca starcie Żużlowej Reprezentacji Polski z Australią miało być jednym z pierwszych wydarzeń w sezonie 2020. Niestety w związku z panującą pandemią koronawirusa m(...)
100
W dzisiejszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego informuje o zakazie organizowania sparingów i treningów do odwołania. Oznacza to, że zawodnicy z wyjazdem na tor muszą poc(...)
0
Według różnych statystyk, w zakładach bukmacherskich w naszym kraju bierze udział od 5 do 13% dorosłych Polaków. Bez wątpienia jednym z najpopularniejszych sportów wśród miłośników(...)
148
W związku z ustanowieniem przez Radę Ministrów nowych ograniczeń Polski Związek Motorowy rekomenduje wydłużenie okresu zawieszenia wszelakich wydarzeń pod egidą PZM, do dnia 21maja(...)
17
Wczoraj świat żużlowy obiegła bardzo smutna wiadomość. Zmarł Krzysztof Niedźwiedź - ojciec Sebastiana, żużlowca Falubaz Zielona Góra. (...)
193
Żużel jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych sportów w Polsce – zarówno wśród kibiców, jak i wśród bukmacherów. Oferta zakładów wzajemnych na rozgrywki żużlowe jest w sezo(...)
4
Redakcja portalu ZUZELEND.COM pragnie złożyć wszystkim czytelnikom, współpracownikom, partnerom i sponsorom najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.(...)
33
25 marca premierę miała polska wersja autobiografii Taia Woffindena "Bez hamulców". Jest to lektura obowiązkowa dla każdego fana czarnego sportu. Nie tylko dlatego, że pokazuje t(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com