Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje im nieustannie iść do przodu, mimo tłumionego bólu. Jednak nie wszystkie urazy można przeczekać z zagryzionymi zębami. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
8
7 dni temu
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
101
Poznaliśmy daty najważniejszych imprez organizowanych przez Międzynarodową Federację Motocyklową. Jedne zawody zostały zaplanowane w Rzeszowie. Poniżej prezentujemy pełna rozpiskę.(...)
371
Czterech młodzieńców przystąpiło wczoraj do egzaminu praktycznego na licencję żużlową i wszyscy próbę przeszli pomyślnie. Umiejętności kandydatów sprawdzano na torze w Lublinie.(...)
103
Podium należało do Ostrowa(...)
51
Ostatni akord żużlowej rywalizacji w Ostrowie(...)
102
W najbliższych dniach poznamy rozstrzygnięcia turnieju o Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Wielkopolski.(...)
1053
Polska pokonał(a) na własnym torze Reszta Świata w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1191
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich do śledzenia na żywo relacji z meczu pomiędzy Reprezentacją Polski a Resztą Świata, które rozegrane zostanie w sobotnie popołudni(...)
12
Maciej Janowski jest drugim, po Maksymie Drabiku, zawodnikiem, który nie wystąpi w rybnickim meczu Polska - Reszta Świata. (...)
103
Podium uzupełnili Szostak i Tudzież.(...)
0
Miśkowiak, Curzytek, Lampart, Gruchalski na starcie.(...)
107
Bardzo duże perturbacje przeżywa w tym roku turniej o Złoty Kask. (...)
6
Dziś o 17.00 przy W69 rozegrany zostanie VI Memoriał Rycerzy Speedway`a. (...)
50
Na 11 października zaplanowano kolejne podejście do rozegrania Złotego Kasku w Gdańsku. W zawodach nie wystartuje Piotr Pawlicki. Leszczynianina zastąpi Jakub Jamróg, dotychczasowy(...)
126
Prezes PZM-ot, Michał Sikora na łamach anteny telewizyjnej canal+, zaraz po uroczystej Gali PGE Ekstraligi, poinformował, że obecny selekcjoner Reprezentacji Polski, Marek Cieślak (...)
1
Nie tak dawno zakończył nam się Finał o Drużynowe Mistrzostwo Polski, w którym Fogo Unia Leszno nie dała szans Betard Sparcie Wrocław. Jednak kurz po tym widowisku jeszcze nie opad(...)
209
Jest debiutant.(...)
185
W środę 2 października na stadionie miejskim „Stal” w Rzeszowie odbył się pierwszy, żużlowy trening pod okiem Janusza Ślączki. (...)
0
W sobotę o godz. 16.00 na torze żużlowym w Gnieźnie przy ulicy Wrzesińskiej 25 rozpocznie się turniej kończący 25 lat startów Krzysztofa Jabłońskiego na torach żużlowych. Obsada wy(...)
54
Przedsezonowym celem seniorskiej drużyny była walka o mistrzostwo w DMP. Finalnie zespół Stelmet Falubazu Zielonej Góry zakończył ligowe rozgrywki na czwartym miejscu – bez medalu(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com