Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Wielka Brytania
vs
Polska
Wczoraj o 20:30
Wielki finał Monster Energy FIM Speedway of Nations rozgrywanym na National Speedway Stadium w Manchesterze wygrała Reprezentacja Wielkiej Brytanii(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
101
Reprezentacja Wielkiej Brytanii pokonała na torze The Peugeot Ashfield Stadium w Glasgow Reprezentację Polski 36:35. Mecz został przerwany kiedy to w biegu 13 na tor upadła cała cz(...)
560
Kevin Fajfer za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych poinformował, że w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował czerwono-czarne barwy Aforti Start Gniezno. (...)
568
Znamy składy na mecz Wielka Brytania - Polska.(...)
550
Polska pokonał(a) na własnym torze Reszta Świata w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
274
Projekt pod nazwą „Polska Szkoła Żużla” przenosi się do Torunia. Młodych kandydatów na żużlowców na zajęcia dydaktyczne oraz praktyczne zapraszają w najbliższą sobotę i niedzielę: (...)
104
9 października na Stadionie Miejskim w Rybniku reprezentacja Polski zmierzy się z Resztą Świata. Smaczku temu pojedynkowi dodaje fakt, że naprzeciw zawodnikom w biało-czerwonych ke(...)
207
2 tygodnie temu
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
170
2 tygodnie temu
Ze względu na surowe obostrzenia covidowe jakie wprowadzono w Australii odwołane zostają Indywidualne Mistrzostwa Australii 2021, zaś mistrzostwa w sezonie 2022 zostają przeniesion(...)
101
Dwa dni po finałach Monster Energy FIM Speedway Of Nations na The National Speedway Stadium Manchester, Reprezentacje Polski czeka ostatni sprawdzian w tym roku.(...)
433
Patryk Dudek przerwał hegemonie Jasona Doylea i triumfował w 79 Zlata Priba mesta Pardubice. Drugi był właśnie Australijczyk Jason Doyle, a trzeci Timo Lahti.(...)
483
Projekt pod nazwą „Polska Szkoła Żużla” zagości 3 października do Gdańska, 9 października do Torunia, a dzień później - 10 października - do Bydgoszczy. Młodych kandydatów na żużlo(...)
0
Zwycięstwem Kacpera Gomólskiego zakończył się VII Memoriał Rycerzy Speedwaya rozgrywany na torze w Zielonej Górze. Drugie miejsce z tą samą ilością punktów zakończył Mateusz Tonder(...)
111
Paweł Przedpełski został triumfatorem Orlen 12. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego rozegranego na torze Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło dla Patryka Dudka, zaś trzecie dla osta(...)
105
Ekipa pod nazwą Kangury wygrała Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi.(...)
1
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz na własnym torze sięgnęli po złoto Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli zawodnicy Eltrox Włókniarz Częstochowa, zaś na najniższym(...)
105
POŁUDNIE pokonał(a) na własnym torze PÓŁNOC w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
119
Stolaro Północ vs Stolarcent Połdunie to oficjalna nazwa meczu żużlowego o puchar Fundacji PZM, który odbędzie się w niedzielę, 22 sierpnia 2021 r. o 14.00 na stadionie przy Legion(...)
112
W czwartek 12 sierpnia na łódzkiej Moto Arenie odbył się specjalny briefing prasowy poświęcony czwartej edycji Meczu Narodów. Witold Skrzydlewski podczas spotkania z dziennikarzami(...)
112
Poznaliśmy ostateczne składy drużyn na żużlowy mecz Północ vs Południe o puchar Fundacji PZM, który odbędzie się 22 sierpnia 2021 r. o godzinie 14.00 na stadionie miejskim w Krośni(...)
289
4 września o godzinie 18:00 na łódzkiej Moto Arenie zostanie rozegrany Mecz Narodów. Będzie to już czwarta edycja zawodów. O wydarzeniu podczas specjalnie zorganizowanego briefingu(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com