Dzisiaj o 20:30
INNE - Wiadomości
0
Orlen Oil Motor Lublin obronił tytuł najlepszej pary klubowej w Polsce. Zawodnicy lubelskich Koziołków na torze w Poznaniu o dwa punkty wyprzedzili drugich w klasyfikacji, ekipę K(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 74 Memoriał Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Grzegorz Zengota oraz Krzysztof Buczkowski(...)
0
Przed momentem Reprezentacja Polski po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł Drużynowe Mistrzostwo Europy. Polacy przypieczętowali tytuł już po biegu 17 zawodów. Srebro zapewniła sobie (...)
0
W dniach od 5 do 8 kwietnia, Rzeszów będzie gospodarzem wystawy z okazji 100-lecia Sportu Żużlowego. Miejscem wydarzenia będzie Stadion Miejski „Stal” w Rzeszowie przy ul. Hetmańsk(...)
0
Trener Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki ogłosił skład Polaków na Drużynowe Mistrzostwa Europy, które już 6 kwietnia rozegrane zostaną na torze w Grudziądzu. (...)
0
W wielkanocnym turnieje rozgrywanym w Neunnick, najlepszy okazał się Krystian Pieszczek drugie miejsce zdobył Holender Mika Meijer a trzecie zawodnik Arged Malesa Ostrów Sebastian (...)
0
Na torze w niemieckim Gustrov rozegrano dzisiaj turniej Internationaler Osterpokal, który padł łupem Fina, Timo Lahti. Na drugim miejscu zawody zakończył Nicolai Klindt, zaś na naj(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XVIII Memoriał Edwarda Jancarza - Gorzów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Kacper Woryna oraz Piotr Paw(...)
0
Jason Doyle triumfował w Speedway Silesia Cup 2024 – 50. Jubileuszowy Memoriał im.B.Idzikowskiego i M.Czernego będący jednocześnie zawodami inaugurującymi sezon żużlowy w Polsce. (...)
0
Poznaliśmy listę startową na Reall Finał Turnieju o Złoty Kask - Memoriał Jerzego Szczakiela. Zawody zaplanowano na Lany Poniedziałek, 1 kwietnia, o godzinie 14.00 na stadionie w O(...)
0
W dniach 8-11 marca Świętochłowice będą gospodarzem wystawy z okazji 100-lecia Sportu Żużlowego. Ekspozycja zagości w zabytkowej hali dawnej walcowni Huty Silesia przy ul. Chorzows(...)
0
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odni(...)
0
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął(...)
0
2 miesiące temu
Zespół Stanów Zjednoczonych pokonał zespół międzynarodowej obsady występujący pod szyldem The World Stars. W zespole gości wystąpił Paweł Trześniewski, kończąc spotkanie z trzema p(...)
6
Podczas 9 rundy Miiędzynarodowych Mistrzostw Argentyny w Bahia Blanca, które padły łupem lidera klasyfikacji generalnej, Patryka Wojdyły w biegu półfinałowym doszło do kraksy. Najb(...)
0
W Lany Poniedziałek, 1 kwietnia 2024 o godzinie 14.00 na stadionie w Opolu, odbędzie się Reall Finał Turnieju o Złoty Kask - Memoriał Jerzego Szczakiela. (...)
0
Potwierdziły się ustalenia dotyczące Kolejarza Rawicz. Rawiccy kibice żużla nie będą mieli w tym sezonie emocjonować się zmaganiami ligowymi na Stadionie im. Floriana Kapały.(...)
1
Burmistrz Rawicza podjął decyzję w sprawie przyznania dotacji organizacjom pozarządowym w tym m.in. klubom sportowym, na rok 2024. Wśród klubów nie znalazł się rawicki Kolejarz. (...)
0
Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha odbędą się 5 kwietnia (początek zawodów o godz. 19:00) na łódzkiej Moto Arenie. Gwiazdy światowego żużla przyja(...)
0
Jaimon Lidsey został zwycięzcą Mistrzostw FIM Oceanii. Były Indywidualny Mistrz Świata Juniorów z kompletem zwycięstw na torze w Gillman pokonał Taia Woffindena i Bradyego Kurtza. (...)