Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 43:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Reprezentacja Szwecji wygrała eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europu U23. Drugie miejsce zajęli Czesi, zaś trzecie Reprezentacja Wielkiej Brytanii.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Złoty Kask - Opole. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik oraz Piotr Pawlicki.(...)
0
Polska pokonał(a) na własnym torze Reprezentacje Australii w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finał Srebrnego Kasku na torze SGP Arena w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Damian R(...)
0
Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej pokonał(a) Ebebe PSŻ Poznań w Meczu o Puchar Fundacji PZM rozgrywanym na poznańskim Golaju w stosunku 26:64. Prezentujemy Państwu wynik tego spotk(...)
0
miesiąc temu
W tym roku mija dokładnie sto lat od momentu, gdy na Antypodach zorganizowano zawody motocyklowe na miękkiej nawierzchni, które dały początek dzisiejszemu speedwayowi. Z tej okazji(...)
0
Wczoraj na czterech torach odbyły się ćwierćfinały Indywidulanych Mistrzostw Polski. Z każdej z rund do IMP Challengu, awansowało po czterech zawodników. Poniżej wyniki z tych run(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Po 13 latach jazdy na torach żużlowych swoją karierę zakończył Pontus Aspgren. Szwed zmuszony został do podjęcia tego kroku po kontuzji kręgosłupa na odcinku szyjnym, której nie po(...)
0
W poniedziałek na torze w Ostrowie Wielkopolskim odbył się pierwszy w tym sezonie egzamin na żużlowy certyfikat.(...)
0
Redakcja portalu ZUZELEND.COM pragnie złożyć wszystkim czytelnikom, współpracownikom, partnerom i sponsorom najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.(...)
127
2 miesiące temu
Podczas dzisiejszego spotkania prasowego Canal+ Speedway zostały zaprezentowane dwie nowe twarze jakie dołączyły do redakcji żużlowej.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Peter Craven Memorial w Manchesterze. Zwycięzcą turnieju został Jason Doyle. Za nim uplasowali się Robert Lambert oraz Daniel Bewley.(...)
0
Żużlowa Reprezentacja Polski wraca do gry! Kadra Rafała Dobruckiego rozpoczyna przygotowania do najważniejszego turnieju w sezonie 2023. Na początek mecz towarzyski z czołową ekipą(...)
0
Duet: Nikolai Klindt oraz Rene Bach triumfował w V Memoriał Henryka Żyto.(...)
6
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig PGE IMME im. Zenona Plecha na MotoArenie w Toruniu. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali Martin Vaculik oraz K(...)
0
Rusza nowy program Red Bull Juniorskie Asy, w którym juniorzy PGE Ekstraligi walczą o cenne nagrody mające pomóc im w karierze. Swojego faworyta wskażą też w głosowaniu kibice. (...)
57
Pogoda nie daję za wygraną i płata figle. Na najbliższy weekend były zaplanowane dwie oficjalne imprezy. Finał Texom MMPK oraz Puchar Fundacji PZM.(...)
66
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Artem Laguta. Za nim uplasowali się Dominik Kubera oraz Szymon Woźniak.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com