Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
0
W najbliższą sobotę w stanie California w USA odbędzie się historyczne dla Amerykanów wydarzenie żużlowe. Po prawie 35 latach reprezentacja Stanów Zjednoczonych zaprezentuje się pr(...)
1
Nie, to nie są żarty. Właśnie teraz macie jedyną i niepowtarzalną okazję, by wcielić się w rolę żużlowego asystenta samego trenera Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafała Dobruckiego(...)
0
W tym roku zapraszamy Was na moc atrakcji i niezapomnianych przeżyć wraz z Żużlową Reprezentacją Polski. Jesteście dla nas bardzo ważni i kierując się tym przesłaniem przychodzimy (...)
0
...do dzisiejszego dnia jest związany z tym sportem. Po feralnym upadku z czasów dzieciństwa zmuszony był do jazdy w specjalnym bucie ortopedycznym. Nie miało to jednak żadnego (...)
0
25 marca w Zielonej Górze rozegrany zostanie turniej Piotra Protasiewicza, który z końcem sezonu 2022 zakończył sportową karierę. Zawodnicy jacy zapowiedzieli swój udział w zawodac(...)
0
Wychowanek gorzowskiej Stali, Marcel Studziński wraz z końcem wieku juniora postanowił zakończyć karierę żużlowca. Dzisiaj na jednym z portali społecznościowych zamieścił wpis, w k(...)
0
W drugiej części chciałbym przypomnieć dorobek medalowy urodzonego 23 listopada 1960 w Maywood w Kalifornii "Nagłego Sama". Zdobyczy w jego dorobku jest tyle, że muszę się przyznać(...)
1
Już 18 Stycznia o godzinie 21:00 czasu lokalnego w Bahia Blanca, odbędzie się mecz Argentyny z Resztą Świata.(...)
0
3 tygodnie temu
Od dziecka uwielbiał silniki. W wieku 16 lat zdarzył mu się wypadek. Motocykl vs ciężarówka... Jako dzieciak z krótszą o kilka centymetrów nogą nie mógł odnaleźć się w żadnym ze s(...)
0
Bartosz Zmarzlik ponownie w czołówce Plebiscytu Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2022 roku. Po zwycięstwie w 2019 roku oraz trzeciej lokacie w roku 2021, teraz(...)
4
Adam Ellis triumfował w Mistrzostwach Oceanii na torze w australijskim Gillman. Brytyjczyk w biegu finałowym pokonał Jasona Doylea, Taia Woffindena oraz czwartego na mecie Justina(...)
0
Polski Związek Motorowy opublikował kalendarz zawodów żużlowych na przyszły sezon, który publikujemy poniżej.(...)
73
Max Fricke z kompletem punktów zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Australii.(...)
338
Keynan Rew zwyciężył w turnieju Indywidualnych Mistrzostw Australii Juniorów rozgrywanym na torze Gillman Speedway. 19-latek wypożyczony do Zdunek Wybrzeża Gdańsk na sezon 2023 z F(...)
371
Do startu sezonu 2023 na torach eWinner 1. Ligi i 2. Ligi Żużlowej jeszcze sporo czasu, ale już teraz wiadomo, że w regulaminach przyszłorocznych rozgrywek doszło do wielu zmian. N(...)
551
W sezonie 2022 odbyło się siedem imprez rangi mistrzostw świata. Najwięcej medali, bo siedem wywalczyli w nich Polacy (4 złote i 3 srebrne). Łącznie w światowych czempionatach w 20(...)
616
GKSŻ zamierzała wrócić w tym roku do organizacji Turnieju Gwiazdkowo – Mikołajkowego. Zawody miały odbyć się 4 grudnia w Gnieźnie. Na transmisję z wydarzenia gotowa była telewizja (...)
175
W Rybniku rozegrano Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska, które były okazją do zaprezentowania się dla juniorów na koniec sezonu 2022.(...)
103
4 miesiące temu
Zwycięstwem z kompletem punktów Maticia Ivacica zakończyła się 3. runda Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Słowenii i Węgier.(...)
193
Dariusz Cieślak z Głównej Komisji Sportu Żużlowego oraz trener koordynator w klasie 250cc, Robert Kościecha opowiedzieli jak przebiega egzamin teoretyczny na licencję żużlową.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com