Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W świetle wydarzeń dotyczących rozprzestrzeniania się COVID-19, Polski Związek Motorowy w porozumieniu z FIM, czyli Międzynarodową Federacją Motocyklową, BSI oraz PL.2012+, w trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów oraz kibiców, postanowił przełożyć 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Pol(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
80
Towarzystwo Żużlowe Wanda Krakowskie Smoki rozpoczyna internetowe badania opinii Kibiców i mieszkańców Krakowa. Celem badań, które żużlowy klub będzie realizował wraz z prestiżową (...)
142
tydzień temu
W obliczu pandemii koronawirusa, który opanował niemal cały świat cierpi cały sport żużlowy od zawodników, klubów, kibiców po zapomnianych w całej tej układance, mechaników żużlowy(...)
64
Sytuacja nie wygląda za ciekawie bo nie pracuje. Obecnie udzielam jedynie darmowych porad telefonicznych – mówi Michał Kliba właściciel gabinetu fizjoterapeutycznego MK MED w Rzesz(...)
125
Daniel King został triumfatorem turniej charytatywny Ben Fund Bonanza, który został rozegrany na torze w Scunthorpe. King w biegu finałowym pokonał drugiego, Stevena Worralla oraz (...)
88
W obliczu coraz większej zachorowalności na koronawirus Główna Komisja Sportu Żużlowego zdecydowała się wstrzymać organizację zawodów treningowych, a nawet treningów.(...)
0
Rozprzestrzeniający się koronawirus zmusił władze państwa Polskiego do wydania zakazu organizowania imprez masowych. W związku z tym w dniu dzisiejszym Główna Komisja Sportu Żużlo(...)
0
Zgodnie z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego i Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o odwołaniu wszystkich imprez masowych organizowanych w Polsce nie dojdzie do skutku X(...)
0
Jak poinformował na konferencji prasowej Prezes Rady Ministrów - Mateusz Morawiecki, w związku z rozprzestrzenianiem się „koronawirusa” (COVID-19), wszystkie imprezy masowe w Polsc(...)
0
Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem epidemiologicznym(...)
0
29 marca o godzinie 14:00 w Toruniu odbędzie się mecz Polska – Australia. Aby należycie przygotować się do tego spotkania, Żużlowa Reprezentacja Polski przyjeżdża do grodu Kopernik(...)
39
Zmiana spowodowana jest powołaniem Jacka Holdera do reprezentacji Australii na mecz z Polską. (...)
4
Po konferencji PGG ROW Rybnik z dnia 28.02.20220 roku i słowach Prezesa Krzysztofa Mrozka o Śląsku i trenerze Krzysztofie Basie, w Świętochłowickim światku żużlowym zawrzało. Po dł(...)
24
Poznaliśmy właśnie skład reprezentacji Australii na mecz z Polską, który zostanie rozegrany 29 marca na Motoarenie w Toruniu. Dosyć niespodziewanie, skład Kangurów został zaprezent(...)
8
Nowy podmiot chce odrodzić żużel w Krakowie! Wydawało się, że dla żużlowej Wandy nie ma ratunku. Krakowscy kibice czarnego sportu nie muszą jednak na zawsze żegnać się ze sportowym(...)
72
Bartosz Zmarzlik od sezonu 2020 będzie jeździł na stałe z ORLEN Team. Aktualny indywidualny mistrz świata na żużlu będzie reprezentował barwy motorsportowego zespołu PKN ORLEN w ry(...)
0
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
0
Poznań, Stralsund oraz Pardubice będą gospodarzami tegorocznych rund Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zmagania rozpoczną się 27 czerwca w Wielkopolsce.(...)
0
W miniony weekend odbyła się druga runda ligi francuskiej na żużlu. tym razem swój dwumecz odjechała drużyna Morizes, która dwukrotnie uległa swoim rywalom.(...)
3
Poznaliśmy składy na mecz Północ vs Południe, który oficjalnie otworzy sezon żużlowy w Polsce. Ta impreza już w niedzielę, 29 marca 2020 r. o godzinie 16.45, na stadionie im. Zbign(...)
0
Odkrywamy kolejną kartę dotyczącą nominacji na żużlowy mecz Północ – Południe, który oficjalnie zainauguruje w Polsce sezon 2020. Zawody zaplanowano w niedzielę, 29 marca 2020 r., (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com