Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INNE - Wiadomości
0
Juniorzy Motoru Lublin i Fogo Unii Leszno okazali się najlepsi w teście toru na PGE Narodowym. Para młodzieżowców zdobyła łącznie 29 punktów. Wszystko jest gotowe na 14 maja, kiedy(...)
103
Dzisiaj w godzinach popołudniowych w Poznaniu, odbyła się konferencja prasowa dot. wpisania do kalendarza FIM Europe nowej, dużej imprezy żużlowej – European Team Speedway Champion(...)
102
Żużlowa Reprezentacja Polski w najsilniejszym składzie w Bydgoszczy!(...)
106
miesiąc temu
W Wielką Sobotę w niemieckim Gustrow odbył się tradycyjny wielkanocny turniej Osterpokal. Tego dnia bezkonkurencyjny w całych zawodach był Fin Timo Lahti, który zwyciężył z komplet(...)
2
Redakcja portalu ZUZELEND.COM pragnie złożyć wszystkim czytelnikom, współpracownikom, partnerom i sponsorom najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.(...)
102
Podział na grupy we walce o Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów. Tytułu sprzed roku bronią młodzieżowcy Bocar Włókniarza Częstochowy. (...)
101
Już 15 kwietnia w Wielki Piątek w Ostrowie Wielkopolskim będziemy świadkami rywalizacji o Srebrny Kask. Historia tego prestiżowego turnieju sięga aż 1962 roku, a od 1966 jest to tu(...)
583
Już w maju Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się w Bydgoszczy w meczu towarzyskim z drużyną Reszty Świata. Informacje przekazał dziś Piotr Szymański - Przewodniczący Głównej Kom(...)
145
2 miesiące temu
Motor Lublin w składzie: Dominik Kubera, Mikkel Michelsen oraz Wiktor Lampart sięgnęła po tytuł Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych na torze Golęcin w Poznaniu.(...)
105
Bartosz Smektała został zwycięzcą 13 Turnieju o koronę Bolesława Chrobrego rozgrywanego tradycyjnie na torze pierwszej stolicy Polski, Gnieźnie. Tuz za nim na drugim miejscu uplaso(...)
105
Poznaliśmy lokalizację, godzinę rozpoczęcia i sponsora tytularnego tegorocznego Finału Turnieju o Złoty Kask – Memoriału Jerzego Szczakiela. Impreza odbędzie się w Lany Poniedziałe(...)
366
Rozpoczęła się przedsprzedaż drugiej książki duetu Marek Cieślak – Wojciech Koerber. Panowie po sukcesie bestsellera „Pół wieku na czarno”, wracają z kolejną książką. Tym razem po (...)
103
Jack Holder okazał się najlepszy w Testimonialu Todda Kurtza, który rozegrano w Sheffield. Australijczyk na torze pojawił się siedmiokrotnie i pięć wyścigów wygrał, a dwa razy był (...)
107
Michael Palm Toft zwyciężył w Peter Craven Memorial rozegranym na The National Speedway Stadium w Manchesterze. Drugie miejsce przypadło dla Mateja Zagara, zaś trzecie dla Taia Wof(...)
104
Ryan Douglas triumfował w rozgrywanych na torze Eddie Wright Raceway zawodach Josh Auty Testimonial. Drugie miejsce przypadło dla Dannyego Kinga, zaś jako trzeci linię mety w biegu(...)
102
Dzisiaj po przez łączenie wideo odbyło się posiedzenie komisji torowej Motocyklowej Federacji Rosji, na którym uczestniczyli przedstawiciele wszystkich klubów rosyjskich.(...)
103
Mirosław Jabłoński, który wczoraj ogłosił przejście na żużlową emeryturę, w piątkowy wieczór był gościem programu nSport+, w którym opowiadał o fatalnym upadku jego syna Mateusza o(...)
103
Coś się kończy... Coś się zaczyna... Przede mną nowe, ale związane z żużlem wyzwania - m.in. tymi słowami na jednym z portali mediów społecznościowych Mirosław Jabłoński poinform(...)
103
3 miesiące temu
Znany i niezwykle popularny dziennikarz żużla oraz innych sportów motorowych, Tomasz Dryła opublikował niezwykle emocjonalny list otwarty na temat rosyjskich żużlowców w obliczu w(...)
350
Lista startowa Josh Auty's Testimonial(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com