Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Oświadczenie ws. nieobecności Kacpra Woryny na meczu z Plantinum Motorem Lublin
 17.04.2023 20:49
Wiele plotek zrodziło się w temacie nieobecności Kacpra Woryny w niedzielnym meczu z Platinum Motorem Lublin. Aby przeciąć wszystkie nieprawdziwe spekulacje włodarze częstochowskiego klubu postanowili wystosować oficjalne oświadczenie, którego całą treść publikujemy poniżej.
Drodzy Kibice,
 
W minioną niedzielę zainaugurowaliśmy sezon ligowy w Częstochowie. W pojedynku z aktualnymi mistrzami Polski musieliśmy uznać wyższość lublinian. Żałujemy, że wypełniony po brzegi stadion nie mógł oglądać i dopingować kompletnej drużyny TAURON Włókniarza Częstochowa. Brak naszego krajowego lidera Kacpra Woryny był wielką stratą nie tylko dla widowiska, ale też naszego sztabu szkoleniowego.
 
Niestety wokół absencji Kacpra Woryny na chwilę przed początkiem meczu, w jego trakcie oraz w szczególności po ostatnim biegu, pojawiło się wiele nieprawdziwych komentarzy, które pragniemy – w porozumieniu z zawodnikiem – wyjaśnić i sprostować.
 
W tygodniu poprzedzającym mecz TAURON Włókniarza Częstochowa z Platinum Motorem Lublin sztab szkoleniowy był z Kacprem Woryną w stałym kontakcie.
 
Rehabilitacja od początku przebiega zgodnie z planem opracowanym przez doświadczonych specjalistów. Otoczenie zawodnika i sam zawodnik robi wszystko, co w ich mocy, aby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. – „Moja głowa chce i jest przekonana, że będzie to kolejny mecz. Pewnych rzeczy głowa nie jest jednak w stanie przeskoczyć, a uraz pomimo progresu nie jest wyleczony na tyle, aby rywalizować z innymi zawodnikami. Kilka kółek przejechanych przeze mnie w sobotnie popołudnie w Rybniku to zweryfikowały. Czas, który jest naszym sprzymierzeńcem, jest bardzo cenny i z tego powodu zaczekaliśmy z decyzją do kolejnej konsultacji lekarskiej, która miała miejsce bezpośrednio przed meczem”. – powiedział Kacper Woryna.
 
Wówczas podjęta została jedyna słuszna decyzja o odsunięciu Kacpra Woryny od składu i wstawienie w jego miejsce Antona Karlssona.
 
Kacper Woryna był w niedzielę wraz z drużyną w parku maszyn, wspierał kolegów swoimi radami, a członkowie jego teamu doradzali Antonowi Karlssonowi. Jako klub zapewniamy Kacprowi Worynie pełne wsparcie i cierpliwie czekamy na jego powrót na tor.
Redakcja (za: wlokniarz.com)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com