Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Polecamy
Piotr Pawlicki wygrywa w Lonigo
 27.05.2023 21:34
Zwycięzcą eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata we włoski Lonigo został Piotr Pawlicki. Drugie miejsce po walce w biegu dodatkowym wywalczył Nicolas Covatti.

Trzeci był Jan Kvech, zaś czwarty Michael Paco Castagna. Awans do SGP Challegne w szwedzkim Gislaved uzyskała najlepsza czwórka dzisiejszych eliminacji.

 

Dużą niespodzianką jest awans aż dwóch Włochów choć uznać należ, iż ze wszystkich czterech, włoskie eliminacje były najsłabiej obsadzone.

 

 

Wyniki:

1. Piotr Pawlicki (Polska) (2, 3, 3, 2, 3) 13
2. Nicolas Covatti (Włochy) (3, 2, 3, 1, 3) 12 +3

3. Jan Kvech (Czechy) (2, 3, 2, 3, 2) 12 +2
4. Michael Paco Castagna (Włochy) (3, 2, 2, 3, 2) 12 +1

****************************************************
5. Oliver Berntzon (Szwecja) (3, 3, 0, 2, 3) 11
6. Niels Kristian Iversen (Dania) (2, 2, 1, 3, 2) 10
7. Jaimon Lidsey (Australia) (3, 3, 1, w, 2) 9
8. Timo Lahti (Finlandia) (0, 1, 3, 2, 3) 9
9. Tom Brennan (Wielka Brytania) (1, 1, 3, 2, 1) 8
10. Matic Ivacic (Słowenia) (1, 2, 2, 0, 1) 6
11. Marius Hillebrand (Niemcy) (0, 1, 0, 3, 1) 5
12. Mathias Tresarrieu (Francja) (2, 0, 1, 1, d) 4
13. Eber Ampugnani (Argentyna) (1, 1, d, 1, d) 3
14. Andrea Battaglia (Włochy) (0, d, 2, d, d) 2
15. Facundo Cuello (Argentyna) (1, 0, 1, 0, 0) 2
16. Denis Stojs (Słowenia) (0, 0, w, 1, 1) 2
17. Matteo Boncinelli (Włochy) NS


Bieg po biegu
1. Michael Paco Castagna, Niels Kristian Iversen, Matic Ivacic, Denis Stojs 
2. Oliver Berntzon, Piotr Pawlicki, Tom Brennan, Timo Lahti 
3. Nicolas Covatti, Mathias Tresarrieu, Facundo Cuello, Marius Hillebrand 
4. Jaimon Lidsey, Jan Kvech, Eber Ampugnani , Andrea Battaglia
5. Oliver Berntzon, Matic Ivacic, Marius Hillebrand, Andrea Battaglia (d)
6. Jan Kvech, Michael Paco Castagna, Tom Brennan, Facundo Cuello 
7. Jaimon Lidsey, Niels Kristian Iversen, Timo Lahti, Mathias Tresarrieu 
8. Piotr Pawlicki, Nicolas Covatti, Eber Ampugnani , Denis Stojs 
9. Tom Brennan, Matic Ivacic, Mathias Tresarrieu, Eber Ampugnani (d)
10. Nicolas Covatti, Michael Paco Castagna, Jaimon Lidsey, Oliver Berntzon 
11. Piotr Pawlicki, Jan Kvech, Niels Kristian Iversen, Marius Hillebrand
12. Timo Lahti, Andrea Battaglia , Facundo Cuello, Denis Stojs (u/w)
13. Jan Kvech, Timo Lahti, Nicolas Covatti, Matic Ivacic 
14. Michael Paco Castagna, Piotr Pawlicki, Mathias Tresarrieu, Andrea Battaglia (d)
15. Niels Kristian Iversen, Oliver Berntzon, Eber Ampugnani , Facundo Cuello
16. Marius Hillebrand, Tom Brennan, Denis Stojs, Jaimon Lidsey (u/w)
17. Piotr Pawlicki, Jaimon Lidsey, Matic Ivacic, Facundo Cuello 
18. Timo Lahti, Michael Paco Castagna, Marius Hillebrand, Eber Ampugnani (d)
19. Nicolas Covatti, Niels Kristian Iversen, Tom Brennan, Andrea Battaglia (d)
20. Oliver Berntzon, Jan Kvech, Denis Stojs, Mathias Tresarrieu (d)

 

Bieg dodatkowy o II miejsce:

21. Nicolas Covatti, Jan Kvech, Michael Paco Castagna


Pełny raport z turnieju - Kliknij

Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com