Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
JG Group sponsorem szkółki żużlowej Platinum Motor Lublin
 25.07.2023 13:05
JG Group pomoże szkolić przyszłych mistrzów. Firma JG Group została nowym sponsorem głównym Szkółki Żużlowej Platinum Motoru Lublin. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024, a logo spółki znajdzie się, m.in. na odzieży klubowej młodych zawodników oraz sztabu szkoleniowego.
- W codziennej działalności naszej firmy najważniejsze są precyzja i wysoka jakość. Takie same cele ma lubelska szkółka. Chce szkolić na najwyższym poziomie i kształtować jakościowych żużlowców. Dlatego szybko znaleźliśmy wspólny język z Piotrem Więckowskim, a kierowana przeze mnie spółka dołączyła do grona sponsorów szkółki. Chcemy napędzać młodych mistrzów – mówi Grzegorz Reszka, prezes JG Group.
 
Umowa pomiędzy JG Group i Platinum Motor Lublin dotyczy wyłącznie szkolenia młodzieży. Dzięki niej lubelski klub zyska solidnego partnera i będzie mógł rozwijać działalność w zakresie trenowania najmłodszych adeptów szkółki, na co dzień korzystających z obiektu przy ulicy Kresowej w Lublinie. – Cieszymy się, że kolejna lubelska firma widzi potrzebę wspierania młodych zawodników na starcie ich przygody z żużlem. Od kilku miesięcy rozbudowujemy infrastrukturę przy ul. Kresowej, a wsparcie finansowe pozwoli nam na większy rozmach w naszych działaniach. Jeśli chodzi o drużynę seniorską - jesteśmy mistrzem Polski i oczywiście walczymy o obronę tytułu. Chcę jednak, abyśmy w Lublinie szkolili zawodników, którzy swoimi umiejętnościami kiedyś dorównają naszym najlepszym żużlowcom – podkreśla Piotr Więckowski, wiceprezes Platinum Motoru Lublin.
 
Nowy sponsor szkółki żużlowej - firma JG Group jest liderem w zakresie produkcji narzędzi skrawających i profesjonalnych usług dla przemysłu. W skład grupy wchodzą: JG Precision Tools – produkcja narzędzi skrawających, JG Form Tools – produkcja narzędzi formujących i kontrolnych, JG CAHT – uszlachetnianie komponentów oraz JG M.A.T – spółka świadcząca profesjonalne usługi dla przemysłu. Firma swoją działalność prowadzi w Lublinie i Puławach, a klientami spółki są głównie firmy z branż: samochodowej, lotniczej i ciężkiego przemysłu.
 
W ramach umowy logo spółki JG Group znajdzie się na, m.in. odzieży młodych zawodników, ich teamów oraz na obiekcie przy ul. Kresowej. – Jestem przekonany, że to początek współpracy, która zaowocuje sukcesami sportowymi. W sporcie, tak samo jak w biznesie, potrzebny jest czas i konsekwentne działania, dlatego z Motorem zamierzamy związać się na dłużej i cierpliwie będziemy czekać na efekty – przyznaje Grzegorz Reszka. 
 
Pracownicy firmy JG Group są już po pierwszym kontakcie z żużlowcami. W ramach nawiązania współpracy siedzibę spółki odwiedzili młodzi zawodnicy lubelskiego klubu, a pracownicy otrzymali pamiątkowe szaliki. - W naszej firmie mamy wielu kibiców żużla. Mam nadzieję, że dzięki naszej współpracy z klubem będzie ich jeszcze więcej - mówi Jowita Reszka, wiceprezes JG Group.
Magdalena Kociemba (za: inf. prasowa)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com