Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Spięcie na linii Oskar Polis, a kibice Orła
 14.04.2024 23:31
Do nieprzyjemnej sytuacji doszło po meczu w Rzeszowie pomiędzy kibicami H.Skrzydlewska Orzeł Łódź a .... jego zawodnikiem, Oskarem Polisem.

Według relacji kibiców łódzkiego klubu Oskar Polis miał w niestosowny sposób zwracać się do nich kiedy to zawodnicy chcąc podziękować za doping mieli podejść do grupy fanów Orła. W oświadczeniu, jakie wystosowali na jednym z portali społecznościowym kibice przypominają również sytuacje z roku 2016. Wówczas to zawodnik reprezentujący wówczas barwy Włókniarza pokazał im obraźliwy gest.

 

No i zaczęliśmy długo wyczekiwany sezon na wyjeździe w Rzeszowie z tamtejszą Stalą.
Zacznijmy może od pozytywów tego falstartu którego byliśmy świadkami. Jedynym plusem dzisiejszego dnia jest to, że zebraliśmy liczną grupę - 130 osób na odległy wyjazd. Doping z początku meczu po przerwie zimowej na naprawdę dobrym poziomie, niestety z kolejnymi biegami gdzie gospodarz odskakiwał z wynikiem ten zaczął słabnąć. Wynik 54:36 wyglądał lepiej niż jazda naszych rajderów. Po meczu zawodnicy wychodzą do nas pod sektor i przeprowadzamy z nimi rozmowę. 
Zaczyna się pyskówka ze strony Oskara Polisa który twierdzi żebyśmy przestali gwiazdorzyć i zjedli Snickersa, i mówi to zawodnik który nic nie pokazał w tym meczu. Wspomniany zawodnik kolejny raz pokazuje, że nie powinien reprezentować naszych barw. Tu możemy wrócić do przeszłości gdzie Oskar Polis reprezentował barwy Włókniarza Częstochowy (2016) który w trakcie meczu pokazał łódzkim kibicom środkowy palec (a sezon wcześniej reprezentował nasze barwy). Przed sezonem udzielił wywiadu klubowym mediom Orła, w którym chciał porozmawiać z kibicami o wspomnianej sytuacji. W tym momencie definitywnie nie mamy o czym rozmawiać z danym zawodnikiem który nie szanuje kibiców drużyny w której sam startuje. Jesteśmy tą sytuacją zażenowani. Tacy zawodnicy jak Oskar Polis nie powinni startować w naszych barwach.
 
 
Chcąc załagodzić całą sytuacje Oskar Polis w odpowiedzi przyznał, że niestosowny komentarz kierował w stronę jednego z kibiców będącego pod dużym wpływem alkoholu, natomiast sytuacja z 2016 roku nigdy nie miała miejsca.
 
 
Drodzy kibice po pierwsze sytuacja z roku 2016 jest dla mnie niezrozumiała, nigdy w stronę kibiców żadnego klubu nie pokazałem żadnego gestu, jedynie komu mogę coś gestykulować jest zawodnik z którym rywalizuje
Po 2 sytuacja z wczoraj
Nikt nie chce zaczynać sezonu przegranym meczem jechaliśmy na ciężkim terenie i naprawdę chcemy wygrywać jest to nasza praca za którą dostajemy nie ma co ukrywać nie małe pieniądze . Tym bardziej uważam że zrozumiecie że chcemy punktować zarabiać i wygrywać mimo olbrzymiego stresu i możliwości urazu kontuzji
Po 3 słowo „zjedz snickersa „ było kierowane nie do was kibiców tylko do jednego mocno pijanego delikwenta który poczuł się mocny niepotrzebnie
Dziękuję pozdrawiam widzimy się w sobotę 
Redakcja (za: facebook.com/FCOrzel)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (2)
2 miesiące temu
Polis zawsze był jebniety. Ale ma potencjał. Ja chciałbym mieć takiego wychowania
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Narąbany kibic cacy, a Oskar to ten zły....
Ładnie się bawicie.....orły !
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com