Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
HSKRZYDLEWSKA ORZEL LODZ - Wiadomości
0
Ulewa, która przeszła po 6 biegu spotkania Arged Malesa Ostrów z H.Skrzydlewska Orłem Łódź doprowadziła do jego przerwania i po około godzinie ostatecznego odwołania przez sędziego(...)
0
Innpro ROW Rybnik pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 39:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W zaległym meczu 2 rundy Metalkas 2.Ekstraligi OrzechowskaOsada PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 41:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotk(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Do nieprzyjemnej sytuacji doszło po meczu w Rzeszowie pomiędzy kibicami H.Skrzydlewska Orzeł Łódź a .... jego zawodnikiem, Oskarem Polisem.(...)
1
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Luke Becker, zawodnik H. Skrzydlewska Orzeł Łódź otrzymał dziką kartę na ŁÓDŹ KREUJE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha, które odbędą się 5 kwietn(...)
0
Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha odbędą się 5 kwietnia (początek zawodów o godz. 19:00) na łódzkiej Moto Arenie. Gwiazdy światowego żużla przyja(...)
0
Wczoraj pod wieczór w łódzkim Hotelu Rubin zaprezentowana została drużyna H.Skrzydlewska Orzeł Łódź.(...)
8
Stało się to o czym spekulowany od dłuższego czasu kontrakt z Skrzydlewską Orłem Łódź podpisał Oliver Berntzon.(...)
0
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź do następnego sezonu przystąpi w zupełnie odmienionym składzie w składzie z poprzedniego sezonu zostali tylko Tomasz Gapiński oraz juniorzy.(...)
0
Benjamin Basso dołącza do drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź i będzie reprezentował barwy klubu w sezonie 2024.(...)
0
W środę podczas spotkania z mediami oficjalnie zaprezentowany został nowy trener drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. W sezonie 2024 będzie nim Maciej Jąder. (...)
1
3 Finał Canal+ online IMP, które dwukrotnie (dzień po dniu) nie doszły do skutku na torze w Krośnie, decyzją GKSŻ zostały przeniesione na Moto Arena Łódź i odbędą się 4 września o (...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze InvestHousePlus PSŻ Poznań w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fatalną wiadomość po przez media społecznościowe przekazał Tomasz Gapiński.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com