Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
HSKRZYDLEWSKA ORZEL LODZ - Wiadomości
0
Wielkimi krokami zbliża się inauguracja nowego sezonu żużlowego, który w Łodzi otworzy 6. edycja Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej. Po raz pierwszy w historii tego wyjątkoweg(...)
0
Szósta edycja Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej otworzy sezon żużlowy w Łodzi. Po raz pierwszy w historii tego wyjątkowego wydarzenia sportowego odbędzie się ono na wiosnę. J(...)
1
Przeglądając dziś najnowsze informacje, natknąłem sie na ciekawą wzmiankę na temat Norberta Krakowiaka...(...)
0
2 miesiące temu
W tym tygodniu w łódzkiej prasie, oraz na portalach sportowych pojawiło się kilka informacji dotyczących KŻ H.Skrzydlewska Orzeł Łódź. Jedne ciekawsze, drugie mniej tak jak to zwyk(...)
20
Jedno z dwóch zaplanowanych pięciodniowych zgrupowań już się rozpoczęło. Zgrupowanie to nie ma charakteru integracyjnego. Odbywa się w Uniejowie. (...)
0
Znamy zarys przedsezonowych przygotowań łódzkiej drużyny. Zapowiadają się one ciekawie, podobnie jak nadchodzący sezon.(...)
15
3 miesiące temu
Trudny sezon 2022. Powrot na szczyt w 2023 roku? Orły i Spartanie.(...)
35
Pierwsza cześć przygotowań do nowego sezonu prowadzona jest obecnie w Studiu Treningu Personalnego Only You &Beauty pod okiem trenera Michała Płachcińskiego. (...)
122
Jakub Jamróg, nowy zawodnik H.Skrzydlewska Orła Łódź mówi, dlaczego zdecydował się na ten klub. Opowiada też o swoich relacjach z prezesem Skrzydlewski i o tym, czego może dokonać (...)
171
5 miesięcy temu
Fiński żużlowiec Timo Lahti po raz kolejny powraca do H.Skrzydlewska Orzeł Łódź. Lahti jeździł już w barwach Orła w sezonach 2011 oraz 2016.(...)
101
Kolejny zawodnik dołączył dzisiaj do składu H.Skrzydlewska Orzeł Łódź na sezon 2023.(...)
124
Mateusz Tonder i Jakub Jamróg zostali nowymi zawodnikami Orła Łódź. Pierwszy z nich ma zastąpić Luke Beckera, a drugi Marcina Nowaka.(...)
102
Tomasz Gapiński postanowił zmienić barwy klubowe i w przyszłym roku startować będzie dla H.Skrzydleska Orzeł Łódź.(...)
540
Niemal miesiąc czasu minął od zakończenia zawodów Drift Masters Grand Prix 2022, które odbyły się na Moto Arenie Łódź. (...)
101
Marek Cieślak będzie w sezonie 2023 trenerem H. Skrzydlewska Orła. O zatrudnieniu byłego trenera kadry mówi główny sponsor łódzkiego klubu Witold Skrzydlewski.(...)
247
Podczas środowej konferencji prasowej zaprezentowano nowy sztab szkoleniowy, który poprowadzi w sezonie 2023 drużynę H. Skrzydlewska Orzeł Łódź w eWinner 1. Lidze. Nowym trenerem d(...)
103
Marek Cieślak został nowym szkoleniowcem drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź, która w sezonie 2023 rywalizować będzie w eWinner 1. Lidze. Były szkoleniowiec m.in. reprezentacji Pols(...)
280
Marcin Nowak reprezentujący od trzech sezonów barwy łódzkiego Orła poinformował, że w nadchodzącym roku nie będzie już częścią zespołu z Łodzi. (...)
104
Podczas sobotniego Meczu Narodów na Moto Arena Łódź Honorowy Prezes KŻ Orzeł Łódź Witold Skrzydlewski zaprezentował na stadionowym telebimie wstępną wizualizację i możliwość zaadap(...)
24
Kolejna edycja łódzkiego turnieju zaplanowana jest na 17 września. W zawodach wystąpią cztery drużyny, składające się z czterech żużlowców każda. Początek Meczu Narodów o godz. 18:(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com