Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
HSKRZYDLEWSKA ORZEL LODZ - Wiadomości
0
Wczoraj pod wieczór w łódzkim Hotelu Rubin zaprezentowana została drużyna H.Skrzydlewska Orzeł Łódź.(...)
8
Stało się to o czym spekulowany od dłuższego czasu kontrakt z Skrzydlewską Orłem Łódź podpisał Oliver Berntzon.(...)
0
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź do następnego sezonu przystąpi w zupełnie odmienionym składzie w składzie z poprzedniego sezonu zostali tylko Tomasz Gapiński oraz juniorzy.(...)
0
Benjamin Basso dołącza do drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź i będzie reprezentował barwy klubu w sezonie 2024.(...)
0
W środę podczas spotkania z mediami oficjalnie zaprezentowany został nowy trener drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. W sezonie 2024 będzie nim Maciej Jąder. (...)
1
3 Finał Canal+ online IMP, które dwukrotnie (dzień po dniu) nie doszły do skutku na torze w Krośnie, decyzją GKSŻ zostały przeniesione na Moto Arena Łódź i odbędą się 4 września o (...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze InvestHousePlus PSŻ Poznań w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fatalną wiadomość po przez media społecznościowe przekazał Tomasz Gapiński.(...)
0
Po dzisiejszym meczu powodu do zadowolenia nie mają w klubie H. Skrzydlewska a Orła Łódź. Łodzianie nie dość że przegrali ligowe spotkanie z drużyną ROW-u Rybnik, to stracili swoje(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Norweg z polskim paszportem, Rune Holta wzmacnia szeregi łódzkiego klubu.(...)
215
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
137
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 21:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Po niezwykle zaciętym spotkaniu 1.Ligi żużlowej Zdunek Wybrzeże Gdańsk wygrywając w ostatnim biegu 5:1 przechylił szalę zwycięstwa i pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łó(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com