Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Jutro o 19:00
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszłym sezonie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OSKAR POLIS - Wiadomości
103
Slangerup Speedway Klub, na wyjeździe pokonał drużynę Region Varde Elitesport, w stosunku 39:45. Fenomenalne zawody w barach gości odjechał Oskar Polis, który zdobył 15 punktów.(...)
84
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
282
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze SpecHouse PSŻ Poznań w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
156
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 65:24. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
433
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
140
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na inaugurację sezonu 2.Ligi żużlowej Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 58:32. (...)
106
We wtorek po południu rozegrano pierwszą rundę czeskiej Extraligi. W zawodach zwyciężyła drużyna gospodarzy AK Marketa Praga w której najskuteczniejszym zawodnikiem był Jan Kvech. (...)
119
Jacob Thorssel oraz Oskar Polis postanowili pozostać na kolejny sezon w OK Bedmet Kolejarzu Opole.(...)
0
Oskar Polis oraz Hubert Łęgowik będą nadal reprezentować barwy Kolejarza Opole w sezonie 2019.(...)
170
Przyszły rok, to dla przechodzącego w wiek seniora, Oskara Polisa, występy na drugoligowych torach w barwach Stal-Met Kolejarza Opole. Młody zawodnik postanowił zrezygnować z ofert(...)
183
Dwóch wychowanków częstochowskiego Włókniarza: Hubert Łęgowik oraz Oskar Polis w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy Stel-Met Kolejarza Opole. (...)
102
Bartosz Smektała z leszczyńskiej Fogo Unii zdobył dzisiaj na torze w Rybniku tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski. Wicemistrzostwo przypadło jego koledze z klubu, Domi(...)
103
W niedzielę na stadionie imienia Alfreda Smoczyka w Lesznie w ramach IX rundy PGE Ekstraligo rozegrany został mecz pomiędzy miejscowymi "Bykami", a częstochowskimi "Lwami". Najleps(...)
112
Goście mieli ogromny apetyt na sprawienie niespodzianki w tym spotkaniu, ale przeszkodziła w tym kontuzja Andreasa Jonssona na samym początku spotkania i słaba jazda Mateja Zagara.(...)
100
Grzegorz Zengota wygrał w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu, zawodnik na swoim koncie zgromadził 14 punktów. Drugie miejsce zajął Tobiasz Musielak, który zgro(...)
107
Główna Komisja Sportu Żużlowego w dniu dzisiejszym wydała komunikat, w którym poinformowała o zawieszeniu dwa kluby : Kolejarz Rawicz i Hawi Racing Team, a także trójkę zawodników (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com