Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zaplanowane na 18 lipca zawody w Cardiff zostały odwołane. To decyzje, spowodowane obostrzeniami brytyjskiego rządu w związku z panującą pandemią. Decyzja ta oznacza, że żużlowcy pojawią się na znanym obiekcie najszybciej dopiero w przyszłym roku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OSKAR POLIS - Wiadomości
0
Oskar Polis oraz Hubert Łęgowik będą nadal reprezentować barwy Kolejarza Opole w sezonie 2019.(...)
170
Przyszły rok, to dla przechodzącego w wiek seniora, Oskara Polisa, występy na drugoligowych torach w barwach Stal-Met Kolejarza Opole. Młody zawodnik postanowił zrezygnować z ofert(...)
183
Dwóch wychowanków częstochowskiego Włókniarza: Hubert Łęgowik oraz Oskar Polis w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy Stel-Met Kolejarza Opole. (...)
102
Bartosz Smektała z leszczyńskiej Fogo Unii zdobył dzisiaj na torze w Rybniku tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski. Wicemistrzostwo przypadło jego koledze z klubu, Domi(...)
103
W niedzielę na stadionie imienia Alfreda Smoczyka w Lesznie w ramach IX rundy PGE Ekstraligo rozegrany został mecz pomiędzy miejscowymi "Bykami", a częstochowskimi "Lwami". Najleps(...)
112
Goście mieli ogromny apetyt na sprawienie niespodzianki w tym spotkaniu, ale przeszkodziła w tym kontuzja Andreasa Jonssona na samym początku spotkania i słaba jazda Mateja Zagara.(...)
100
Grzegorz Zengota wygrał w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu, zawodnik na swoim koncie zgromadził 14 punktów. Drugie miejsce zajął Tobiasz Musielak, który zgro(...)
107
Główna Komisja Sportu Żużlowego w dniu dzisiejszym wydała komunikat, w którym poinformowała o zawieszeniu dwa kluby : Kolejarz Rawicz i Hawi Racing Team, a także trójkę zawodników (...)
4
Dzisiaj o godzinie 17:00 na toruńskiej Motoarenie odbyła się IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Częstochowy, którzy zdobyli(...)
0
Na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka rozegrano dzisiaj turniej MACEC. W zawodach najlepszy okazał się Artur Czaja, drugie miejsce zajął Oskar Bober. Najniższym stopniu podium sta(...)
0
W poniedziałek, 10 sierpnia, Oskar Polis został zawieszony przez SCKM Włókniarz Częstochowa w prawach zawodnika na trzy miesiące w związku z nieodpowiednim zachowaniem co do jedneg(...)
0
W poniedziałek, 10 sierpnia, zarząd Stowarzyszenia CKM Włókniarz Częstochowa postanowił zawiesić w prawach zawodnika - Oskara Polisa! Zawieszenie obowiązywać będzie przez 3 miesiąc(...)
0
W niedzielę rozegrano spotkania 10. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Najwięcej emocji dostarczyły pojedynki w Gnieźnie i Rybniku. My jak zawsze wybraliśmy najlepszych zawodnikó(...)
0
W meczu 8 kolejki Nice PLŻ Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Polonię Bydgoszcz. Zobaczmy, jak to spotkanie skomentowali zawodnicy. (...)
0
Rybnicki junior - Kacper Woryna, wygrał pierwszą rundę w grupie południowej Nice Cup na torze w Rybniku. Drugie miejsce zajął Daniel Kaczmarek, a na trzecim miejscu uplasował się O(...)
0
Orzeł Łódź w końcu przełamał złą passę. Zobaczmy, jak zawodnicy skomentują, to co działo się na łódzkim torze. (...)
0
Po meczu Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils zawodnicy obu ekip podzielili się przemyśleniami na temat tego spotkania.(...)
0
Za nami kolejne ligowe emocje w tym roku. Wczorajsze spotkania Nice PLŻ przyniosły ciekawe rezultaty. Po przedstawieniu siódemki najlepszych zawodników 3. kolejki PGE Ekstraligi, p(...)
0
W nadchodzącą sobotę na stadionie częstochowskiego Włókniarza odbędzie się Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Lista startowa prezentuje aż dziewięciu obecnych lub (...)
0
Oskar Polis w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy Orła Łódź, startującego w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Został tam wypożyczony ze Stowarzyszenia CKM Włókni(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com