Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Adrian Gomólski: Opinie innych zawodników miały wpływ na moją decyzję
 07.04.2011 20:26
Liderem ŻKS Ostrovii w niedzielnym spotkaniu z KS Stokłosą Polonia pila był Adrian Gomólski. Zawodnik ten przed sezonem był przymierzany do składu właśnie pilskiej drużyny. Dlaczego nie doszedł do skutku ten transfer?

- Nie ukrywam, że byłem mocno zmobilizowany i nastawiony na dobre zawody. Nie spodziewałem sie co prawda aż tak dobrego występu, tym bardziej, że są to oficjalnie drugie zawody w których w tym sezonie startowałem. Miałem tylko okazję raz startować na trudnym terenie w Zielonej Górze. Do tego dochodzi niefortunny upadek na crossie i kontuzja barku. Cieszę się, że jako zespół wszyscy pojechaliśmy i dwa punkty pojechaly do Ostrowa. - powiedział po spotkaniu Adrian Gomólski.

 

Zawodnik zdradził także kulisy jego niedoszłego kontraktu z pilską Polonią. - Był, nie ukrywam, telefon w moją stronę od trenera Piotra Szymko. Rozmawialiśmy, jednak jakaś niepewnoścć w tym wszystkim była z mojej strony. Rozważałem starty w Pile, bo wierzę, że ta jazda w II lidze jest tylko rocznym epizodem dla mnie. Chciałbym nabrać z powrotem pewności siebie i co najważniejsze zdrowo i szczęśliwie jeździć, bo to jest najważniejsze. Jestem w Ostrowie, tak wyszło. Nie ukrywam, że opinie innych zawodników miały wpływ na moją decyzję. - wyjasnił "Adik".

0 (za: Pilski Sport)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com