W dniu dzisiejszym na mocy obopólnego porozumienia Tomasz Bajerski przestał pełnić funkcję trenera InvestHousePlus PSŻ Poznań.(...)
Adam Skórnicki z Orła Łódź został nominowany na trenera drużyny Północy, natomiast opiekunem Południa będzie Ireneusz Kwieciński z krośnieńskich Wilków. (...)
Adam Skórnicki zmienił otoczenie z ekstraligowej Zielonej Góry na I - ligową Łódź. Jakie plany w związku z tą przeprowadzą ma menager?(...)
Wczoraj klub z Grodu Bachusa oznajmił, iż Adam Skórnicki, nie będzie pełnił funkcji trenera w przyszłym sezonie. (...)
488
Dziś na oficjalnej stronie klubowej Falubazu Zielona Góra pojawiła się informacja, iż w przyszłym sezonie Adam Skórnicki nie będzie pełnić funkcji trenera. (...)
28
Stelmet Falubaz Zielona Góra kończy ligowy sezon na czwartym miejscu, przegrywając dwumecz z forBet Włókniarzem Częstochową w stosunku 78:101. Czy wynik jest adekwatny do możliwośc(...)
50
Stelemt Falubaz Zielona Góra w niedzielnym pojedynku na stadionie im. Alfreda Smoczyka uległ miejscowej Fogo Unii Leszno w stosunku 51:39. Zielonogórzanie na początku spotkania trz(...)
129
W rewanżowym meczu barażowym o PGE Ekstraligę ROW Rybnik zremisował na własnym torze z Falubazem Zielona Góra. Jednak ten wynik zapewnił gościom utrzymanie w Ekstralidze. Na konfer(...)
11
W pierwszym meczu barażowym o start w PGE Ekstralidze Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze ROW Rybnik 51:39. Spotkanie było bardzo emocjonujące i dostarczyło wielu emocji.(...)
0
W piątkowy wieczór Fogo Unia Leszno pokonała na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę Falubazu Zielona Góra w stosunku 56:34. Najlepiej punktującym zawodnikiem z Leszna był Piotr (...)
129
Adam Skórnicki w nadchodzącym sezonie poprowadzi zielonogórski Falubaz. Popularny Sqra jeszcze dzień przed oficjalna prezentacją nowego sztabu szkoleniowego klubu z Zielonej Góry m(...)
105
Adam Skórnicki stanie na czele sztabu szkoleniowego zielonogórskiego klubu w sezonie 2018. Aleksander Janas i Krzysztof Jabłoński będą natomiast pracować z młodzieżą.(...)
102
Patryk Dudek choć wygrał bieg finałowy Race of the Night w niemieckim Wittstock to ostatecznie musiał zadowolić trzecim miejscem w zawodach. W imprezie triumfował zdobywca najwięks(...)
107
Reprezentacja Danii wygrała rozgrywany wczoraj na torze w Wittstock czwórmecz o Puchar Pokoju i Przyjaźni. Drugie miejsce przypadło drużynie Polski, której do zwycięzców zabrakło z(...)
105
Sporą niespodzianką dla kibiców było to, że w obsadzie finału Speedway Best Pairs pojawił się Adam Skórnicki. Doświadczony zawodnik wskoczył w miejsce kontuzjowanego Piotra Pawlick(...)
102
W niedzielę w Gnieźnie miejscowy GTM Start podejmie najsłabszą drużynę 2. Ligi Żużlowej - Kolejarza Rawicza. Niedźwiadki nie wywalczyły jeszcze żadnych punktów do tabeli i nic nie (...)
1
W ramach czwartej kolejki 2. Ligi Żużlowej GTM Start Gniezno uda się na spotkanie wyjazdowe do Rawicza. "Niedźwiadki" przystąpią do tego spotkania z czterema juniorami, co już na w(...)
0
Niezwykle emocjonujące spotkanie mogli obejrzeć kibice zgromadzeni na w Wolverhampton, w którym miejscowe Wilki pokonały Belle Vue Aces 48:42. Wynik spotkania rozstrzygnięty zosta(...)
102
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej SGB Premiership miejscowy Belle Vue Aces pokonał aktualnych mistrzów, Wolverhampton Wolves 54:38. Najlepszym zawodnikiem spotkania był be(...)