Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odniósł na torze w Sanoku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
AFORTI START GNIEZNO - Wiadomości
102
W niedzielę o godz. 16.30 rozpocznie się pojedynek na torze w Gnieźnie w ramach X rundy eWinner 1 ligi żużlowej pomiędzy Aforti Start Gniezno a Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Zaprasz(...)
283
W najbliższą niedziele o godzinie 16:30, miejscowy Start będzie u siebie gościć Polonię Bydgoszcz, w ramach 10 rundy eWinner 1 ligi. Dziś poznaliśmy awizowane składy obu drużyn. Po(...)
197
Jak informuje klub Abramczyk Polonia Bydgoszcz, jutrzejsze spotkanie eWinner 1.Ligi żużlowej z Aforti Start Gniezno podobnie jak dzisiejszy 1 finał SEC zostaje odwołane.(...)
116
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Rewanżowych spotkań ciąg dalszy. Tym razem beniaminek 1. Ligi Żużlowej - Celfast Wilki Krosno podejmą na własnym torze Aforti Start Gniezno. O pierwszym meczu każda osoba zgromadzo(...)
177
W środowym meczu ligi duńskiej groźnej kontuzji doznał Peter Kildemand. Dopiero co Duńczyk wrócił do jazdy po krótkiej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi to już teraz wi(...)
260
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 49:41. Punkt bonusowy z dwumeczu trafia do ROW-u Rybnik. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
736
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
230
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
470
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe Aforti Start Gniezno w stosunku 38:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
221
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
775
Pogoda po raz kolejny pokrzyżowała plany  żużlowcom. Mecz pomiędzy  Arged Malesa Ostrów - Aforti Start Gniezno miał odbyć się dziś, jednak przez złe warunki pogodowe spotkanie zost(...)
0
Zaplanowany na dzień dzisiejszy zaległy wyjazdowy mecz 1. rundy eWinner 1. Ligi pomiędzy drużyną KŻ Orzeł Łódź a Aforti Start Gniezno został odwołany.(...)
760
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
152
W najbliższy poniedziałek w Tarnowie w ramach IV kolejki 1 ligi żużlowej dojdzie do rywalizacji pomiędzy miejscową Unią a drużyną z Gniezna. Początek meczu o godz. 18.00(...)
1039
Poniedziałkowe popołudnie miało upłynąć fanom czarnego sportu pod znakiem derbów wielkopolski, jednak zawodów 2. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej nie udało się dokończyć. (...)
104
Nie dojdzie do skutku zaplanowane na dzisiaj mecz eWinner 1. Ligi pomiędzy Aforti Start Gniezno a Orłem Łódź.(...)
0
Drużyna Startu Gniezno otrzymała zielone światło na starty w lidze czeskiej. Prezes Startu widzi w tym wiele zalet, które mogą zaowocować w lidze polskiej. W krótkim wywiadzie poin(...)
166
Juniorzy z Grupy Azoty Unii Tarnów zdobyli dzisiaj na torze Stadionu im.Edwarda Jancarza w Gorzowie złote medale Drużynowych Mistrzów Polski Juniorów. Srebrne medale zawisły na szy(...)
1
Dzisiaj na torze w Rybniku rozegrano kolejną półfinałową rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepsi okazali się juniorzy Cash Broker Stali Gorzów. Drugie miejsce zajęli(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com